Polecane posty

Gość   
Gość

Poza sposobem chłodzenia(powietrze)nie mają nic wspólnego z deutzem. Deutz ma np zwykłą rzędową pompę paliwa a same osobne pompki do każdego cylindra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

z wioski obok ma w barwach lambo wersję 100km to fajnie to się spisuje i już ze 13k zrobione w tym chyba 7 czy 8 u niego to mówi że skrzynia I skrzynią panzerfaust najczęściej co pada to pierdół w kabinie ale też raz na kilka lat i 2 razy elektrozawór od womu wymieniał bo teraz to lata z kosiarkami, opryskiwaczem I nawozami więc wom cały czas pracuje a jak był główny to robił lepiej jak 1224 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Same są warte zainteresowania. Części dość tanie jak na zachodnie, silniki oszczędne w zużyciu paliwa. W bliźniaczych Lambo siedziały już silniki chłodzone cieczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235
2 godziny temu, solek01 napisał:

Gdzie taki International ma tarcze hamulcowe? Łatwo się do nich dostać czy trzeba pół ciągnika rozbierać?

Bo wcześniej pisał że hamulce do naprawy,  a teraz dodał więcej zdjęć i już o tym nie wspomina.

https://www.olx.pl/oferta/international-844-CID757-IDy6SrZ.html#a7565f88f1

Z tego co się orientuję, trzeba koła demontować wraz z obudowami i półosiami, są pomiędzy korpusem tylnego mostu a obudową półosi, dość upierdliwe w naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 godziny temu, solek01 napisał:

Gdzie taki International ma tarcze hamulcowe? Łatwo się do nich dostać czy trzeba pół ciągnika rozbierać?

Bo wcześniej pisał że hamulce do naprawy,  a teraz dodał więcej zdjęć i już o tym nie wspomina.

https://www.olx.pl/oferta/international-844-CID757-IDy6SrZ.html#a7565f88f1

Roboty Full

Koła pochwy z półosiami też trzeba zdjąć do tego kabina

Hamulce są tam w kąpieli olejowej 

 

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.otomoto.pl/oferta/new-holland-t4-75-powerstar-tur-quicke-x3b-tuz-zuidberg-fabrycznie-nowy-przebieg-17h-oryginal-ID6BvJyn.html?  

chyba kolejny po prow-owy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
MF675ursus napisał:

https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t5-95-nie-john-deere-fendt-claas-renault-case-zetor-deutz-CID757-IDy6068.html#f5f44dd20b

Prawie 100 konny ciągnik, ale pracował jako "pomocniczy w małym gospodarstwie" o.O

małe gospodarstwo pojęcie względne dla jednego 10ha drugiego 30ha a jeszcze innego 50ha 4tys godzin to już trochę popracował ☺😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
15 minut temu, szczypka napisał:

www.otomoto.pl/oferta/new-holland-t4-75-powerstar-tur-quicke-x3b-tuz-zuidberg-fabrycznie-nowy-przebieg-17h-oryginal-ID6BvJyn.html?  

chyba kolejny po prow-owy

Tak wychodzi że to po prowie. Sąsiad takiego w sierpniu kupił nowego to narzeka na niego bo mówi że w orce w pługu 3 x35 to bardzo wierzga i brak mu przyczepności. Fakt ten jego nh jest bez żadnych obciążników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3523
Przed chwilą, slawek74 napisał:

małe gospodarstwo pojęcie względne dla jednego 10ha drugiego 30ha a jeszcze innego 50ha 4tys godzin to już trochę popracował ☺😉

Masz racje do 50 to male,tez tak twierdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16861

https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-kramer-CID5-IDynOff.html patrzcie jaki janusz biznesu. wstawil w krzaki, potem chcial opylic za 10tys, ale jak zobaczyl, ze ktos jeszcze chce to kupic to zrobil sobie przetarg. u takiego slowo to nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
3 godziny temu, MF675ursus napisał:

https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t5-95-nie-john-deere-fendt-claas-renault-case-zetor-deutz-CID757-IDy6068.html#f5f44dd20b

Prawie 100 konny ciągnik, ale pracował jako "pomocniczy w małym gospodarstwie" o.O

T5 to jest mały i lekki ciągnik więc do ciężkich prac nie za bardzo. Pług 4 obrót to już wyzwanie a o pracy z wałem zapomnij. Chyba, że taki 4x35 to może... 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209
3 godziny temu, soltys48 napisał:

Roboty Full

Koła pochwy z półosiami też trzeba zdjąć do tego kabina

Hamulce są tam w kąpieli olejowej 

 

Dzięki sołtys, skąd ty to wszystko wiesz! Chyba posłucham twojej rady i kupię MTZ-a. Te co mi proponowałeś to poszły już ? Masz coś podobnego na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
19 minut temu, solek01 napisał:

Dzięki sołtys, skąd ty to wszystko wiesz! Chyba posłucham twojej rady i kupię MTZ-a. Te co mi proponowałeś to poszły już ? Masz coś podobnego na oku?

Wiem bo mam IHC , a jak mam jakąś maszynę/ciągnik staram sie ją poznać dość dokładnie żeby móc ją samodzielnie naprawić.

Tamte mtz pojechały na Litwę i to daawno, jest albo zaraz będzie z 94*za coś ok 25, z kwitami na remont skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

Od remontu skrzyni nie chciałbym zaczynać, a i trochę budżet przekroczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj