Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8046

To ja za swojego z turem tyle nie wezmę a rocznikowo młodszy. 

Nie wiem czym ludzie się kierują wołając takie pieniądze za ciągnik bez specjalnego komfortu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek500    17
http://allegro.pl/czujnik-wskaznik-cisnienia-oleju-12v-i6922092548.html#thumb/1 Zakładał ktoś takie coś? Chciałbym założyć do kombajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
Napisano (edytowany)

ten Zetor wygląda jakby był już kiedyś u tego gościa z Kalinowic/Zamościa, może obecny sprzedający sie naciął i próbuje go teraz popchnąć w świat

kolega szuka stołu do rzepaku nie elektrycznego do Tucano, ktoś coś ?? szer min 4,9 m

Edytowano przez Shaun
dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Mocno mu chyba słońce na łeb paliłoże zapakował taką cene tego zetorka.a co do pługa plugów najbardziej rozbrajają mnie fotki w ogłoszeniach ja suwmiarką mierą grubość odkładni u góry.tam zawsze będzie gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Mi też się wydaje że ten zetorem wygląda jak po obróbce w Kalinowicach. Za ładny. Albo ktoś się naciął albo handlarz upycha ogłoszenia po innych lokalizacjach bo interes nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przy odkładni ażurowej ta suwmiarka jest do zaakceptowania, ale nie przy tradycyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, ENDRIUROL napisał:

Też mnie to zaciekawiło. Trafiłem na to przypadkiem i zastanawiałem się czy miałbym do tego jakieś zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Coraz więcej jest ciągników z zachodu i większość nie ma sprężarki więc taki wynalazek może być pomocny na przykład gdy awaryjnie trzeba dopompować jakieś koło w polu lub na drodze. Cena niska więc może jak ktoś potrzebuje to warto zaryzykować. Piszę zaryzykować bo czy za tą niską ceną idzie również jakość to wątpię. Do użytku w sytuacjach awaryjnych może okazać się,że jednak daje rady.

4 godziny temu, stempos1980 napisał:

Takim gnojom to ręce obcinać a nie płacić 100 tyś "nagrody" :tw_angry:

Co Cię tak @soltys48 rozbawiło :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
Napisano (edytowany)

... bo zarobi stowke a Ty sie byku wkur...sz hehe

"Od myszy po cesarza... "

Edytowano przez Shaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

No wkuwił bym  się wiedząc, że poszkodowany rolnik odda 100 tyś. ciężko zapracowanych pieniędzy złodziejowi a ten się będzie cieszył i szukał kolejnego frajera do wydojenia w ten sposób.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everto    58

https://www.olx.pl/oferta/krone-1250-combipack-prasoowijarka-bardzo-dobry-stan-stalo-komorowa-CID757-IDqUgpH.html Polecam przedostatnie zdjęcie xd

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Wszystkie chwyty dozwolone. 

Jakoś trzeba zachęcić potencjalnych kupców. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Dlatego sprawia mi przyjemność oglądanie filmików jak np w brazyli chcą okraść kierowcę a okazuje się że to policjant po służbie i strzela do uciekających bandytów. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Najróżniejsze gratisy dodają,  żeby kupca zachęcić :)

 

Szukam opryskiwacza używki 800-1000L, 12m +  rozsiewacz wapna.  Ktoś coś? Za całość 10-13tys mogę dać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

ciekawe jeszcze nie słyszałem o takiej kombinacji (że pryska i sieje ) xD

A jaki masz siewnik że 12 m chcesz a nie 15 o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Zapytaj jakie ma pola, w niektórych okolicach 12 to od miedzy do miedzy :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Hmm chyba nie napisałem,  że chce opryskiwacz z funkcją rozsiewania  wapna? Ale ok panowie czepialscy :)

Siewnik mam 2.5m. W sumie 15 też by podszedł,  tylko do skrócenia. Narazie ścieżek nie robię to na dobrą sprawę na chwilę obecna obojętne,  ale kilka lat u mnie będzie.  Pole w sumie 15ha ornego w 2kawalkach, najwezsze  miejsce to z 80-100m, tyle że pełno małych goreczek, pochylosci  itd i przy większej szerokości poziomowanie musiałoby być niezle. 

Jeszcze coś komuś wyjaśnić?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
17 minut temu, daron64 napisał:

Hmm chyba nie napisałem,  że chce opryskiwacz z funkcją rozsiewania  wapna? Ale ok panowie czepialscy :)

Siewnik mam 2.5m. W sumie 15 też by podszedł,  tylko do skrócenia. Narazie ścieżek nie robię to na dobrą sprawę na chwilę obecna obojętne,  ale kilka lat u mnie będzie.  Pole w sumie 15ha ornego w 2kawalkach, najwezsze  miejsce to z 80-100m, tyle że pełno małych goreczek, pochylosci  itd i przy większej szerokości poziomowanie musiałoby być niezle. 

Jeszcze coś komuś wyjaśnić?  :)

Opryskiwacz chcesz jakoś lepiej wyposażony? Jakieś konkretne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Jak najprostszy.  Mam szerokie proste pola,  nie zamykam/otwieram często sekcji,  więc i stało ciśnieniowy zawór i elektryczne sekcje mi niezbyt potrzebne.  Podnoszenie hydrauliczne też mi niepotrzebne.  Mam tylko zboża,  to z raz w sezonie podnosze/odpuszczam.  Rozkładanie też może być mechaniczne bo przy 1000L największy kawałek robię na dwa opryskiwacze,  w drugim na jeden.  Także za wiele roboty z tym nie ma. No nie wiem co jeszcze z "bajerow". Jedno co byłoby fajnie jakby miał to rozwadniacz, tyle że jakby był bez wszystkiego w/w to i rozwadniacza  napewno mieć nie będzie.  Generalnie jak najprostszy,  żeby  tło jak najmniej rzeczy,  które mogą ulec awarii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
13 godzin temu, extrabyk napisał:

 

Co Cię tak @soltys48 rozbawiło :D

Obcinanie rąk😂

Każdemu zlodziejowi tak powinno się robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj