Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stuart    121
3 godziny temu, konteno napisał:

 

a Polacy co na to ? pomimo że zostaliśmy bardziej poszkodowani podczas wojny niż żydzi bo straty ludności porównywalne ale materialnie byliśmy bardziej w plecy to jeszcze izraelskie , europejskie i światowe lobby wymusiło na nas wypłacanie renty żydom pomimo że to nie my jesteśmy odpowiedzialni za holokaust i II wone światową

 

W większości postu się zgodzę. Ale tutaj odszkodowanie od państwa widzę w ten sposób: Płacę podatki, płacę z obronę mnie i mojej rodziny. Państwo brało podatki na wojsko a nie wywiązało się z zobowiązań. To tak jak byś najął firmę ochroniarską a nie obronili by ciebie bo coś tam źle było zorganizowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27
Dnia 12.07.2018 o 19:34, michal12301 napisał:

szukam zgrabiarki karuzelowej conajmniej 3m w dobrych pieniądzach, ktoś coś?

 

ponawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
Gość   
Gość
6 godzin temu, konteno napisał:

już za ciasno tobie w tym kąciku wzjemnej adoracji na Hydeparku ?

niby naziści wymordowali żydów ale spora część uciekła z europy przed wojną do usa itp . 

z resztą zobacz na rodziny rockefelerów ,rothschildów ,sorosa itp . wszystko żydzi trzymający łape na światowych fonansach , petrochemii ,giełdzie itp bogacą się na nieuczciwych spekulacjach giełdowych , podsycają konflikty na terenach wydobycia ropy bo podbić cene surowca, mediują za migracją ludności z afryki do europy 

z resztą żydzi kreują swój wizerunek prawie jak muzułmanie czyli w stylu że to oni są poszkodowani m.in. przez historę ale za to co złego to nie my 

a Polacy co na to ? pomimo że zostaliśmy bardziej poszkodowani podczas wojny niż żydzi bo straty ludności porównywalne ale materialnie byliśmy bardziej w plecy to jeszcze izraelskie , europejskie i światowe lobby wymusiło na nas wypłacanie renty żydom pomimo że to nie my jesteśmy odpowiedzialni za holokaust i II wone światową

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/sejm-uchwalil-bedziemy-placic-emerytury-50-tysiacom-zydow-ofiarom-holocaustu-i-stalinizmu-aa-iQVH-6RYJ-4JY9.html

a te sqrwysyny zarówno z PIS jak i PO i innych partii jeszcze temu  pomysłowi przyklasneli 

i jak dla mnie żadna z tych partii nie zasługuje by sie dostać do parlamentu skoro takie grube pieniążk z kieszen polaków i idą sie j*bać do izraela

 

No dobra . No ale to nadal nie powód żeby się cieszyć z tego że ich mordowano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27
Bananek    16864
to trzeba obejrzec. ta z jaziewa fajna. niedaleko mnie. na plus kolko kopiujace przednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27

dużo osób nie wystawia na ogłoszenia bo trzeba płacić, może ktoś z użytkowników forum albo znajomych ma coś do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 godzin temu, konteno napisał:

już za ciasno tobie w tym kąciku wzjemnej adoracji na Hydeparku ?

 

 

Nie wpierd*alaj się między wódkę a zakąskę chłopcze jak nie było do ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    32

Kupię pługi 4 do 10 tyś max, raczej zagonowe bo za tą cenę  obrotówek nie kupię. Najlepiej 16 kvernelanda jak ktoś by miał w podlaskim lub mazowieckim proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
bierz moje overumy. pospawasz i bedziesz pan zadowolony. :)
tylko po co ci az 4 plugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9239

Panie , chce mieć dobrą i tania instalację elektryczną w domu

Da się zrobić, tylko po co panu w domu dwie instalacje ??

 

Za ile te overumy ? Daj fotke na priv, co tam trzeba spawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    32

Chyba każdy zrozumiał że chodzi o 4 skibowe, ale jest się chociaż o co przyczepić. Pług do aresa 616 115km chciałem do swoich dokupić 1 korpus ale nie mogę nigdzie znaleźć. 

Edytowano przez mate12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Może ma 4 traktory i chce sie bawić w gr mokrzyn.

W tej cenie to tylko UG, jakby 2tys kosztował to 2x4 mamy 8tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    32

 to współczuję jak u was po 2 tyś piwo 

Edytowano przez mate12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Całymi kadziami kupujesz ? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
skoro koszt to 2 tys to chyba butelka tyle nie kosztuje. a tak serip to ostatnie piwo wypilem jakies 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj