Polecane posty

soltys48    19759
46 minut temu, Agrest napisał:

Problemy widzę macie.

Oddajcie partnerkę w dzierżawę i patrzcie jak  po cudzym obrządku rośnie

Jak któryś chętny chętnie przyjmę 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050
47 minut temu, jahooo napisał:

Taa, gość w dom żona w ciąży 🙂

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/tajemnica-awantury-w-mieszkaniu-posla-pis-przemyslawa-czarneckiego-krew-polala-sie-przez-kobiete-aa-m5Me-ZcyQ-qJfG.html

przyklad idzie z gory😛

piekna pogoda ,sloneczko swieci jak w maju a tu jeszcze marzec-ciekawe czy w maju beda przymrozki,  pamietam ze dawno temu suszylem siano w grubym swetrze.

o kurna tematy mi sie pomylily-chyba zmiana czasu😛

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

kurde,same stare kawalery,czy też baby wam kluczyki do swoich bram zabrały ?;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
16 godzin temu, KlimekPL napisał:

Nie wiem dlaczego dopiero teraz, no ale dopiero teraz zauważyłem, że nie ma otworu tak zwanego pływającego a takowy chyba jest przydatny?

dokładnie, przy takiej 360 zawsze napina się łańcuch w najwyższym położeniu, im niżej tym bardziej luźny się robi, taka konstrukcja

przy takim połączeniu na sztywno od samego dołu z pewnością po jakimś czasie coś klęknie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

taki urok ,ale dlatego w ciapku masz odciągi do tych blach mocowane,żeby sprężynowało trochę ,niestety część osób wbijało tam klocki albo inne pomysły mieli -BO SIĘ WYGINAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Mój mądry szwagier wywalił te orginalne blachy a dorobił z centymetrowej blachy.troche bez sęsu 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    794
2 godziny temu, izydor6280 napisał:

dokładnie, przy takiej 360 zawsze napina się łańcuch w najwyższym położeniu, im niżej tym bardziej luźny się robi, taka konstrukcja

przy takim połączeniu na sztywno od samego dołu z pewnością po jakimś czasie coś klęknie

Raczej odwrotnie. U mnie im niżej tym łańcuchy bardziej napięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
17 godzin temu, Tomasz78 napisał:

postaw rozsiewacz na wózku  ,samemu zaczepisz bez problemu , a odciągi  polecam od belarusa ,sworzeń wewnętrzny okrągły  i z boku pływająca  ,fajne rozwiązanie

https://www.olx.pl/oferta/agro-mar-sciagacz-teleskopowy-odciag-laszy-mtz-pronar-82-820-952-CID757-IDkx610.html 

Fajna sprawa,ale u mnie oryginalnie w belarusie 920.3 już ten sworzeń w lewym odciągu jest wygięty,nie był zabezpieczony przy jakimś sprzęcie tylko nie pamiętam co to było 😀 jak widać materiał też nie jest jakiś super wytrzymały,dobrze że nie połamało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
2 godziny temu, KlimekPL napisał:

Raczej odwrotnie. U mnie im niżej tym łańcuchy bardziej napięte ;)

U mnie też się napinają na dole, nie na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

To napinanie się łańcucha to chyba zależy na którą dziure jest zapięty łańcuch w tych blachach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Napisz wprost ile oferujesz za daną część a nie tu drogo tu daleko.... Burty robił mi pan X a skrzynkę kupił pan Y 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hecktor2    25
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Kurffa 170km w jedną stronę, dlaczego tanie i dobre musi być zawsze daleko 

170 km to daleko? Co Ty, kombajnem chcesz po to jechać? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
8 minut temu, pawel885 napisał:

Napisz wprost ile oferujesz za daną część a nie tu drogo tu daleko.... Burty robił mi pan X a skrzynkę kupił pan Y 

Na razie parcia na oś nie mam, przyczepa czeka na kupca, a i coś innego zacząłem modzic więc mam co robić

6 minut temu, hecktor2 napisał:

170 km to daleko? Co Ty, kombajnem chcesz po to jechać? 

Po co mam jechać 170km skoro 20km od siebie dostanę to samo tylko 100-200zl drożej, na jedno wyjdzie i dnia nie zmarnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19759
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Kurffa 170km w jedną stronę, dlaczego tanie i dobre musi być zawsze daleko 

kurierem Ci przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4425

Przesyłka może ze 120 min zł kosztować.Policzą jak Gabaryt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4425

Przyznaje, nie myslałem o tym  tylko o standardowych przesyłkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj