Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5576

Czyli jak zwykle mamy spisek żydowsko masońsko liberalny przeciwko Polsce zdemaskowany bohatersko przez jedynie słuszną władżę :)  Jeśli sam nie umiesz nic napisac i musisz wklejac to moze jakieś streszczenia lub wnioski bo ciężko przez to przebrnąć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ulman .

Wybranie piasku z czyjeś działki powinno być ścigane z urzędu . Wiedzieli o tym z wydziału środowiska . Wydział Środowiska był na miejscu dlatego bo facet spychami wygonił archeologów  z ziemi i zaczął wydobywać piasek bo był potrzebny na wiadukt . Wydobywał w trakcie załatwiania pozwolenia ( więc bez pozwolenia) Nie zachował strefy ochronnej 3 m od granic działki , nawet wjechał w działkę gminy i co ?

Ty jakbyś tak zrobił to by ci gospodarstwa brakło . Nawet o tym w gazecie pisano . Ale jak działkowicz spod Łęczycy wziął kamień na działkę który leżał przy drodze zaraz policja znalazła kobitkę i groziło jej do 5 lat pozbawienia . Tak się robi statystyki .  

Mówisz do prawnika .

Miałem świadka bo znajomy woził ten piasek i on mnie o tym powiadomił . 

Po pewnym czasie kumpel powiedział , że dobrze zrobiłem że nie skakałem . A tu młodziaki piszą o prawie . Jak pożyją to może zmienią zdanie chyba że są synami komuchów co będą mieć obcięte  emerytury . 

 Mirek . Wygaszenie produkcji zawsze można wznowić lecz ziemie lub zakład sprzedaje się raz . No chyba że w warszawskim ratuszu można oddać coś dwa razy .

Może wybicie świń jest na zdrowie  obywateli . Wtedy będą jeść ryby i wołowinę

Twoja historia jest rozbrajająca i dużo mówi o tobie. Jakim bucem trzeba być, by pzwolić komuś na wybranie piasku ze swojej działki? A ty zdobyłeś się jedynie na rozmowę z "kolegą w prokuraturze" i uzyskałeś wielkie nic! Gratulacje! Jesteś prawdziwym facetem...

Jakich masz znajomych? Poznali się na tobie?

Posłuchałeś kumpla - brawo ty! Ciekawe do kogo należały te spychacze? Pewnie nawet nie wiesz...

 

Wznowienie wygaszania produkcji spowoduje jej zmniejszenie, a w tym wypadku przecież nie o to chodzi. Zresztą po co ją wznawiać, skoro nie została wstrzymana? Zastanawiasz się czasem nad sensem tego co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612

Za PIS 2007 -8 przychody z Vat były dużo niższe jak za Po- Psl. PIS wyłudzał że tak słabe wyniki mieli? :D

 

Nie udało mi się znaleźć żadnej publikacji więc licze że wyjaśnisz jaki wpływ maja koszty obsługi długu na dochód z Vat w odniesieniu procentowym do produktu krajowego brutto

 Ekonomia wg PIS a jeszcze lepiej wg ich wyborców zaczyna mnie fascynować :o

 

czyli według wykresu to pis nie doszedł do szczytu w 2007  a później w duł ??

 

Janów Podlaski ( tzw Sciana Wschodnia) ok 60% mieszkańców tej gminy w ostatnich wyborach głosowało na PIS . Prawie wszyscy w Janowie żyją pośrednio lub bezpośrednio ze stadniny , Dla mnie powinni ją zaorać konie sprzedać na karmę do kotów a ludzie na zieloną trawką . Nasz klient nasz pan :) Dojechać "sówerena" do golej kosci

Twoja historia jest rozbrajająca i dużo mówi o tobie. Jakim bucem trzeba być, by pzwolić komuś na wybranie piasku ze swojej działki? A ty zdobyłeś się jedynie na rozmowę z "kolegą w prokuraturze" i uzyskałeś wielkie nic! Gratulacje! Jesteś prawdziwym facetem...

Jakich masz znajomych? Poznali się na tobie?

Posłuchałeś kumpla - brawo ty! Ciekawe do kogo należały te spychacze? Pewnie nawet nie wiesz...

 

Wznowienie wygaszania produkcji spowoduje jej zmniejszenie, a w tym wypadku przecież nie o to chodzi. Zresztą po co ją wznawiać, skoro nie została wstrzymana? Zastanawiasz się czasem nad sensem tego co piszesz?

 

widzisz jakiej ty dolinę muminków musisz żyć 

 

ja miałem podobną sytuacje tylko okradli mi z jednego pola

piasek do tego sąsiadom porozjeżdżali pola posiane dowiedziałem się gdy przyszli ze mam zwrócić koszty im za pola opisane

 

a policja na to lepiej nic jeśli niema dowodów to us i gm uznawaj ą ze to ty   kopałeś i próbujesz zatrzeć ślady t.z domniemanie winy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

1 270 tys za 15 koni = 84 600 za sztukę 

410 tys za 6 koni = 68 300 za sztukę więc jak drożej skoro taniej :blink:  Nowa matematyka wg PIS czy bezmyślne powtarzanie?

 

Zbyszko - jak scigać z urzędu coś co nie stanowi włłasności państwa ani nie szkodzi jego interesom.? Trzeba by mieć z mln urzedników co tylko jeżdzili by i patrzyli czy ktoś komuś nie wyciął lasu, nie wykosił cudzej łąki albo nie wybrał piasku. Ciekawi mnie jak czesto ty  bywasz na swoim polu skoro piach ci wykopali. Generalnie z tego co piszesz to mafia budowała autostrady i lepiej było nie podskakiwać a potem jeszcze większa mafia ich wedupczyła i im nie zapłaciła. :D  Zabrałeś się za sprawę pewnie od d*py strony bo widać że nie masz pojecia jak to załatwić. Tu jakiś znajomy coś powiedział bo piach woził, tu kolega co miał coś załatwić i pogadać , tam jakaś siksa  i wyobrażenie o sciganiu z urzędu. A może ten kolega cii wmówił żebyś nie skakał  żebyś mu d*py nie zawracał pierdołąmi skoro nie wiesz jak sprawę załatwić?

 

 a, taka tam mała wpadka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A to na tej aukcji w Janowie sprzedaje się dwu tygodniowe źrebaki? Bo jak 3 letnie konie to chyba kto inny wtedy rządził. Araby kupowali ale teraz mają swoje stadniny większe niż nasza w Janowie i pewnie lepsze aukcje powoli mają u siebie. Nawet starego prezesa chcieli zatrudnić czy zatrudnili. Coś jak niemiecki kanclerz w rosyjskim rosnievie sobie spokojną emeryturę zaklepał.
A wygaszanie a raczej spadek pogłowia trzody to największy był za poprzednich rządów a pis ani lepszy ani gorszy w tym względzie nie jest. Kiepski rząd jednak jest lepszy od beznadziejnego poprzedniego. Zostały im dwa lata + następna kadencja choć niektórzy im wieszczyli upadek po 1 kwartale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

W jednym zdaniu, że nie jest lepszy, ale zaraz potem że jest lepszy.
Schröder zawsze był blisko z Putinem, wielkim zaskoczeniem raczej nie jest, że znalazła się dla niego intratną posada.

A co do kopania piasku to wiara w społeczeństwo przywrócona. Okradziono was a tu jeden pytał jakieś znajomego tylko a drugi, jak by wynikało z tego co napisał, rozmawiał z policja. Dajcie adresy, mi tez trochę piasku trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Gdybyś pochylił się na chwilę nad jednym z moich wcześniejszych postów, może przyszła by chwila refleksji. Zauważ że raczej nie piszę bzdur, więc mogłeś choć złapać kierunek poszukiwań Niestety brniesz dalej. Mam nadzieję ze to chwilowe. Sama sprawa "Otwartego dialogu" jest dalej otwarta, natomiast to co wklejasz to kolejny strzał w płot, z resztą i tak już trochę spóźniony.

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/fundacja-otwarty-dialog-handlowala-bronia-propaganda-tvp-info,artykuly,414073,1.html

Wklejam akurat to aby sprawdzić czy jesteś w stanie wznieść się nad niechęć i skonfrontować te dwa źródła.

Mamy do czynienia z jeszcze jednym facetem żyjącym w matriksie michnikowszczyzny i "tefałenów". Matrix polega na tym, co widać choćby tylko we wspomnianym wpisie, że starcie starego porządku z nowym odziera z realności a przenosi w dziedzinę mitu. Człowiek obserwujący rzeczywistość widzi to tak: mieliśmy przez 25 lat coś na kształt bananowej republiki, owszem, poziom życia bardzo się podniósł, ale państwo popadało w coraz gorsze patologie, coraz bardziej było "ch..., d... i kamieni kupa", jak to ujął klasyk, elity coraz bardziej oderwane od społeczeństwa, nadęte i pełne pogardy, u władzy coraz gorsze nieloty, aż po poziom Kopacz i Komorowskiego..., a cwaniacy i złodzieje coraz bezczelniejsi. Trwało to, bo na rzecz takiego państwa, takich elit i całego tego wielkiego dojenia, strzyżenia i łupienia Polaków przez rodzimych cwaniaków i zagranicznych kolonizatorów pracował ogromny aparat propagandowy, rzesze autorytetów i praktycznie wszystkie państwowe struktury. Trwało, ale się w końcu skichało i ludzie postanowili dotychczas rządzących pogonić w diabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

:lol:  :lol:  w 2014 to było za po pełny artykuł tak sie zwał 

Podwyżka VAT do 23 procent nie przyniosła budżetowi państwa żadnych korzyści. Wpływy z tego podatku w porównaniu do PKB już są najniższe w historii, a może być jeszcze gorzej. Tak przynajmniej wynika z szacunków rządu na ten rok.

 

zwykła ostrożność w prognozach - w ten sposób poseł Paweł Arndt z PO z sejmowej Komisji Finansów Publicznych w rozmowie z Money.pl komentuje zapis w ustawie budżetowej, zgodnie z którym wpływy z podatku VAT mają w tym roku wynieść zaledwie 115,7 miliarda złotych. To o ponad 20 miliardów złotych mniej niż w założeniach na 2014 rok, które rząd przedstawił w Wieloletnim Planie Finansowym 2011-2014. Takie wpływy oznaczają też spadek o 3,5 procent w porównaniu do - i tak już bardzo słabego - 2012 roku, gdy budżet państwa dostał z VAT tylko 120 miliardów złotych.

 

Wpływy byłyby wyższe, gdyby nie wyłudzenia

Jest jednak jeszcze jeden czynnik, który zdaniem profesora Witolda Modzelewskiego ma kluczowy wpływ tak wyraźny spadek wpływów podatkowych. Według niego ogromne znaczenie ma skala wyłudzeń podatków i to, że coraz więcej firm ucieka od płacenia zobowiązań, stosując tzw. optymalizację podatkową.

- Najlepszym tego przykładem jest wielkość zwrotów w podatku od towarów i usług w zeszłym roku na poziomie aż 80 miliardów złotych. To, co należy się zgodnie z prawem, nie powinno przekroczyć zbytnio 50 miliardów złotych - szacuje profesor Modzelewski. - Reszta to straty, które zasiliły kieszenie pomysłowych podatników.

 

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wplywy;z;vat;jeszcze;nigdy;nie;byly;tak;niskie;rzad;sie;mylil,69,0,1477189.html

 

ale sam widzisz co łykasz słaba znajomość internetu post w górę a w internecie poczytaj o koszcie obsługi długu później popiszemy  

 

I w tym słabym 2014r wpływ z VAT-u wyniósł  115,7 mld zł, a za czasów PiS wynosił odpowiednio 75,4 mld, 84,4 mld a w 2007r (zmiana władzy) 96,3mld....

A przytaczanie opinii Modzelewskiego jest tak samo obiektywne jak przytaczanie przez platfusów opinii Balcerowicza....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

czyli według wykresu to pis nie doszedł do szczytu w 2007  a później w duł ??

 

Janów Podlaski ( tzw Sciana Wschodnia) ok 60% mieszkańców tej gminy w ostatnich wyborach głosowało na PIS . Prawie wszyscy w Janowie żyją pośrednio lub bezpośrednio ze stadniny , Dla mnie powinni ją zaorać konie sprzedać na karmę do kotów a ludzie na zieloną trawką . Nasz klient nasz pan :) Dojechać "sówerena" do golej kosci

 

widzisz jakiej ty dolinę muminków musisz żyć 

 

ja miałem podobną sytuacje tylko okradli mi z jednego pola

piasek do tego sąsiadom porozjeżdżali pola posiane dowiedziałem się gdy przyszli ze mam zwrócić koszty im za pola opisane

 

a policja na to lepiej nic jeśli niema dowodów to us i gm uznawaj ą ze to ty   kopałeś i próbujesz zatrzeć ślady t.z domniemanie winy 

Piszesz o wykresie dochodu z vat w ujęciu % pkb czy w ujęciu kwotowym?

 

Janów działał przez 200 lat , za komuny, za Wałęsy, Millera, Tuska, Pawlaka , Kwaśniewskiego czy Buzka ale dopiero teraz PIS naprawił tę patologię :lol:

W zasadzie to się nie dziwię bo komunistom stadnina kojarzy się z burżuazją i należy ją zlikwidować.  :blink:

Po cyrkach z licytacją, padniętych koniach, zabraniu klaczy przez Panią Watts zwolnieniu znanego w świecie hodowców dyrektora zapewne marka Janowa się wzmocni :D

 

Ciebie też okradli? Jesteście jakimiś gamoniami czy pechowcami że was nawet z piasku okradaja?

 

 a, taka tam mała wpadka. :D

Grzen - szacunek. Niby naturalna umiejętność przyznania się do błędu nie jest taka oczywista. 

Romek chciał powiązać  koszt obsługi długu z przychodami vat w ujęciu % do pkb ale wytłumaczyć nie potrafi a za nic się nie przyzna do bzdury :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Z czego wnioskujesz że popieram PO? 

Jak PO okradłą mnie na 250 mld? Ciekaw jestem szczegółów bo jak na razie to rzuciłeś hasło


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Mamy do czynienia z jeszcze jednym facetem żyjącym w matriksie michnikowszczyzny i "tefałenów". Matrix polega na tym, co widać choćby tylko we wspomnianym wpisie, że starcie starego porządku z nowym odziera z realności a przenosi w dziedzinę mitu. Człowiek obserwujący rzeczywistość widzi to tak: mieliśmy przez 25 lat coś na kształt bananowej republiki, owszem, poziom życia bardzo się podniósł, ale państwo popadało w coraz gorsze patologie, coraz bardziej było "ch..., d... i kamieni kupa", jak to ujął klasyk, elity coraz bardziej oderwane od społeczeństwa, nadęte i pełne pogardy, u władzy coraz gorsze nieloty, aż po poziom Kopacz i Komorowskiego..., a cwaniacy i złodzieje coraz bezczelniejsi. Trwało to, bo na rzecz takiego państwa, takich elit i całego tego wielkiego dojenia, strzyżenia i łupienia Polaków przez rodzimych cwaniaków i zagranicznych kolonizatorów pracował ogromny aparat propagandowy, rzesze autorytetów i praktycznie wszystkie państwowe struktury. Trwało, ale się w końcu skichało i ludzie postanowili dotychczas rządzących pogonić w diabły.

Różnica między nami jest taka, że ja szukam informacji a Ty gotowca co o tym myśleć. Nie przeszkadza mi Twój Matrix. Degrengolada w środowisku sprawującym władzę postępuje z upływem lat rządzenia. Zanika instynkt, bagienko wciąga. To że nazywasz ich elitami. nawet ironicznie, to wielki błąd. Przy okazji tworzysz fałszywy obraz jednostek wybitnych, choć nikt nie wie z jakiego powodu. Być może takim wyznacznikiem jest korzystanie z ochrony i samochodów służbowych, Zaiste marne to wyznaczniki.

Radziłbym przestać żyć na cmentarzu historii naszej polityki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Mamy do czynienia z jeszcze jednym facetem żyjącym w matriksie michnikowszczyzny i "tefałenów". ...

Dyżurny kradziejem własności intelektualnych powrócił.

 

http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-po-prostu-zyc-marcinie-mellerze,nId,2427604

 

Wy naprawdę sami, bez kradzieży czyichś tekstów paru zdań własnej opinii nie potraficie sklecić? I jeszcze taki baran jeden z drugim będzie komuś zarzucał brak samodzielnego myślenia.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Eee tam nie próbuj tłumaczyć. On wierzy że zbawiciel, mesjasz Kaczyński zbawi naród i "pstryk" będziemy wielcy i wszyscy będą nam sie kłaniać bo potupiemy nózkami.

Niemcy wypłacą nam setki mld Eur, ruscy w ramach reparacji dadzą nam gratisowy gaz i ropę przez 20 najbliższych lat zwrócą wrak i przyznaja się do zamachu w wyniku czego Putin poda się do dymisji. Skruszona UPAina odda nam tereny aż do Kamieńca , a żydzi przeleją kolejne kilkadziesiąt mld USD w zamian za bohaterskie ich ukrywanie  w czasie okupacji. Oczywiste jest też że Trump raz w miesiącu będzie przyjmowany na Nowogrodzkiej by się poradzić w kwestiach światowej polityki USA.

Po raz kolejny wypada zacytować M Thatcher " Z byciem ważnym jest jak z byciem damą. Jeśli musisz mówić ludziom, że jesteś ważny, to znaczy, że nie jesteś.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Ulman, a jakim ty jesteś gamoniem jeżeli PO okradła cię na 250 mld. zł. a ty jeszcze ich popierasz? 

 

Nie wiem jak Ulman ale ja bym chciał żeby PO okradła mnie z 250mld zł bo to oznaczałoby że mam niezłą fortunę. Niestety nikt mnie nie okradł z takiej fortuny jednak wszyscy skubią po parę stówek i mówią że tak należy....

A tak na marginesie PiSowski nepotyzm panujący w instytucjach państwowych to jest dopiero okradanie państwa i robienie idiotów ze zwykłych obywateli. No ale tacy partyjni żołnierze muszą z czegoś żyć żeby potem np. na tym forum udowadniać że to nic że "jedno koło się popsuło bo pozostałe trzy są dobre"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Partyjni żołnierze udowadniają że trzy koła były popsute ale jedno pozostałe były dobre.

Ulman cytujący M. Thatcher to jak Palikot cytujący J.P. II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Socjaliści nie zrozumieją prawicowej Thatcher więc się nie dziwię twojemu porównaniu bo widać że zabolało


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Panowie, dziś w południe dowiedziałem się z telewizji, że to jednak Prezydent RP jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych RP. :D Okazało się że Minister Obrony Narodowej to zwykły urzędnik a najważniejszy jest PAD. Co prawda podejrzewałem taki rozkład odpowiedzialności mniej więcej od 25 lat. no ale dziś pełny szacun. Przy okazji dowiedziałem się jeszcze czegoś. Ano tego że WOT nie ma procedur do mobilizowania się na wypadek potrzeby pomocy ofiarom klęsk, bo jest tym innym rodzajem wojsk od których wszyscy mają trzymać się z daleka. To też podejrzewałem, razem z kumplami, ale były to rozmowy przy grilu, których nasze żony nie trawią. 

Najgorzej być prorokiem we własnym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Ulmann jacy socjaliści? Od 20 lat głosuję na JKM ale uważam że Jarek jest potrzebny w Polsce prze kilka lat, żeby wprowadzić podwaliny zdrowego państwa. Nie chcę słuchać jak to ubecy muszą korzystać z pomocy psychologów bo muszą przeżyć za dwie rolnicze emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Pokaż jeszcze te wstawki z wiochy które znikają po 2 minutach. Dzisiaj na przykład był filmik o zamarłych drzewach w puszczy białowieskiej i nawet nie zdążyłem obejrzeć do końca bo został usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Panowie, dziś w południe dowiedziałem się z telewizji, że to jednak Prezydent RP jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych RP. :D Okazało się że Minister Obrony Narodowej to zwykły urzędnik a najważniejszy jest PAD. Co prawda podejrzewałem taki rozkład odpowiedzialności mniej więcej od 25 lat. no ale dziś pełny szacun. Przy okazji dowiedziałem się jeszcze czegoś. Ano tego że WOT nie ma procedur do mobilizowania się na wypadek potrzeby pomocy ofiarom klęsk, bo jest tym innym rodzajem wojsk od których wszyscy mają trzymać się z daleka. To też podejrzewałem, razem z kumplami, ale były to rozmowy przy grilu, których nasze żony nie trawią. 

Najgorzej być prorokiem we własnym kraju.

Widać sprawność władzy w sytuacji mikro kryzysu - wichury. Po kilku dniach doszli do wniosku że potrzeba pomocy wojska  bo nie dadzą rady ale by być przed kamerami decyzje zapadły błyskawicznie. Jakby było realne militarne zagrożenie to pewnie Antek spieprzałby jak ze Smoleńska. Wszystko ładnie wygląda w TVPis i przekazie medialnym ale to takim dziadem podszyte że aż strach pomyśleć. 

 

Ulmann jacy socjaliści? Od 20 lat głosuję na JKM ale uważam że Jarek jest potrzebny w Polsce prze kilka lat, żeby wprowadzić podwaliny zdrowego państwa. Nie chcę słuchać jak to ubecy muszą korzystać z pomocy psychologów bo muszą przeżyć za dwie rolnicze emerytury.

No popatrz to tak jak ja :P

Socjalista nie wprowadzi zdrowych podwalin. Podatki wysokie i bedą wyższe, socjal się rozbudowuje, polityka zagraniczna leży,, repolonizacja majątku,  sprawiedliwość społeczna, przyrost pogłowia urzędników, to nie ma prawa się udać.

Co do ubeków - to nieźli hultaje i łotry ale z bólem serca nie powinni mieć zmiany emerytur. Mieli być może zbyt wysokie przyznane ale jeśli państwo coś obiecuje to winno być dotrzymane (prawa nabyte) bo inaczej nie będzie żadnej ciągłości i co rząd to inne reguły gry czyli "każdy wuj na swój strój"  Moze następni obniżą lekarzom  lub rolnikom bo im się zachce? Czasy były jakie były i to że Bierut był prezydentem jak i Jaruzelski chwalebne nie jest ale nic tego nie zmieni.  Był Wałęsa , Kaczyński Bronek i Kwasniewski ale jak każda kolejna ekipa zacznie opluwać i negować poprzedników to za ileś lat wykopią Lecha z Wawelu i dopiero będzie burdel. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ulmann jacy socjaliści? Od 20 lat głosuję na JKM ale uważam że Jarek jest potrzebny w Polsce prze kilka lat, żeby wprowadzić podwaliny zdrowego państwa. Nie chcę słuchać jak to ubecy muszą korzystać z pomocy psychologów bo muszą przeżyć za dwie rolnicze emerytury.

"Wprowadzanie podwalin zdrowego Państwa" przez PiS, to leczenie dńumy malarią. Od 20 lat głosujesz na JKM... z jakim efektem?

Może czas wyciągnąć wnioski? Ciekawi mnie bardzo jak godzisz teorie JKM z tym co robi również popierany przez Ciebie PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj