Polecane posty

bratrolnika    28759

Od d47 dla mnie za szeroka, ale dziękuję za pamięć.

Jak się obrobie to w przyszły weekend chyba wybiorę się po tą co @stempos1980 ostatnio mi tu proponował, od rozrzutnika

3 godziny temu, Wiesi0 napisał:

robił kiedyś wózki pod stacjonarną za 7tyś.

Masz jakieś foto tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

bratrolnika takie podwozie do stacjonarnych robił ktoś w okolicy Garwolina z tego co pamiętam wystawiał się na olx albo jeszcze tablicy bo to już z 5/6 lat temu było

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
31 minut temu, krystekc355 napisał:

Mam polski i działa super ma 500mth ale jak bym kupował to classa bo lepiej płynniej się kosi nie zapycha się tak w legawkach.

 

HA HA HA

https://allegro.pl/oferta/walek-przekaznikowy-przekaznika-mocy-110cm-rura-6111318527

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
11 godzin temu, Wiesi0 napisał:

Ale ludzie przerabiają, bratrolnika może i ty zaczniesz.Mniej materiału większy zarobek

Też tak pomyślałem, może warto się w temat zagłębić

11 godzin temu, mateo2662 napisał:

D47 drewnianka, teraz widziałem już wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
13 godzin temu, Wiesi0 napisał:

normalna praktyka na tym serwisie, przy braku sprzedawanego przedmiotu na magazynie zamiast zakończyć aukcję dodają zero na końcu aby cena była zaporowa

uwielbiam takie ogłoszenia, nie wiadomo co na sprzedaż bo każde zdjęcie z innej parafii

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-na-dwa-tloki-d-732-d-47-d-35-CID757-IDzIkrS.html#fad5d2de1a


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
13 godzin temu, Wiesi0 napisał:

teraz drożej.

https://www.olx.pl/oferta/owijarka-samozaladowcza-bel-wozki-do-owijarka-stacjonarna-nowa-produce-CID757-IDdNQEH.html

Ale ludzie przerabiają, bratrolnika może i ty zaczniesz.Mniej materiału większy zarobek.

 

Suchą belę jak na filmiku to podniósł ale przy mokrej siano kiszonce to ta owijarka leży na boku i kwiczy  😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
farmtrac8244 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-wladimirec-t25-a2-CID757-IDvZ7OA.html#4066899122 Kabina...

spojrz na zdjecia. od razu widac, ze to oferta z przymruzeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do następnych produkcji się nie przydadzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

Akurat te które mi potrzebne już wykorzystałem, te zostają zbyteczne. Powiem tak-bez naklejek jest gorzej, z naklejkami lepszy wygląd, ale naćkać ich za dużo to też źle, wygląda jak z jarmarku. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

chociaż  w sumie to byś malować wtedy nie musiał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecinka zapomniał wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
7 minut temu, artek27 napisał:

Niby na 5ha pracowal a tyle motogodzin.

ja tam widzę że pracował na gospodarstwie "5H" a nie "5HA" czyli popracował u niego 5 godzin i sprzedaje :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Napisano (edytowany)

też sie nad tym zastanawiałem kilka dni temu ale jakoś podejrzanie niska ta cena

 

Edytowano przez Rolnik7343
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
49 minut temu, kopin napisał:

chociaż  w sumie to byś malować wtedy nie musiał 😉

Kiedyś pisałem jak pojechałem oglądać piasta - zaczep był przegnity ma wylot, to zamiast to zrobić nakleił koleś zolto czarna naklejkę :)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Napisano (edytowany)

jaki preparat do mycia ciągnika polecacie ?
bo z 2 godziny walczyłem karcherem a i tak jeszcze nie domyłem

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
4 minuty temu, daron64 napisał:

Kiedyś pisałem jak pojechałem oglądać piasta - zaczep był przegnity ma wylot, to zamiast to zrobić nakleił koleś zolto czarna naklejkę :)

To tak jak z autami, jak zobaczysz na aucie naklejkę w nietypowym miejscu, to prawdopodobnie pod spodem jest uszkodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj