Skocz do zawartości

Polecane posty

Thomas2135    1194

Musiałbyś zapytać o szerokość fotela i wysokość z opuszczonymi i podniesionymi podłokietnikami.
Zdjąć prawy możesz, ewentualnie mieć zawsze podniesiony.
Ja tu nie chcę Soltysowi w paradę wchodzić, bo może będzie miał coś na sprzedanie.

benio1967    22

Znam gościa,byłem kiedyś u niego za pługami bo to moje okolice,ale wyglądał na normalnego.

rafi1999    54

Luke nie ma sie co dziwić ludzie wola zaplacic więcej za zetora za legendarnego zetora którego nie kupili w młodości niż kupować deera fendta czy inna zachodnia marke bo się boją drogich napraw

Edytowano przez rafi1999

soltys48    315

Musiałbyś zapytać o szerokość fotela i wysokość z opuszczonymi i podniesionymi podłokietnikami.

Ja tu nie chcę Soltysowi w paradę wchodzić, bo może będzie miał coś na sprzedanie.

spokojnie nie wchodzisz na razie po prostu nie mam, szkoda mi siedzenia co miałem w fordzie, nie miałem nic na podmiankę i pojechało

soltys48    315

no, nawet dwa jeden /jedna popierdółka  już praktycznie jest ,a będzie jeszcze coś dużego z 6 garami

daron64    106

Pisałem już do niego, ma dziś dać znać. Pisal, że ma z dwoma rodzajami mocowań. Ktoś miał styczność z takim siedzeniem jak się sprawuje?

Thomas2135    1194

To fotele z sieczkarni, więc pytaj właścicieli sieczkarń. Wyglądają na wygodne. Pytałem handlarza i został mu jeden fotel z ciągnika, ale nie wiem który. 400-500 zł sobie ceni. Jak jesteś poważnie zainteresowany to odezwij się teraz na PW. Podjadę i zrobię fotki jak wygląda.

daron64    106

@thomas
Wybacz, ale spałem po robocie a potem trasa. Jednak jakbyś mógł, to zrób te zdjecie, przy okazji, nie specjalnie, bo i tak mnie teraz 2dni w domu nie będzie (chyba, że gdzie to w okolicach Olsztynka jest). Będę wdzięczny.

Thomas2135    1194

Być może, zietory i inne średnio mnie interesują. Aż dziwne, że handlarz jeszcze jej nie kupił.

Agrest    353

Chcę wybrać 20 - 30cm. Oczywiście ziemia uprzednio byłaby zruszona starym pługiem. Chodzi o to że robiłbym taką robotę powoli i miał czas na rozwożenie ziemi z wykopu (również obsypanie nowego budynku) . 

Ewentualnie koparko ładowarką ktoś by mi zepchnął na pryzmę i na spokojnie bym ładował. Później rozwoziłbym  tłuczeń  i destrukt asfaltowy.

Wiem że trochę archaicznie to brzmi ale tak mnie jakoś naszło. Ogólnie wolałbym coś około 120Km z łyżką, ale w rozsądnych pieniądzach i roczniku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się