Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

7 tyś zł. Dwumasa Valeo z przebiegiem 20 tyś km, rozrząd też kompletny wymieniony, nie dawno tarcze i klocki, półoś, hak imioły założony w 2016 (chyba z 5 razy miał przyczepkę podczepioną), drążki powymieniane plus zrobiona zbieżność, dołożone światła do jazdy dziennej i czujniki parkowania, z 5 tyś km temu wymieniona skrzynia biegów na model AUY czyli najlepszą bo stara zaczęła wyć. Auto bez rdzy malowane prawe drzwi przednie od listwy w dół (uderzył mi kawałek asfaltu) i zakurzony przedni zderzak bo był obtarty - mam gdzieś foty z DE. Sorry że się tak rozpisalem ale walnięty jestem na punkcie aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19723

jaki to ma uciag na haku?ile km?

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

2t na haku (nie wszystkie tyle mają bo diagnosci źle wpisują a potem wydział te bzdury wpisuje do dowodu a homologacja auta na tyle właśnie opiewa), klasyczny VW 1.9TDI 115KM i kolega wspominał że można go podkręcić do 150KM

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
20 godzin temu, DARIUSZA323 napisał:

odpuść, to tylko ładnie wygląda jak nowe

w tej cenie altro lub langren, trochę dołożysz to woprol


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631

Jak kogoś stać niech kupuje z kwasówki :D

Ten ma chyba już 6 lat i zero rdzy. Tylko że to kosztuje  kilka Strumyków:/.

McCormick i Motyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Jak kogoś stać niech kupuje z kwasówki :D

Ten ma chyba już 6 lat i zero rdzy. Tylko że to kosztuje  kilka Strumyków:/.

McCormick i Motyl

Z jakiej firmy ten rozsiewacz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    42
22 godziny temu, Luke16 napisał:
16 minut temu, Agrest napisał:

Jak myślicie - padlina czy  da się pracować? Cena ok, więc stan pewnie do bani

https://www.olx.pl/oferta/case-ih-mx-120-CID757-IDs6xjh.html#e9e5177e51

Ktoś kumaty podjąłby się oceny na miejscu za opłatą i ile taka usługa by kosztowała?

Cena faktycznie atrakcyjna, Wielki minus to skrzynia bo te półbiegi działają podobnie jak biegi, ze sprzęgłem, w dodatku 2 wajchą. Dziwne że skrzynia 50km/h  mx  które oglądałem z Francji miały 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Jak myślicie - padlina czy  da się pracować? Cena ok, więc stan pewnie do bani

https://www.olx.pl/oferta/case-ih-mx-120-CID757-IDs6xjh.html#e9e5177e51

Ktoś kumaty podjąłby się oceny na miejscu za opłatą i ile taka usługa by kosztowała?

Cały wymalowany i siedzenie nie oryginalne. Gumy też słabe. No i ta cena...8000 Mh to on ma na jednej osi. Kupiłem teraz mx 150 to chyba z 6 oglądałem zanim wybrałem. Pół Polski zjezdzilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    42
1 godzinę temu, Taurus83 napisał:

Cały wymalowany i siedzenie nie oryginalne. Gumy też słabe. No i ta cena...8000 Mh to on ma na jednej osi. Kupiłem teraz mx 150 to chyba z 6 oglądałem zanim wybrałem. Pół Polski zjezdzilem

a po czym poznajesz że cały wymalowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    42

polerka czyni cuda, że się świeci nie znaczy od razu że malowany. A jak maska i błotniki malowane to nie znaczy że cały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Wujas będzie sprzedawał pewnego MX150. Kupił go z 7 może 8 lat temu z uszkodzoną skrzynią wtedy miał 8 czy 8,5tys mth. Robił może 100 mth na rok (ma 35 czy 6 ha). Będzie sprzedawał jak naprawi Pume 150 którą też kupił z uszkodzoną skrzynią. MX jak i Puma naprawianie bez oszczędzania na częściach. Pewnie mało nie będzie chciał ale ciągnik na prawdę ładny i zadbany

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
3 godziny temu, Agrest napisał:

Jak myślicie - padlina czy  da się pracować? Cena ok, więc stan pewnie do bani

https://www.olx.pl/oferta/case-ih-mx-120-CID757-IDs6xjh.html#e9e5177e51

Ktoś kumaty podjąłby się oceny na miejscu za opłatą i ile taka usługa by kosztowała?

Ten sprzedajacy jest niedaleko mnie i z tego co wiem to on nie ma w zwyczaju malować ciągników.jakieś drobne naprawy oczywiście tak.ostatnio miał jd 6220 to rano go wystawił a popołudniu już wyjechał na lawecie gdzieś do małopolski.to nie jest w Radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25631

Ogólnie to ten case przypomina mi jakiegoś z ogłoszenia - jakby tylko zmienił miejsce pobytu.

A z której strony Radomia to jest  - jak miejscowość? Chyba nie Karszówka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7187633898 Ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
10 minut temu, Agrest napisał:

Ogólnie to ten case przypomina mi jakiegoś z ogłoszenia - jakby tylko zmienił miejsce pobytu.

A z której strony Radomia to jest  - jak miejscowość? Chyba nie Karszówka?

 

Agrest to jest po drodze z Radomia na Tomaszów Mazowiecki. miejscowość Natalin przed Zkrzewem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Agrest napisał:

Jak myślicie - padlina czy  da się pracować? Cena ok, więc stan pewnie do bani

https://www.olx.pl/oferta/case-ih-mx-120-CID757-IDs6xjh.html#e9e5177e51

Ktoś kumaty podjąłby się oceny na miejscu za opłatą i ile taka usługa by kosztowała?

To masz radom, więc  sam podjedź i zobacz z kiedy są opony, datę produkcji. Ogólnie popatrz co i jak, pojeździj. Jak podpasuje wtedy kogoś szukaj do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj