Polecane posty

PRIMO    8046

To ile faktycznie jest wart taki 5314 ? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja o tym 1014 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Oj sorry nie wyczytałem się w temat do końca -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    36
3 godziny temu, PRIMO napisał:

To ile faktycznie jest wart taki 5314 ? o.O

tylko że ten z głoszenia to netto czyli wyjdzie ładna suma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Kto by z was takie coś kupił? Bo ja tam walne czasem od coś twardego i olej puszcza. :D Tylko mądrze trzeba by końcówki nie zniszczyć.

23 godziny temu, daron64 napisał:

No właśnie.... Co się mogło stać. Zachodnie takie wspaniałe. 
Tylko to jest norma że deutzy w tych fendach wytrzymują tylko 5000 Popatrz inne ogłoszenia. Lada dzień i skrzyni będzie do remontu. :) Tam opryskiwacza 300l nie ciągał do tego skrzynia ml z TMS  która wyciska 80%mocy z silnika non stop jak nie lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

      Przy dyskowej,tylko innego producenta,  ta elastyczna osłona wytrzymała trzy godziny koszenia,pewnie coś się zacięło  lub ki inny czort,teraz mogę sprzęgło popodziwiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Ja polecam Bondioli & Pavesi jak szukasz czegoś mocnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
14 godzin temu, AndrzejMikulewicz napisał:

Wczytajcie się w opis tego wałka...trochę można zgłupieć O.o Wałek 920 Nm...który można "ustawić" (nie wiem jak ale pewnie stosując śruby ścinane różnej twardości) na wartość 1700, 2000, 2400 i 2700 Nm a jest "ustawiony"  na 270 Nm....to ile w końcu ten wałek ma i ile jest w stanie wytrzymać ?

Na zdjęciach wygląda solidnie ale co to warte jeśli opis jest tak pokręcony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5348

dokumenty zaginęły yhy dlatego tak tanio


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

A jeżeli ktoś tylko do pola potrzebuje i niebędzie się poruszał ciągnikiem po drogach publicznych to go ktoś kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
7 godzin temu, extrabyk napisał:

Wczytajcie się w opis tego wałka...trochę można zgłupieć O.o Wałek 920 Nm...który można "ustawić" (nie wiem jak ale pewnie stosując śruby ścinane różnej twardości) na wartość 1700, 2000, 2400 i 2700 Nm a jest "ustawiony"  na 270 Nm....to ile w końcu ten wałek ma i ile jest w stanie wytrzymać ?

Na zdjęciach wygląda solidnie ale co to warte jeśli opis jest tak pokręcony ?

 

7 godzin temu, stuart napisał:

5.8-1700Nm

8.8-2000Nm

10.8-2400Nm

12.9-2700Nm

 

7 godzin temu, stuart napisał:

 

A na 270Nm zamiast śruby jest patyk z czereśni:D 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Coś mu za dużo tych zer się napisało. 150 KM ciągnik ma ok 600 Nm momentu obrotowego to gdzie tu 2700 Nm?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kolego jak silnik ma 150 koni i 600Nm 1500obr/min to przy zerowych stratach mocy wałek wom też by musiał się kręcić 1500obr/min żeby było na nim te 600Nm, a wałek kręci się w rzeczywistości np 500obr/min czyli ma teoretycznie 1800Nm 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
8 godzin temu, stuart napisał:

5.8-1700Nm

8.8-2000Nm

10.8-2400Nm

12.9-2700Nm

podaj jeszcze jakiej grubości

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
Napisano (edytowany)

  Ostatnio wymyślili że rolnik bez  dodatkowych uprawnień może wieść  do tony saletry.Wrzucisz 3 bb na przyczepę i w pole,a tu inspekcja drogowa cię za d.... Tak kużwa to robią jakby ten rolnik był totalnym debilem a maszyny ,opryski czy nawozy ktoś mu dał gratis. Miało wejśc po  20 maja przepis że jeśli nie masz przeglądu aktualnego na ciągnik ,a zrobisz go do miesiąca po,to jeszcze na najbliższej stacji,o jak dłużej to już nie, tylko laweta i ponoć do jakichś specjalnych do województwa,bo te lokalne nie będą miały prawa zrobić.Ale jak pytałem diagnosty to jeszcze im nie pykło,ale niedługo to zrobią,bo  logistycznie nie mogą tego ogarnąć . I ponoć nieważne czy to jest świeżo zakupiony bez. W tym rozsiewaczu przynajmniej wygląda że nawóz do końca wyleci,bo w moim tytanie to zostaje i weś to choćby się wieszaj i garściami wyciągaj

Edytowano przez kizak
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już jakiś czas temu wszedł przepis, że przeglądy ciągników (i nie tylko) można robić tylko na Okręgowych Stacjach Diagnostycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Daj spokój, wszystko obejdą a szczególnie w małych mieścinach gdzie każdy każdego zna i wie co przy kim wolno.... Nie powiem bo w dużych miastach się dygają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

     Osobiście mi robili w stacji kontroli pojazdów ,tak ze dwa tygodnie do tyłu,a nie jest to okręgowa tylko tak jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj