Polecane posty

daron64    4258

https://www.olx.pl/oferta/ursus-1014-nie-zetor-case-CID757-IDpNGbn.html

Jak za swoim szukałem to zajechalem tego też zobaczyć. Było to w grudniu ubiegłego roku. Też był wtedy na sprzedaż z powodu likwidacji gospodarstwa. Drugi ciągnik to samo. 

Tylko wyjechał nim z garazu-mial wodę spuszczona. Z wierzchu wyglądał przyzwoicie, bez większych wycieków. Krótka rozmowa i cena praktycznie nie do negocjacji, do tego opony z tyłu do wymiany na już, jeśli ktoś chce nim robić, także nawet go dokładniej nie sprawdzaliśmy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hehe ten łursus całkiem niedaleko mnie. Myśałem, że niedawno go wystawił. Znajomy też wywalił 41 tyś za 1614 i do tej pory się nie sprzedał. Za dużo w swojego zainwestowałem, bo bym się zamienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

W ubiegłym roku/na początku tego dość długo wisiał, potem zniknął. Pewnie nie bylo chętnych i na sezon odpuścił ze sprzedażą, a po sezonie temat powrócił. Tak czy siak-zaporowo podszedł z cena do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

https://www.olx.pl/oferta/john-deere-5070m-jak-nowy-polbiegi-ehr-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDpAirh.html#591c3c4f37

spójrzcie na to ogłoszenie. Gościu grubo przesadził dla mnie z cena. Za takie pieniądze lekko już kupi New Hollanda T4 lub nawet poniżej tej ceny Deutz Fahra 5080d Ecolin bądź coś bogatszego. Ja wolałbym np pomimo 3 cyl Nowego john deera 50673 lub 5075e który ma prawie że identyczna prawą konsole, jest nowy i ma gwarancję producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83
3 godziny temu, Gogisiov napisał:

Co powiedzie panowie na to : https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-5211-zetor-5211-7211-ursus-2812-3512-massey-ID6z4hKq.html#febf177889

Ze szwecji tyle ze wg mnie to nie jest rocznik 90 .. stary typ kratek w masce chyba ze dluzej je montowali niz do 87 roku.

Bardzo ładny kolego ale z całym szacunkiem dać 30 tyś za ciągnik o mocy 50 km.... moim zdaniem marnowanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykjd    11
W skandynawii duzo jest zetorow ktore mozna wyrwac w dobrej cenie. Znajomy mieszka w norwegii to czasami cos sciaga i czesto sa to ciagniki ktore pracowaly przy odgarnianiu sniegu z posesji albo drogi dojazdowej. Teraz mial ladnego zetorka ktory ciagal lodzie, mozna powiedziec nowka sztuka. Tylko trzeba tam na okraglo siedziec i przegladac ogloszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
5 godzin temu, Gogisiov napisał:

Co powiedzie panowie na to : https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-5211-zetor-5211-7211-ursus-2812-3512-massey-ID6z4hKq.html#febf177889

Ze szwecji tyle ze wg mnie to nie jest rocznik 90 .. stary typ kratek w masce chyba ze dluzej je montowali niz do 87 roku.

serio chcesz wydać tyle kasy na ciągnik bez fajerwerków, ani to młode, ani oszczędne, części nie tanie i do pracy w polu to skrzynia oraz hydraulika trochę bida


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może daj przykład jakiejś alternatywy , a nie tylko z krytyką wyjeżdżasz . Pokaż co byś proponował i napisz dlaczego to będą lepiej wydane pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Fergusona 675 z napedem za to kupi lub renie o mocy ok 70 km.

Jak bez napedu moze by znalazl fergusona 375 ...

Przykladow mnostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jakoś nie widzę tu żadnego , żeby coś porównać . Nie mówię że nie , ale może jakiś rzeczywisty przykład ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

 a Ty jaki przykład jaką alternatywę byś podał , pytam z czystej ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Ale ja nie dziwię się że chce akurat taki kupić i nie szukałem alternatywy . Sam ciekaw jestem co za to można kupić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

Powiem tak napedu nie potrzeba , w niedalekiej przyszlosci bedzie mial tura 2 sekcyjnego ale tylko do bel i do lekkiego zaladunku. Bedzie to ciagnik w zamian za c-360 ktora tez była z turem , bedzie to wszystkich prac a glownie rotacyjna i przetrzasarki oraz transport gdyz czasami trafiaja mi sie dluzsze trasy uslugowo. Zachodniego nie che gdyz czesci sa drogie a wole kupic cos starszego sprawdzonego i dac wiecej za dobry stan. Myślalem nad MF 675 ale troche sie obawiam o czesci typu pompy czy jakies inne tryby czy cos z tych powazniejsztch bo z tego co wiem to te 675 to to samo co nasze 5312 czy 4512 wiec z ekspolatacja nie bedize problemu a ze zetory pala to jestem swiadomy :D Ale co znajde  prostego taniego w utrzymaniu i z takim komfortem ? W porownaniu do 360 to jest niebo a ziemia :) Jeśli macie jakies opcje to mozecie mi podrzucic. Z góry mowie ze nie chce C-330 oraz mf 255 czy U 3512 oraz U4512 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

MF 675 bardzo fajny ciagnik duzo biegow synchronizowana skrzynia-normalna hydraulika szybki na szosie .Wczoraj targalem nim 6 ton nawozu i powiem szczerze lepiej sobie radzil niz 8111 na tej samej trasie .Niby slabszy od 80-tki ale nie ma szans zetor z nim w trasporcie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Z zycia przyklad masz w mojej galerii  mf 675 bez napedu. Sprzedalem go za 24 tysie 88 rok. Ori czesci do niego kosztowaly na poziomie ori zetorowskich czesci a spalanie mniejsze, wiecej biegow, szybszy bo 32 km/h, mocniejsza hydraulika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Okej , fajny . Ale tak przejrzałem ogłoszenia to powyzej 35tys cenią coś na oko w miarę . Wydaje mi się że tanio sprzedałeś . Czemu cena niska była ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Bo to normalna cena za 675. 375 sa duzo drozsze.

Jak pisalem wczesniej ok 30 tys to 675 ale z napedem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj