Polecane posty

RolPro10    13

Witam. Jestem na kupnie Mf 5613 dyna 4,ale znajomi polecają mi Stayera 4115 mówią że lepszy tańszy i w kabinie bije na głowę mf. Nie wiem którego wybrać? Nie chcę przepłacić i kupić gorszego tylko mocnego silnego i wygodniejszego podczas prac. Ja przywiązałem się do mf (mam mf 375 )ponieważ  wiem czym jeżdżę i wiem że mogę na niego liczyć   podczas większych prac. Ale chcę kupić coś większego i nowocześniejszego. Zastanawiam się jeszcze nad DF5100 ? Którego polecacie? I który jest bardziej wygodniejszy i ma lepszy materiał wykonania?  I jaki jest przedział cenowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jeśli chodzi o kabinę, komfort i wykonanie to najlepiej pojeździj po dilerach. Raczej będziesz mógł pojeździć podobnym ciągnikiem jaki Cię interesuje przynajmniej po placu i sam trochę ocenisz. Przy okazji przedstawią Ci ofertę i dowiesz się o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Sam zamówiłem Steyr'a, jakość made in Austria, multicontroller w standardzie, duża liczba przełożeń w skrzyni, jeśli szukasz modelu odpowiedniego mocą do tego MF 130 km to zastanów się nad modelem 6125 Profii, póki jeszcze są, bo od nowego roku wchodzą nowe normy emisji spalin i tym samym nowe modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Widziałem wszystkie te ciągniki. MF  najlepszy z nich wszystkich:

największa masa i gabaryty 

najlepsze wykonanie

największa kabina 

Tylko cena największa :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolPro10    13

Massey Ferguson to Massey Ferguson. Jakość sama w sobie. Wiadomo za jakość, precyzje i profesjonalizm trzeba zapłacić więcej niż za "gorszą półkę" :<) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

ale  teraz ceny mf moim zdaniem są nie adekwatne do jakości cytuje innego użytkownika tego forum    

 

,,Dla zainteresowanych ceną MF: 7614 wersja essential z amortyzowaną przednią osią cena 280tys netto, 7615 w średnim wyposażeniu 350tys netto, 7619 wersja essential 370tys netto, a teraz 7616 na max wyposażeniu z powalającą ceną 407tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Massey Ferguson to Massey Ferguson. Jakość sama w sobie. Wiadomo za jakość, precyzje i profesjonalizm trzeba zapłacić więcej niż za "gorszą półkę" :<) 

A Deutz Fahr czy Steyr to twoim zdaniem budżetowe ciągniki ? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez mlody90
      Wraz z rozrostem gospodarstwa idzie potrzeba ciągnika o większej mocy, że jestem zadowolony z mojego Zetka wpadłem na pomysł zrobić z niego małego koksika O ile w temacie samochodów temat jest powszechnie dostępny i z autem już to przerabiałem to w kwestii ciągnika ciężko znaleźć informacje o takich zabiegach 😜
      Od początku:
      WTRYSKI I POMPA
      Nadszedł czas na ich regenerację więc wpadłem na pomysł zmiany końcówek na takie o większej wydajnośći jednak nie wiem od czego mogłyby się nadawać ( Jeszcze nie dzwoniłem i nie pytałem o to specjalistów bo sam chcę trochę zagłębić się w temat)
      INTERCOOLER
      Tutaj zastanawiam się nad zastosowaniem oryginalnego(wodnego) IC z modelu 10540 lub dołożeniem IC z jakiegoś busa dodatkowo dodać wentylator z nadmuchem na niego bo wiadomo, że nie będzie działał tak dobrze jak jest to w samochodach ( IC z auta będzie w fazie eksperymentu czy działa, czujniki temperatury niedługo przyjdą więc sprwadzimy na wiosnę o ile zmniejszy się temp. powietrza)
      TURBOSPRĘŻARKA
      Po oględzinach silnika przez mechanika i stwierdzeniu, że jest zdrowy i wytrzyma ( a nie powinno być problemu bo 6 lat temu był remonet generalny a od tamtej pory, regularne wymiany olejów i filtrów, żadnego pałowania na zimnym i gaszenia zaraz po ciężkiej pracy a nawet po lekkiej ciągnik chwilę postał na niskich obrotach i gaszony) na sma koniec po wtryskach oraz IC zostanie wrzucone ciut większe turbo albo zamówimy hybrydę.
       
      Przedstawiam tutaj plan modyfikacji jednak potrzebuję pomocy w kwestii końcówek wtrysków.
       
      Odrazu podziękuję tylko za komentarze w stylu " to się nie opłaca" , " potrzebujesz więcej mocy to sobie kup większy ciągnik" , " jak się nie znasz to się za to nie bierz". Tak, nie stać mnie na kupno nowego ciagnika z gotówkę, a kredytom mówię nie
    • Przez matius04
      Jak w tytule. Piszcie po ile kupujecie zbiorniki dwupłaszczowe o jakiej pojemności i jakiej firmy. Wielu osobom to się przyda biorąc pod uwagę że co raz więcej osób szuka zbiorników patrząc na różnicę cenową oleju napędowego między ceną detaliczną a hurtową.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj