Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Nie dopytuj . Pewno ma dysmatematykę i czasami liczby myli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474

Pociupciać jak pociupciać, ale człowiek ten bodaj w jakichś komisjach od służb specjalnych się kręci. Podejrzewam że Pani kleiła się do miłościwie panujących na różne sposoby. Aż w końcu trafiła na jednego biegającego z fiutem na wierzchu. A on jej na to"pójdź maleńka w elity będę cię wprowadzał". 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

proste pytanie-ktory z nas by jej odmowil ??????????????

szkoda ze ereksia zamkneli -moze by nam przetlumaczyl hebrajski napis na jej ramieniu.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4279
6 minut temu, mirro napisał:

Pociupciać jak pociupciać, ale człowiek ten bodaj w jakichś komisjach od służb specjalnych się kręci. Podejrzewam że Pani kleiła się do miłościwie panujących na różne sposoby. Aż w końcu trafiła na jednego biegającego z fiutem na wierzchu. A on jej na to"pójdź maleńka w elity będę cię wprowadzał". 

Juz tam z pisu tlumaczyli, ze on w zasadzie nie mial dostepu do niczego szczegolnego, zbytio aktywny nie byl i w ogole nie byloby go czym szantazowac. Tylko jak nic nie wiedzial i nic nie robil, to po co w tych komisjach zasiadal?

1 minutę temu, jacus napisał:

szkoda ze ereksia zamkneli -moze by nam przetlumaczyl hebrajski napis na jej ramieniu.

Ale ze co, bana dostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, jacus napisał:

proste pytanie-ktory z nas by jej odmowil ??????????????

szkoda ze ereksia zamkneli -moze by nam przetlumaczyl hebrajski napis na jej ramieniu.

Która to właściwie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5596
7 minut temu, mirro napisał:

Pociupciać jak pociupciać, ale człowiek ten bodaj w jakichś komisjach od służb specjalnych się kręci. Podejrzewam że Pani kleiła się do miłościwie panujących na różne sposoby. Aż w końcu trafiła na jednego biegającego z fiutem na wierzchu. A on jej na to"pójdź maleńka w elity będę cię wprowadzał". 

Widocznie takich młodych wolontariuszek sporo maja a że chca być bliżej ludzi nie to samo się rozumie. Mnie załamuje cynizm i fałsz tych co mienią się nośnikami wartości konserwatywnych, katolickich, rodzinnych . Modli sie to na miesięcznicach,  u Rydzyka , klęczy przy byle okazji a okazuje się że taki sam jak poprzednicy.

5 minut temu, jacus napisał:

i tak zakonczyla sie piekna kariera czlowieka z mozgiem w piecie:P a zaczela sie od wlaman do samochodow i kradziezy pieniedzy z torebek pan ktore zostawialy je w maluchach[dla mlodziezy fiat 126 p]-to i tak niezle,mogla sie zakonczyc innym wyrokiem:D, za cudzolustwo pis-owcom powinni ucinac pis-iorki9_9

co do kradziezy-jakos sie nie roznioslo ze prokuratorka dobrej zmiany chciala ladnie wygladac, niestety budzet jej nie puszczal........

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-05-28/bialostocka-prokurator-podejrzana-o-kradziez-kosmetykow-zawieszona/

Mozliwe są 2 scenariusze. Jęsli prokurator z PISu to padł ofiara prowokacji albo nieporozumienia bo dobrą zmianę chcą skopromitować.

Scenariusz 2 - peokurator nie  z PIS. Jest to skutek wieloletniej patologii wymiaru sprawiedliwości


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474

Ulman, to też może być ustawka. Przejdzie badania, zgłosi że w związku ze stresem i obciążeniem psychicznym stało się to się stało. Komisja orzeknie po myśli związek z wykonywanymi obowiązkami. Renta i wolna jak dzik na zakręcie. Potem robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1961
Za całokształt. Tak mnie zaintrygowało to zdradzenie u Tusków. Najlepsze jest to, że było to lata temu i już wybaczone. Wygląda na to, że kręgosłup moralny na wierze katolickiej chowany i rozwodu nie było a Wy tu chrześcijanie tylko o rogach. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5596
2 minuty temu, daron64 napisał:

Tak jak pisałem. W takich przypadkach oczywiste jest że była to prowokacja wrogów Polski przeciw włądzy , tak samo jak za komuny  z której wyrósł i  której służył. Był szkolony jak wybrnąć z takich sytuacji - oskarżać i nie odpowiadać. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4692

Chodziło o to by pokazać elektoratowi, że się zamyka. Najpierw aresztowali przed kamerami potem po cichu dali stołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4279

Zbytnio jego biografii nie sledzilem, ale nie uwazacie ze jest pewny dysonans pomiedzy tym, kim byl, a tym ze zajmuje eksponowane stanowisko w partii, ktora tak wiele mowila o rozliczaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5596

Nasz komuch to dobry komuch. Nie nasz komuch to zdradziecki i szkodliwy komuch. Elektoratowi to nie przeszkadza bo im mówią że Piotrowicz skazywał ale nie chciał.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4279

a kurcze umnelo mi, marek odpowiedzial ile podatkow, podniesionych przez zlego tuska, obnizyla dobra szydlo, albo dobry morawiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No a o Terleckim macie jakieś ciekawe historie np ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

daron-ereksio to czlowiek chory psychicznie i urlop od 8 maja na af mogla mu zapewnic panstwowa sluzba zdrowia [psychicznego] lub administrator-moderator ktory nie usuwa takich tekstow podlega pod paragrafy.......

wiecie to jest tak gdyby petru zapisal sie do pis-u dzisiaj bylby premierem a nie posmiewiskiem, tak jest z bylymi agentami, prokuratorami, sekretarzami, esbekami, milicjantami i wojskowymi- prezes ma moc rozgrzeszania kazdego........

i pala go i pala go w leb

tak krzysiu" biedronka" zarabia na chleb    taki u nas krazyl wiersz o lokalnym komendancie mo, niedawno go pochowali-a jakze na cmentarzu i z uroczysta msza sw,

a moj kon[no dobra-ojca byl] chcial raz rozwalic gminny posterunek milicji -a kombatantem nie zostal tylko na kabanosy go przerobili-taka sprawiedliwosc.....

terlecki- jego historia jest na twarzy wypisana, jego byla lejdi "kora" jackowska co nieco opowiadala ale jak jej pieska zamkneli[tego co sobie z holandii sprowadzal ziolka zdrowotne] przestala, to ciekawa sprawa jak wychowanie w domu agenta sb z 30 letnim stazem wplynelo na jego poglady ???

przypomniala mi sie inna pisowska "dziewica" dubieniecki senior byl kapitanem sb w gdansku, a "michalowa" pseudo ogorek ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4692
37 minut temu, Ulman napisał:

I jeszcze  BMW jeździ i Angelę co Tuska chroni wspiera. Ot i patriotaxD

No to to już dla polskiego patrioty prawdziwy wstyd. BMW jako jedyny z niemieckich producentów nigdy nie przyznało się i nie wypłaciło żadnych odszkodowań za pracę niewolników w czasie wojny. Przodek rodziny Quandt dzisiejszych właścicieli BMW był pasierbem Goebbelsa.  W jego zakładach zaczęli pracować robotnicy przymusowi. 

https://moto.wp.pl/potega-bmw-powstala-dzieki-nazistom-6068750458619009a

https://www.youtube.com/results?search_query=bmw+niaziści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
48 minut temu, mirro napisał:

Marek, uważaj na strzały amora. Bo to wiesz może dopaść człowieka w różnych sytuacjach.:D
Np takiej jak poniżej. I co wtedy?
t_1n_861.jpg

Wojskowy  pyta  się cywila  jak się bronić  przed strzałami  no dobre  xD  xD  xD

Widać   w armii  potrzeba  reforma  i to gruntowna  :D  :D 

47 minut temu, Ulman napisał:

Oczywiście że tak Zdrada to zdrada ale najwyraźniej tobie przez gardło/klawiature postawienie ich na równi nie przejdzie. Jakby być dociekliwym to można by stwierdzić że Tuskowa ślubowania przed Bogiem nie złamała bo byli tylko po cywilnym ale za to Petru to taka sama łajza albo wg ciebie ofiara"strzały amora" jak Pięta prawdziwy katolik ojciec , patriota i godzien nasladowania wybraniec narodu 

Zdrada  to zdrada  tak jak donosicielstwo na kolegów  to donosicielstwo nie ma wyjątków.

Po cywilnym czy kościelnym nie ma różnicy.

Ale na ,, strzałe amora,, nic nie poradzisz

Łajzą  to  jest  ten były  Minister  w Rządzie  PiS  z 2005-2007.  Co w tym domku  Myśliwskim WAT   urzędował 

Bo ,,Gajowy,, że hasał  do  Agencji Ruskiej  jak zeznał Krzysztof  Winiarski w sądzie. To mu się nie ma co dziwić i nie ma co potepiać . Mam nadzieję   że  tam nie opracowywał  ,,strategi Wyjścia Polski  z NATO,,  Tylko korzystał z masaży  Rosjanek  xD  xD  xD

A Poseł Pięta  w Mieszkaniu  Stanisława G.  chyba  tej pani nie poznał  także  wiesz  ustrzeliła go  ,,strzała amora,, tak jak Panią Premierową   czy Rysia.

Każdemu  może się przytrafić :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, marekfarmer napisał:

 

Po cywilnym czy kościelnym nie ma różnicy.

Ale jaja , musiaiłem to uwiecznić , żeby nie napisał że oN tak nie mówił .:D

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474

Jest tu pewien problem. Kiedyś powiesiłem na kołku na strzelnicy w Braniewie kamizelkę przeciwodłamkową. Wywaliłem do niej magazynek 9mm Parabellum i nic. Potem wywaliłem dwie strzały z kuszy, jakieś takie niespecjalnie były wypasione, tylko cięciwy z włókien węglowych miały i nie mogłem kamizelki od kołka oderwać. Od tamtej pory mam szacunek do tej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

ale  oni  walą z łuku  nie kuszy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4279
5 minut temu, mirro napisał:

Jest tu pewien problem. Kiedyś powiesiłem na kołku na strzelnicy w Braniewie kamizelkę przeciwodłamkową. Wywaliłem do niej magazynek 9mm Parabellum i nic. Potem wywaliłem dwie strzały z kuszy, jakieś takie niespecjalnie były wypasione, tylko cięciwy z włókien węglowych miały i nie mogłem kamizelki od kołka oderwać. Od tamtej pory mam szacunek do tej broni.

a z ilu strzelales z krotkiej?

A w ogole cos tam Wam chyba w wojsku reformy jakies faktycznie szykuja odnosnie dowodztwa? Dobre to zmiany, czy w zwlym kierunku, bo na necie raczej niezbyt komentarze.

12 minut temu, marekfarmer napisał:

  tak jak donosicielstwo na kolegów  to donosicielstwo nie ma wyjątków.

No tak, jak "doniesiesz", ze ktos zakatowal kogos, to jestes tylko donosicielem. Juz to chyba przerabialismy.

A jak tam z tymi podatkami?

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

jakimi podatkami???

Z tymi co niektórzy nie płaca  jak usługi  robią  i się tym chwalą  publicznie na forum  czy w filmiku na YT  żeby  jakiś  porządny obywatel mógł  wysłać linka  do US  czy o co  ci chodzi  ???

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj