Polecane posty

izydor6280    1155
9 godzin temu, Marecki2922 napisał:

1999 r , mam ochotę kupić ale sprzedający ceni jak cygan za matkę 62tyś i ani złotówki mniej

cenią sobie te renie

za niewiele więcej wstawiałem kilka stron wcześniej 133.54 z ładowaczem, fakt początek produkcji ale coś za coś


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19784
4 godziny temu, Marecki2922 napisał:

 

No nie wiem jeszcze biję się sam ze sobą ale raczej wezmę , dla mnie na plus że wszystko mechaniczne , oponki też jeszcze niezłe skrzynia 40 , ogólny stan to tak jak od chłopa prosto z pola , a wiem że paliwa i czasu na szukanie to może pójść w cholerę 

No ale 70 netto to musi być śliczna ażeby ktoś ją kupił , chociaż byłem kiedyś u pewnego handlarza i widzę prasę krone 130 kr z szerokim podbierakiem , widać że niewiele pracowała stan poprostu bardzo dobry a cena 32tyś i niema innej opcji , no i poszła po trzech miesiącach

96 stan ładny za 44 netto

Interesuje?

20190905_162241.jpg

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    518

Oczywiście że interesuje 

To chyba wyjdzie około 55 brutto , do tego transport a mam chyba około 400km i już nie jest tak różowo 

No ale daj jakieś szczegóły , jaka skrzynia ,rewers , podnośnik 

Chociaż widać że rewers mechaniczny 

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12204
soltys48 napisał:

Daj priv

sołtys czy ten twój znajomy nie ma jakiegoś aresa seri 500 w stanie godnym polecenia szukam czegoś do tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
4 godziny temu, griga napisał:

Nie wygląda źle, ale to i tak oceny można dokonać dopiero na miejscu. Nie chcesz ode Mnie sulky?

Twoja lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Marecki2922 napisał:

Oczywiście że interesuje 

To chyba wyjdzie około 55 brutto , do tego transport a mam chyba około 400km i już nie jest tak różowo 

No ale daj jakieś szczegóły , jaka skrzynia ,rewers , podnośnik 

Chociaż widać że rewers mechaniczny 

Transportem się nie przejmuj. Rok temu 370 km w jedną stronę kosztowało mnie 2200 zł za przewiezienie ciągnika i ładowarki. Razem ponad 13 t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19784
2 godziny temu, slawek74 napisał:

sołtys czy ten twój znajomy nie ma jakiegoś aresa seri 500 w stanie godnym polecenia szukam czegoś do tura

550 i 556

2 godziny temu, Rolnik7343 napisał:

@slawek74 taką krowe chcesz do tura ?

Widziałeś taki ciągnik z bliska? 

To z to popierdułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
marian7k napisał:

4 godziny temu, griga napisał:

Nie wygląda źle, ale to i tak oceny można dokonać dopiero na miejscu. Nie chcesz ode Mnie sulky?

Twoja lokalizacja?

Katy Wrocławskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12204
Rolnik7343 napisał:

chodzi mi o wielkość a nie o moc

A Ty chociaż widziałeś taki traktor w realu ? Bo ja takiego oglądałem i jest dość zgrabny i zwrotny i bynajmniej nie potrzebował by balastu do ładowania i udźwig podnośnika porządny do wału przy gnieceniu kiszonek


sołtys48 ma to gdzieś wystawione? jaka cena można namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
10 minut temu, soltys48 napisał:

550 i 556

Widziałeś taki ciągnik z bliska? 

To z to popierdułka

widziałem claasa aresa 566 a nawet jezdziłem kilka razy, jest zdjęcie u mniej w galerii
i jakoś nie widzi mi sie przy nim tur, za wysoki, za szerok ogólnie za mało poręczny jak to tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    518
26 minut temu, Thomas2135 napisał:

Transportem się nie przejmuj. Rok temu 370 km w jedną stronę kosztowało mnie 2200 zł za przewiezienie ciągnika i ładowarki. Razem ponad 13 t.

A mi wyskoczyło 570 w jedną stronę do sołtysa 🙁 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12204
soltys48 napisał:

On nie wystawia

Do obejrzenia w PZL

a nie myślałeś o 10354?

540 km w jedną stronę 😯 103,54 też myślałem można jakieś szczegóły cena rok przebiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Rolnik7343 napisał:

za wysoki, za szeroki

Same zalety. Wysokie wcale nie są a nawet to widoczność lepsza a szeroki ciągnik jest stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2367

Marecki2922 napisał: 26 minut temu, Thomas2135 napisał: Transportem się nie przejmuj. Rok temu 370 km w jedną stronę kosztowało mnie 2200 zł za przewiezienie ciągnika i ładowarki. Razem ponad 13 t. A mi wyskoczyło 570 w jedną stronę do sołtysa 🙁  w najdroższym wariancie gora 5 tys transport ale na ciagnik uj wie jaka laweta nie potrzebna to mniejsza pewnie z 3 .5 tys


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19784

Ode mnie za Mielec to ok 600km transport Reni 10354 wyszedł ok 2tyś 

Prawda @Narko ?

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj