Polecane posty

daron64    4258
11 godzin temu, soltys48 napisał:

w piątek/sobota dostawa ale co jest to nie wiem .......

Odezwę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
8 godzin temu, RadekRenault napisał:

Czyli warto się przejechać obejrzeć czy nie?

obejrzeć możesz, przynajmniej będziesz wiedział czego nie kupować ;)

 

szymon gdzie ta d50, oś stara czy nowa, jaki stan i wiela $$ ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
12 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Kiko to twój ciągnik ??

nie ale cena super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210

Jakby ktoś był chętny to mam na sprzedaż stare mlewniki walcowe 3szt podwójnych, waga około 2t po 1,2 kg+ jeden mały śrutownik waga nie więcej jak tona po 1,4. W razie pytań pisać na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Przydało by mi się koło pasowe bo u mnie jest wyrobione i trochę bije - sprzedajesz tylko w całości?  Jaka firma ? Hipkow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-mini-ladowarke-z-plugiem-lyzka-i-przyczepke-CID757-IDq7Znj.html#591c3c4f37

hmmm mini ładowarka ciekawe.

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-360-3p-4x4-CID757-IDpTsSb.html#b41ee37fbc

Mimo opisu gdzie podano co zrobiono moim zdaniem przesadzono z ceną jakie wasze zdanie na ten temat?

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-330-stan-bdb-CID757-IDpMrUP.html#00e101a464

tego jeszcze nie grali.

Edytowano przez farmtrac8244
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83
1 godzinę temu, farmtrac8244 napisał:

Wg mnie to ten 3p strasznie dymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

On był flagowym modelem firmy motoagro. Pokazywali go na dożynkach, imprezach itd. Reklama na kołach i tyle. 
A te płomyki to pewnie okleina z drukarki. Można kupić ma allegro takie okleiny pod suszarkę. 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
3 godziny temu, farmtrac8244 napisał:

I takich to ja szanuje znajdzie fajne ogłoszenie i wrzuci tutaj a inny to tylko uśmiechnie  się pod nosem i zamyka zakładkę. 
Kilka razy dziennie wchodzę w znalezione na allegro i nie tylko w oczekiwaniu czy ktoś rzuci coś innego jak "A co powiecie na taki ciągnik" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Griga piaskował czymś podobnym ramę opryskiwacza. Pod zdjęciem znajdziesz opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Zapytam tutaj. Zna ktoś dobrego korektora do racic u bydła. Moje kontakty się pokończyły bo wszyscy porezygnowali. Sam kiedyś korekcję robiłem ale kręgosłup mi nie pozwala. Najlepiej w województwie łódzkim i nie z terminami na za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129
15 godzin temu, Wiktoria22 napisał:

Czy ktoś stosował ten preparat na wołka zbożowego? Jest napisane ,że trzeba wszystkie tabletki zużyć po otwarciu opakowania i trochę mnie to zniechęca...
 http://allegro.pl/quickphos-srodek-na-krety-trucizna-nornice-ge-1kg-i6489230004.html

 

Nie trzeba zużyć, tylko trzeba dobrze zakręcić bo to bardzo silna trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, Luke16 napisał:

Zapytam tutaj. Zna ktoś dobrego korektora do racic u bydła. Moje kontakty się pokończyły bo wszyscy porezygnowali. Sam kiedyś korekcję robiłem ale kręgosłup mi nie pozwala. Najlepiej w województwie łódzkim i nie z terminami na za dwa lata.

Napisz do kolegi ukaszProcho i zapytaj go jaką ma opinię o firmie i korekcji. Jest też z łódzkiego i robiła to firma z Częstochowy, Agro-test Galiczak Marek chyba, albo sam zapytajz na ich stronie znajdziesz numer. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101
https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-dla-wymagajacych-producentow-nowy-janpol-CID757-IDkOknc.html Panowie co powiecie na temat tego agregatu, warto inwestować w coś takiego na 8ha zbóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj