Polecane posty

griga    1082
39 minut temu, pawel885 napisał:

C5 to następca xantii, w okolicy wszystkie mają hydro. Mają masę drobnych usterek niby prostych ale jednak.... Skoro C5 takie super to czemu mają taką utratę wartości? Bo to może w niektórych przypadkach przewyższyć koszty utrzymania ., Oglądałem ostatnio coś o VW phaetonie  - koleś kupił go za 500tys i po 12 latach sprzedał za 18tys - wyszło że utrata wartości kosztowała gościa prawie 5zł/godz przez te 12 lat:D Koreańce to już szkoda gadać.... 

A miałeś kiedyś koreańskie auto? Mam w domu Kia cerato totalnie bezobsługowe i tanie auto. Żonie też teraz patrzę za autem zamiast focusa i patrzę na kia/Hyundai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Agrest ja jeżdżę autami francuskim i włoskimi już od dawien dawna i każdy w Polsce powie że aut na f się nie kupuje, a ja kupuje i jestem mega zadowolony po właśnie VW czy Oplach. Warunek jest jeden z Renault żadnego diesla oprócz 2.0DCI, z PSA najlepiej diesle HDI lecz benzyny też nie najgorsze, Fiat praktycznie wszystko ok oprócz 1.3 JTD, wiadomo wszędzie znajdą się jakieś wyjątki. Bardzo nie miło wspominam golfy III i IV. Trójka gniła na potęgę i siadała elektryka (otwierało się z tyłu szybę to szyberdach się otwierał), w czwórce elektryka, z oplami wieczne problemy z silnikami. 

Co do kugi poczekaj jeszcze trochę jak będzie starsza i eksploatacja stanieje... Im auto starsze tym części tańsze - nie mówię o jakiś wymysłach techniki

Griga ja osobiście z racji że auta francuskie lubię chciałem żonie kupić Modusa ale miejsca pod maską praktycznie zero. Szukam teraz Hyundaia i10 mi się nawet podoba ta mała popierdolka. Oczywiście mówimy o tym obecnie produkowanym bo starszy wyglądał jak Matiz

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C385Owner    5

 

8 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Z góry dziękuję za wszelką pomoc9_9

Kolego, ja polece Alfe 159 Sportwagon. Optymalnie 2.0JTDM 140/170km lub 1.9JTDM 120KM. 150km wersje maja slaba skrzynie i wadliwe kolektory ssace. Do zrobienia, ale ostrzegam.  Zawieszenie pancerne. Czesci dosc tanie. Do tego auto piekne. No i jezdzi sie tym bardzo pewnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Co do aut to też polecam Francuskie i Koreańskie, wiadomo ze niemieckie to dobre fury ale w polsce z regóły mają spore przebiegi i nie są tak bezawaryjne jak by mozna oczekiwać, bo np. w Golfie IV notoryczne problemy z zamkami przy dżwiach i klapie plus problemy z centralnym zamkiem. Niby nic ale strasznie irytuje. podobnie w Passacie B5. Obecnie mamy w domu Peugeota 206 1.1i z LPG, od 6 lat i tylko tylna belka była regenerowana, i po zakupie rozrząd oraz przednie wahacze wymienione wraz z końcówkami drążków, poza tym nic a nic, (no w sumie to rozrząd to był już robiony z racji przebiegu drugi raz) Brat nim do pracy dojeżdża i bardzo chwali bo koszty utrzymania i spalanie śmieszne a nigdy nie zawiodło. Drugie auto to Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI, mam go półtora roku, oprócz rozrządu i olejów tez nic nie robiłem. Wiadomo że w takim czasie ciężko się wypowiadać ale co nieco można powiedzieć już, auto mega wygodne, stałe 4x4 i spalanie nie tragiczne 9-9.2l. Miałem też Peugeota 806 2.0i z LPG 8 lat i też oprócz rozrządu i przednich wahaczy nic nie robione ( nie licząc zerwanego gwintu świecy w głowicy, ale to wina mechanika który krzywo zaczął wkręcać świece a później przeciągnął gwint)

Tak że ani koreańców ani francuzów bym nie skreślał, a właściwie jak dla mnie to pierwsza myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Alfa 159 moje marzenie fakt że skrzynie słabe bo opla z tego co pamiętam oznaczenie G32. Sam takiej szukałem ale nic do ręki nie było i nie podobał mi się próg załadowczy bagażnika z tą małą klapą. Wiadomo testy auto świata są jakie są ale zawsze coś podpowiedza

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Witam co myślicie o takim rozsiewaczu? https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-do-nawozu-rauch-komet-jednotalerzowy-CID757-IDkcK4s.html Szkoda że jednotalerzowy, ale mam taki do nabycia za niecałe 1000zł z likwidacji gospodarstwa, wypiaskowany w dosyć fajnym stanie, garazowany. Tylko waham się jak to z tym wysiewem, czy da rade na 12m w miare równo rozsiać? 


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Trochę się posikał :D

Dodawałem wcześniej linki z rozsiewaczami i chyba nikt nie zauważył bo temat zawzięcie prowadziliście na temat samochodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637
4 godziny temu, Luke16 napisał:

 

Co do kugi poczekaj jeszcze trochę jak będzie starsza i eksploatacja stanieje... Im auto starsze tym części tańsze - nie mówię o jakiś wymysłach techniki

 

Na co mam czekać, nie po to kupiłem żeby czekać aż części stanieją. Jak auto będzie starsze , a części tańsze to  je zmienię:D

Miał być nowy ubogi Tucson, a wyszła 3 letnia wypasiona Kuga. Wielu radziło weź nowy - ale w moim przypadku mówię  - nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/plug-kverneland-CID757-IDpr8kw.html

 

panowie warte to tej ceny ? Jutro jade oglądać, na co zwrócić uwagę ? Do tej pory z obracalnymi nie mialem doczynienia

Pierwsze czy nie pogięty nigdzie. W tych modelach lubiały mocowania siłownika pękać, zobacz czy obrotnica nie spawaną lub pogięta. Widać, że na pierwszej słupicy jakaś łata naspawana jest. Siłownik też zarzygany cały, do remontu pewnie. Elementy robocze ocenisz na miejscu. Najważniejsze, żeby rama byla prosta i bez dodatkowych łat, spawów

A cena dość atrakcyjna wg mnie, dlatego dobrze to pooglądaj

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
5 godzin temu, griga napisał:

Myślę,że dobra i ciekawa alternatywa dla tak popularnych u nas Zetorów z serii 7xxx. Ogarnąć tylko te uszkodzenia i na przód dać te balony,które mam wystawione na OLX   https://www.olx.pl/oferta/kola-z-oponami-14-65-16-CID757-IDraNFT.html

i mamy całkiem ciekawy i nie drogi ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Ciekawe czy w tym NH długo pracował silnik po przewróceniu bo jeśli tak to pewnie kapitalka silnika się szykuje na dzień dobry no chyba, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
Gdybym taki ciągnik był wystawiony jak szukałem MF to mocno bym się podrapal po głowie i przeliczył. Bo wygląda interesujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Szukam folii do sianokiszonki i zębów do broń. Macie jakieś namiary na coś ciekawego w tym temacie? Za folia co patrzę to czy silotite czy ensibal to z wysyłką praktycznie tyle samo co na miejscu w sklepie. A co do zębów, to każdy sprzedaje najlepsze, a rozrzut troszkę jest. Do tego 20stki drogie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
2 godziny temu, daron64 napisał:

Szukam folii do sianokiszonki i zębów do broń. Macie jakieś namiary na coś ciekawego w tym temacie? Za folia co patrzę to czy silotite czy ensibal to z wysyłką praktycznie tyle samo co na miejscu w sklepie. A co do zębów, to każdy sprzedaje najlepsze, a rozrzut troszkę jest. Do tego 20stki drogie dość

Bo to musisz jak ja robię z 5 kumplami cało paletę kupić. I tedy i cena Cacy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Mi tam z 5 rolek starczy, wujek może z 7 by wzial, a na resztę ciężko byłoby znaleźć, bo każdy patrzy aby tylko było tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

A no właśnie. Spottety są jeszcze. Tylko byś przez takie działanie nie doczekał się chwili że jak przyjdziesz na składnice to powie że nie ma tej części która wisi za sprzedawcą. :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaffa    31
12 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Rozsiewacz z brzegu od nowości taki sam co w ogłoszeniu po 10 latach sprzedałem - stale ze skrzynią walczyłem, części z plasteliny.

Od 3 lat mam właśnie za-x perfect z nadstawką z 2005r i nie wiem co to awaria rozsiewacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Moderatorów olx chyba dość mocno ostatnio glowa boli. Wystawiłem kilka rzeczy na części stwierdzili najpierw że trzeba wystawić każdą rzecz osobno kit z tym że ktoś może chcieć zębatkę a ktoś obudowę, potem poprawiłem i co? Że trzeba dodać do płatnej kategorii, przez co wykorzystałem limit darmowych ogłoszeń i teraz każde kolejne 5zl... Czekam niecierpliwie kiedy pojawi się duży konkurent dla olx nawet za pół ceny bo teraz nie ważne co się wystawia 30zł zapłać i uj. A nie lepiej mieć więcej klientów a zrobić ogłoszenia po 10zl? Nie no po co lepiej wszystkich stracić. Trzeba posiedzieć na gratce, anonsach, sprzedajemy a nie dać tym dziadom zarobić.

P.S. Nie ma ktoś na sprzedaż wycinaka szczękowego do kiszonek 1,3m?

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj