Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
pawel885    476

Ciekawe jak z czesciami i z kosztem czesci

To samo mówili 25 lat temu chłopy do znajomego co kupił starego W123 a oni 5 letnie polonezy, zgadnij co jeździ do dziś i kto wpakował więcej kasy w użytkowanie? Ten MB ma fabrycznie 150 koni

bergman31    10

Kupcie to się przekonacie. Przecież cena taka "atrakcyjna".

W niemieckim ogłoszeniu ten ciągnik został wyceniony na 32 tyś. Euro.

Gramgro    6

Jakby było to prawdziwe ogłoszenie to sam bym go wziął. Jako ciągniki są bardzo wytrzymałe, ta duża seria ma bardzo wytrzymałe skrzynie, gdzie w małych seriach padał wsteczny. Orginalnie ma 150KM ale te 220KM spokojnie wytrzymuje ta skrzynia i mosty. Części to albo serwis mercedesa albo jakieś szukanie w Niemczech lub dorabianie.serwis jest drogi. Ale jak działa wszystko to trzeba sie natrudzić żeby zepsuć.
Facet sprzedaje tego MB 1300 już 2 rok. Raz mu ukradli w nim silnik, raz go sprzedał komuś i drugi ma na przekładke, a teraz znowu ukradli. A chce za to ponad 30 tysięcy. Nie widziałem go na żywo ale kupno silnika nie jest drogie. Tylko same dodatki to nie da się tak łatwo znaleść. Misa, pompa wodna, kolektory, obudowa sprzęgła.

http://allegro.pl/mercedes-mb-trac-1300-turbo-po-kradziezy-czesci-i5707908943.html

KlimekPL    135

Czy za nówkę opryskiwacz Bury Smart 400/12 3800zł brutto to cena w sam raz czy jednak nie? Wiadomo, każdy pieniądz się liczy. :) W zestawie zawór stałociśnieniowy, dodatkowe dysze do RSM, 5 sekcji. Bez hydrauliki.

lukbold    451

myslałem, że to o moc sie rozchodzi montując turbine to padliny a gościu tylko o efektach dźwiękowych wspomina :D

simson2812    356

To dla zachęty żeby po 30 latach zmienić trochę dzwiek

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Luke16    245

http://olx.pl/oferta/zetor-6911-6211-servo-walek-500-100-inne-5211-7211-zetor-CID757-IDc3g41.html#854bc518e5

Widziałem tego zetora na własne oczy. Jestem w szoku jego wnętrza i mimo takiej kabiny jest w niej cicho... co jeszcze wspomaganie działa jednym palcem, biegi też a sprzęgła to myślałem że tam nie ma bo tak lekko chodzi... Trzeba troszkę go dopracować ale ogólnie ciągnik w porządku :) 

URSUS16    251

@soltys48 bardzooo drogie odkładnice ( unirol ich nie produkuje wiec pozostaje drogi frank).Widziałem ten pług na żywo, troche elementy slabe. Traktor musi miec duzo obciaznikow z przodu. Rama jest bardzo ciezka. Ogolnie kupi sie ten plug za 4 tys tak mi sie wydaje, bo stoi już z rok albo i więcej. Ogolnie stara ciezka konstrukcja.

koluniokarol    11

''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

izydor6280    537

Panowie macie jakieś namiary na graciarnię, gdzie dostanę belkę nośną do pługa overum sr ?

ktoś testował coś podobnego http://allegro.pl/plug-z-talerzami-dyskami-3-skiby-skibowy-atmp-nowy-i5720444909.html

ciekawi mnie jak ma się do tradycyjnego pługa w orce siewnej lub zimowej, oczywiście wypadałoby pomyśleć o ścinaczach

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Thomas2135    1411

To jest pług talerzowy jak widać. Ze szkoły pamiętam, że służył do orania mocno zadarnionych, łąk z rozbudowanym systemem korzeniowym. Widziałem z tym filmik z prl i nieźle to wyglądało. On lepiej kreci i odwraca skibę niż tradycyjny na śrubowej odkładnicy.Nie wiem jak kryłby poplon, ale traktowałbym go jak pług łąkowy. Tyle co zapamiętałem. Może w necie są jakieś artykuły i filmiki z takim pługiem.

andrzej612b    91

Panowie macie jakieś namiary na graciarnię, gdzie dostanę belkę nośną do pługa overum sr ?

ktoś testował coś podobnego http://allegro.pl/plug-z-talerzami-dyskami-3-skiby-skibowy-atmp-nowy-i5720444909.html

ciekawi mnie jak ma się do tradycyjnego pługa w orce siewnej lub zimowej, oczywiście wypadałoby pomyśleć o ścinaczach

Gdy by to było coś warte to o tego rodzaju pługach było by głośno a z tego co pamiętam to podobne konstrukcje znane są od dawna i jakoś się nie przyjęły , na moje - kupić i wyrzucić . Za

podobną cenę można już kupić zachodni używany pług w dobrym stanie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez damianTDD
      tak jak w temacie (jeśli taki temat byl proszę go usunąć)
    • Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl