Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8046

Bogdan zapomniałeś dodać TVP PiS bo to oni są głównym źródłem kłótni między Polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Miej odwagę napisać prawdę. Ja wiem, że dla ciebie życie w zakłamaniu i oszukiwaniu samego siebie ma sens. Bo pozwala ci wierzyć w potęgę pis. Ale wśród innych tylko się ośmieszasz. UW podobnie jak PC braci Kaczyńskich była składową AWS. Jak sprzedawano TP SA Kulczykowi to jakoś Kaczyńscy popierający AWS i biorący udział w tym rządzie nie protestowali. A L Kaczyński przecież był ministrem sprawiedliwości.

Potrafisz nazwać czyjś post durnym nie podając powodów a sam piszesz bzdury okłamują ludzi świadomie lub nie.

Co do 500 + w tamtym roku wpłynęło 9 mld ze sprzedaży LTE sfinansowało to ponad połowę 500 +.do tego zysk z NBP wypracowany za kadencji Belki około 8 mld. I całe 500 + zostało pokryte. Zobaczymy jak będzie w tym roku. Bo LTE już nie sprzedamy. NBP pewnie jakiś zysk wypracuje. Ale może okazać się, że przy braknie i gdzieś trzeba będzie zabrać.

 

Ostatni raz Ci powtarzam nie jestem zwolennikiem PIS nawet nie głosowałem na tą partia, dla mnie to tylko mniejsze zło w stosunku do PO więc wbij sobie to 5kg młotkiem do głowy ok??? Sprawa druga oczywistą oczywistością jest, że z resztek UW powstała PO a resztek AWS powstał PIS. Przez ostanie 8 lat rządów PO miałem dość afer zakłamania, a wisienką na torcie była afera podsłuchowa i wyszło kto tak naprawdę nami rządził 8 lat, więc jeśli ktoś nie znosi PO, a jest umiarkowanie sceptyczny do PIS to od razu gorący zwolennik Kaczora, Macierewicza, Rydzyka czy tych wszystkich Misiewiczów??? Otóż nie!!! Popieram partie K15 na wyborach prezydenckich głosowałem na KUKIZA a w 2 turze głosowałem na Dudę tylko dlatego by nie było, takiego wstydu jak w Japonii a w wyborach do Parlamentu tylko K15. Mam nadzieję, że w końcu zrozumiałeś jak nie to trudno więcej nie zamierzam Ci powtarzać...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Jest takie coś co zostało powiedziane w 2015 roku a można to przypominać bez względu na to kto rządzi. :D

http://prawy.pl/8850-jerzy-polaczek-miazdzy-szefa-mon/

Na szczęście trafiło na Pana Polaczka bo inaczej byłby dym. Medium też jest słuszne więc nie boję się stronniczości. Na szczęście internet nie zapomina więc można czasami poznęcać się nad osobnikiem. Czy aby nie mamy przyjemności kontynuacją tamtej linii błędów i wypaczeń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ostatni raz Ci powtarzam nie jestem zwolennikiem PIS nawet nie głosowałem na tą partia, dla mnie to tylko mniejsze zło w stosunku do PO więc wbij sobie to 5kg młotkiem do głowy ok??? Sprawa druga oczywistą oczywistością jest, że z resztek UW powstała PO a resztek AWS powstał PIS. Przez ostanie 8 lat rządów PO miałem dość afer zakłamania, a wisienką na torcie była afera podsłuchowa i wyszło kto tak naprawdę nami rządził 8 lat, więc jeśli ktoś nie znosi PO, a jest umiarkowanie sceptyczny do PIS to od razu gorący zwolennik Kaczora, Macierewicza, Rydzyka czy tych wszystkich Misiewiczów??? Otóż nie!!! Popieram partie K15 na wyborach prezydenckich głosowałem na KUKIZA a w 2 turze głosowałem na Dudę tylko dlatego by nie było, takiego wstydu jak w Japonii a w wyborach do Parlamentu tylko K15. Mam nadzieję, że w końcu zrozumiałeś jak nie to trudno więcej nie zamierzam Ci powtarzać...

 

Piękny wywód, ale nie zmienia i tak faktu, że kłamałeś, iż UW sprzedała Kulczykowi TPSA.

Co do Dudy nie ma czym się chwalić. W kampanii fajnie go wypromowali jak proszek do prania. Dzisiaj niestety widać jak kiepski to "produkt".Jego pozycja jest mizerna nawet  minister ma go gdzieś. Zostaje mu jedynie na nartach jeździć. A i wpadek zaliczył nie mało. Modlitwę o dojną Polskę za która przepraszał jeszcze ludzie pamiętają.

Sam P Kukiz też sobą nic nie przedstawia. Krytykować każdy umie. Ale gość przed wyborami zapraszany do studiów tv na konkretne pytania dotyczące państwa czy gospodarki denerwował się i mówił, że nie wie. W jego partii jest kilka mądrych osób ale sam szef to żenada. Zresztą nie wiadomo czy ci mądrzejsi przed wyborami nie przesiądą się np do pisu. Bo już sporo osób z tej partii wyparowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Schetyna  to  najlepszy kandydat  na Premiera    nieważne  co  ale  podpisać  trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Podpisać traktat rzymski bez względu na jego treść... yyy no zadziwia mnie ten facet a czy jakby w traktacie tym hipotetycznie UE narzuciła Nam nieograniczoną liczbę emigrantów albo byłoby w Nim że ,, ziemie odzyskane wracają do Niemiec to czy też by podpisał bez względu na treść???


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ostatni raz Ci powtarzam nie jestem zwolennikiem PIS nawet nie głosowałem na tą partia, dla mnie to tylko mniejsze zło w stosunku do PO więc wbij sobie to 5kg młotkiem do głowy ok??? Sprawa druga oczywistą oczywistością jest, że z resztek UW powstała PO a resztek AWS powstał PIS. Przez ostanie 8 lat rządów PO miałem dość afer zakłamania, a wisienką na torcie była afera podsłuchowa i wyszło kto tak naprawdę nami rządził 8 lat, więc jeśli ktoś nie znosi PO, a jest umiarkowanie sceptyczny do PIS to od razu gorący zwolennik Kaczora, Macierewicza, Rydzyka czy tych wszystkich Misiewiczów??? Otóż nie!!! Popieram partie K15 na wyborach prezydenckich głosowałem na KUKIZA a w 2 turze głosowałem na Dudę tylko dlatego by nie było, takiego wstydu jak w Japonii a w wyborach do Parlamentu tylko K15. Mam nadzieję, że w końcu zrozumiałeś jak nie to trudno więcej nie zamierzam Ci powtarzać...

Muszę ci powiedzieć , że ja też głosowałem w wyborach prezydenckich na K15 lecz do parlamentu na Pis z powodu aby Po nie wygrało . Podoba mi się podejście K 15 lecz mógłby być ten głos zmarnowany gdyby Po zwyciężyło .

Hubertuss jak zwykle jest tego zdania że jak krowa dużo ryczy  to powinna dużo mleka dawać . Co miał odpowiedzieć jak nie wiedział . Miał coś gadać w kółko tak jak pomylony polityk . Przecież polityk który jest bardzo długo przy korycie  gada długo nie związane z tematem aby tylko nie udzielić odpowiedzi . 

U nas chodzi taki wioskowy głupek . Przezwisko ma profesor . Dlaczego ? Gdyby go ubrał w garnitur i udzieliłby wywiadu osobie która go nie zna to by nie jednego załamał . Z powodu jego upośledzenia załatwił mu radny komisje . Gdy się wstawił na komisje lekarską jak dał tym lekarzom wykład to im szczeny opadły . Ja kilka razy już powtarzałem , że jeden ma teorie a drugi praktykę i wcale  jedno z drugim przeważnie nie idzie w parze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Podpisać traktat rzymski bez względu na jego treść... yyy no zadziwia mnie ten facet a czy jakby w traktacie tym hipotetycznie UE narzuciła Nam nieograniczoną liczbę emigrantów albo byłoby w Nim że ,, ziemie odzyskane wracają do Niemiec to czy też by podpisał bez względu na treść???

 

Nic w tym  nowego   Taka  to  jest  PO   każą  to  podpisują 

Ruscy  chcieli dostarczać  więcej  Gazu  jak  potrzebujemy  i za droższą  cenę  Tusk  Podpisał

A co  tam  trzeba  podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Zbyszko, przykład dokładnie odwrotny mamy w MON :D

Jaco25 - co oni tam niby maja ustalić czego nie moglibyśmy podpisać i do czego nas takowy podpis miałby zobowiązywać?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609


Działa wtedy na szkodę skarbu państwa a nie koniecznie na szkodę spółki chociaż w niektórych przypadkach może to iść w parze 

Co do sedna sprawy to niestety Romanek jak to zwykle coś tam słyszał ale nie doczytał i nie zrozumiał. PIS nie przywrócił odpowiedzialności personalnej za działania na szkodę a  wprowadził regulacje systemowe by nie stracić kontroli nad spółkami.

 

aaahhhh ulman poczytaj co to spółki strategiczne np azoty orlen  jak były chronione a co zrobił Schetyna wykreślając spółki strategiczne  


Zobacz, jak wyglądały rozmowy Kulczyka z
Sikorskim, Wawrzynowiczem i Kwiatkowskim  Szczere rozmowy o robieniu wałków, zmianach
w prawie by żyło się lepiej „wszystkim”. :lol:  ty mi tu bajek nie opowiadaj 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

ecik-nawet tego nie widzisz ze to juz bylo na tej samej stronie wstawione-to chyba nie dioptrie ale promile, i ty chcesz z kimkolwiek dyskutowac :D  :D .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Opozycja cały czas mówi ze Premier Szydło powinno się podać do dymisji ze względu ostatniej porażki . Schetyna gdy odwoła rząd zostanie premierem . Zobaczymy co zrobi gdy mu się to nie uda . Czy będzie taki honorowy i złoży dymisję przewodniczącego partii . Myślę że on nie ma honoru ale może się mylę . Jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

honorowy?? a oni kiedyś byli honorowi ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik    35

w tej całej oPOzycji jedynym co ma honor to Saryusz Wolski, miał świadomość ,że nie wygra wyborów na szefa PE ale zgodził się kandydować by ukazać głupotę , hipokryzję i brak zasad w Brukseli ,a mimo to poświęcił swe stanowisko w obozie partii ludowej(czy jak to tam zwą) i liczne stanowiska w komisjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Taa , jasne . Ciekawe jaką ciepłą posadkę Skarbu Państwa niedługo obejmie ? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Opozycja cały czas mówi ze Premier Szydło powinno się podać do dymisji ze względu ostatniej porażki . Schetyna gdy odwoła rząd zostanie premierem . Zobaczymy co zrobi gdy mu się to nie uda . Czy będzie taki honorowy i złoży dymisję przewodniczącego partii . Myślę że on nie ma honoru ale może się mylę . Jak sądzicie ?

Politycy honorowi? Oszalałeś...... :blink:

Jakby Macierewicz był honorowy to palnał by sobie w łeb.  Honorowy Kaczyński, Czarnecki, Suski, Błaszczak, Pawłowicz :D  :D  :D Nie wymagaj honoru od jakiegokolwiek polityka

Romanek - rozmowy i ustalenia obecnie są takie same tylko z jednej strony jest Morawiecki, Szyszko i Macierewicz  a z drugiej .......Rydzyk :P

 

Co się dziwić że naród przygłupów wybiera http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/58_polakow_uwaza_ze_nie_placi_vatu/144497

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Teraz naszą demokracje trawi głupota Niestety na zdjęciach jest nieuchwytna :P


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Teraz naszą demokracje trawi głupota Niestety na zdjęciach jest nieuchwytna :P

Jesteś w błędzie trochę widać na zdjęciach.ludzie-tak-bardzo-narzekaja-na-komorowsk18096_1072489476099822_60687048511105042

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Zbyszko, przykład dokładnie odwrotny mamy w MON :D

Jaco25 - co oni tam niby maja ustalić czego nie moglibyśmy podpisać i do czego nas takowy podpis miałby zobowiązywać?

 

Ulman napisałem ,,zakładając hiopotetycznie", moim zdaniem polityk nie może użyć stwierdzenia skąd by nie pochodził że ,,trzeba pod pisać bez względu na treść". Szanujący się polityk powinien stwierdzić zapoznamy się z traktatem, przeanalizujemy za i przeciw a potem podejmujemy decyzję czy podpisujemy czy nie, wypowiedź Schetyny co najmniej nie profesjonalna...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj