Skocz do zawartości
yacenty

jak zdjąć nadstawke?

Polecane posty

yacenty    565

Witajcie, jaki macie patent na ściąganie nadstawek z dużych przyczep? Jadę po nawóz i muszę zdjąć nadstawke z pronara 610, burta duża bo 60cm i z grubej blachy 2.5mm, boje sie ze jej nie udźwigniemy. Może jakoś ładowaczem?
Jakieś patenty?

Wiadomość z agroFakt.pl

yacenty    565

@agrosikora nie powyginasz porysujesz?
@wojtal za mało kupiłem tylko 10 ton a woza ciężarówka wiec 24

Tomek90    194

Powyginać nie, porysować tak chyba że bardzo delikatnie albo na paletę. Juz wole pasem, że nie stabilnie co za problem, jeden może ręka przytrzymać żeby nie bujało.

Wgl po co zdejmować?? Otwierasz góną na górnych zamkach, opierasz o dolną i wszycho.

zbyszekbrzuze    111

U nas zakładamy i sciagamy nadstawki Cyklopem. Zawieszamy na lince i hop do góry, ale można i pasem ładnie wziąć owiązać od spodu. :)

tomek73    188

Ja ściągam turem z widłami, na widły kładę tektórę , lub worki big bagi, otwieram dolna burtę i podjeżdżam pod nią. Potem podnoszę i delikatnie odjeżdżam.odpinam i po problemie.

damianus2222    98

bierz kubote, odczep u gory burte zeby na zawiasach zaszla na zewnatrz na drugą i tyle. Jak gosc ma taką ładowarkę to bym sam wolal ladowac. Ja nigdy nie sciagam burt. odpinam do polowy zachodzi na druga, przypinam na gumke(aby w razie drogowych dziur nie uderzala jedna o druga) i wioo... :-)

volvo1150    8

ładowaczem najlepiej bierzesz linkę od holowania samochodu na środku wiążesz dolną burtę otwierasz  i jedna osoba podnosi a ty na przyczepie lekko ją podtrzymujesz sprawdzony sposób

toorano    12

W instrukcji obsługi powinno być to opisane !

Jak nie ma to dzwonisz do serwisu, aby przyjechali i zdjęli bo nie wiesz jak to się robi!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie