News

Polecane posty

RolPro10    13

Witam. Jestem na kupnie Mf 5613 dyna 4,ale znajomi polecają mi Stayera 4115 mówią że lepszy tańszy i w kabinie bije na głowę mf. Nie wiem którego wybrać? Nie chcę przepłacić i kupić gorszego tylko mocnego silnego i wygodniejszego podczas prac. Ja przywiązałem się do mf (mam mf 375 )ponieważ  wiem czym jeżdżę i wiem że mogę na niego liczyć   podczas większych prac. Ale chcę kupić coś większego i nowocześniejszego. Zastanawiam się jeszcze nad DF5100 ? Którego polecacie? I który jest bardziej wygodniejszy i ma lepszy materiał wykonania?  I jaki jest przedział cenowy? 

romek6340    203

Jeśli chodzi o kabinę, komfort i wykonanie to najlepiej pojeździj po dilerach. Raczej będziesz mógł pojeździć podobnym ciągnikiem jaki Cię interesuje przynajmniej po placu i sam trochę ocenisz. Przy okazji przedstawią Ci ofertę i dowiesz się o cenę.

SZKOPSSON    3

Sam zamówiłem Steyr'a, jakość made in Austria, multicontroller w standardzie, duża liczba przełożeń w skrzyni, jeśli szukasz modelu odpowiedniego mocą do tego MF 130 km to zastanów się nad modelem 6125 Profii, póki jeszcze są, bo od nowego roku wchodzą nowe normy emisji spalin i tym samym nowe modele.

Wiadomość z agroFakt.pl

agrorobert    52

Widziałem wszystkie te ciągniki. MF  najlepszy z nich wszystkich:

największa masa i gabaryty 

najlepsze wykonanie

największa kabina 

Tylko cena największa :) 

RolPro10    13

Massey Ferguson to Massey Ferguson. Jakość sama w sobie. Wiadomo za jakość, precyzje i profesjonalizm trzeba zapłacić więcej niż za "gorszą półkę" :<) 

michalsoft    2

ale  teraz ceny mf moim zdaniem są nie adekwatne do jakości cytuje innego użytkownika tego forum    

,,Dla zainteresowanych ceną MF: 7614 wersja essential z amortyzowaną przednią osią cena 280tys netto, 7615 w średnim wyposażeniu 350tys netto, 7619 wersja essential 370tys netto, a teraz 7616 na max wyposażeniu z powalającą ceną 407tys netto

SZKOPSSON    3

Massey Ferguson to Massey Ferguson. Jakość sama w sobie. Wiadomo za jakość, precyzje i profesjonalizm trzeba zapłacić więcej niż za "gorszą półkę" :<) 

A Deutz Fahr czy Steyr to twoim zdaniem budżetowe ciągniki ? :huh:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez debrzyna
      Może ktoś wie albo potrafi wyliczyć jaka będzie wydajność pompy przy obrotach silnika 1200 Potrzebuje to wiedzieć zęby dobrać odpowiedni silnik hydrauliczny do transportera pokosu 
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam

• Przez Grzeskib
      Witam, od tego roku jestem posiadaczem nowego kombajnu new holland cx5090 elevation z chederem 5,18m. Maszyna została zakupiona jako fabrycznie nowa. Zacząłem już nim kosić jęczmień ozimy i pszenicę (plon między 6-7 ton) ze średnią prędkością 3,5 km/h (spodziewałem się większej prędkości roboczej). Wcześniej kosiłem naszym legendarnym polskim bizonem oraz wypożyczałem claasa tucano 430, ponieważ bizon już nie wyrabiał  Proszę o pomoc innych posiadaczy z jaką Wy wydajnością kosicie, z jaką prędkością i przy jakim plonie oraz jak macie ustawione szczeliny siat górnego, dolnego, jaki wiatr itd. Może ja robię coś źle i wydajność jest mniejsza albo taka wydajność już jest przy akceptowalnych stratach i tyle  Z góry dziękuje za informacje i pomoc z Waszej strony  
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.