Polecane posty

bratrolnika    28768

a co ci w nim nie tak??? parę przyczep, cena podana za najtańszą, nie bardzo rozumiem co tu zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

A np to, że podaje się cenę za to co jest na zdjęciu. To ja też mogę wstawić ogłoszenie ze zdjęciem Fendt-a 312 za 5 000 i w ogłoszeniu napisać że to cena za T-25 a Fendt kosztuje 250 000. To takie debilne januszostwo żeby zachęcić klienta do zajrzenia w ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795

Tak sie składa, że sam u niego kupowałem, handlarz jest w porządku. Tylko asortyment to głównie nieciekawe z wyglądu rupiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja u niego prasę kupiłem. Już była o nim mowa. Wtedy to jego ojciec handlował a młody za granicą siedział. Jak kupowałem prasę to miał fajną zgrabiarkę karuzelową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Trochę kultury, jak taki cwaniak jesteś to mu to prosto w oczy powiedz a nie cwaniak w necie.... a resztę znasz...

Edytowano przez michal1993

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kędziorek , gdybyś czytać potrafił to nie widziałbyś w tym ogłoszeniu nic niezwykłego . W jednym ogłoszeniu kolka i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Tak myślę że trochę byś dołożył i kupił byś nową tylko z 2 rzędami bo ten 3 rząd to do czego potrzebny :/ ? QQ raz do roku a zboże to chyba tylko żyto i to strach czy nie połamiesz...

Ja już się przyzwyczaiłem do takich podchwytliwych ogłoszeń. A #Kedziorek naiwnie się ucieszył że tanio przyczepę złapiesz a tu taki zawód i się wyżywasz.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo321    3

Ja  mam  większość  przyczep  w potrójnej  obstawie   przynajmniej    jest  pewność  że się  zmieści  ...i   wścibscy mieszkańcy mojej  wsi   nie  wiedzą  co  wożę    ale  koła  z  balonówek   na  19,5  albo 22,5  to od  razu do  wymiany  .. kupowałem    przyczepy  na balonówkach  fast  trac  rozkłada  je  na elementy  na drodze pod obciążeniem..  lepiej nową  jak  tyle za 16 letnią klekotkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Co  do podawania  cen  za  najtanszy  z kilku  sprzetów  w ogłoszeniu  - robi tak  wiele  osób. Zwłaszcza  odkad  ogłoszenia  sa  płatne 

 

Kędziorek 

 

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwih5NWJu6TSAhWKkywKHdCCDSkQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fdemotywatory.pl%2F3013090%2FDyskusja-z-idiota-jest-jak-zatwardzenie&psig=AFQjCNFXJ6zvqTAvi5TcHrdyqkjjreWllw&ust=1487878759211443

 

dlatego  nie  bede  sie  wdawał  w dyskusje .

Bozia  cie  wystarczajaco pokarała  , nie  dając  rozumu 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_M_KESEK    1

Panowie chciałbym zakupić wciągarkę linową do mojego dostawczaka która czasem pomoże mu wyjechać z ciężkiego terenu. Muszę dodać że na kijance znajduje się zwykle około 2.5t ładunku. Jaka wciągarka była by trwała, mocna i w normalnych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr0224    11

Witam, zaznaczę że nie będzie na temat ale wiem że dużo ludzi to obserwuje więc pisze w tym temacie, dzisiaj w nocy wujkowi ukradziono 2 john deere 7810 na bardzo mocno zdartych oponach oraz 7820. Ukradziono je 30 km od Grudziądza, wiadomo że jechały na kołach przez kwidzyn dalej na razie nie wiadomo, miały pełne baki więc na stacjach nie musiały się zatrzymywać. Prośba do ludzi z terenów woj. kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego gdyby ktoś widział dwa takie ciągniki u sąsiadów, ludzi o szemranej opinii bądź na drodze proszę o informacje. Czasu jest nie wiele zanim ich nie rozmontują na części. Dla ludzi z rzetelnymi informacjami jest przewidziana nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrc1005    53

Kilka dni temu do domu sąsiada w biały dzień się włamali, tylko mam do niego jakieś 300m, najprawdopodobniej szukali kasy ... woj. łódzkie gmina gorzkowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    589

Jeżeli dużo zostało wymienione ,to jak wyglada to czego sie wymienić nie da? Dopiero naocznie można wywnioskować , czy jest dobry , a może ładnie wygląda. Sadzę ,że gdyby był wart ceny to już dawno by zmienił właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebna szybka porada. Mam do oświetlenia wewnątrz warsztat w którym naprawiam ciągniki ect. Lepiej zastosować lampy takie jak te: 

 

http://allegro.pl/halogen-lampa-naswietlacz-led-20w-200w-slim-gw-24-i6282371759.html?fromVariant=6540521699

 

czy też takie 

 

http://allegro.pl/swietlowka-led-t8-panel-oprawa-lampa-18w-40w-120cm-i6702787608.html

 

Wymiar pomieszczenia roboczego ok 10x6m. Użyć chce ok 10-12 sztuk. Będę wdzięczny za każdą radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo321    3

Z  tym   białym  zmnym  kolorem to  nezbyt  dobry pomysł   ...polecił  bym światło  cieplejsze.... pamętaj  że  śwetlówki  wymienisz  a   lampa  to  cała  do  wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

te z pierwszego linku jutro będę miał z tym że ciepłej barwy bo zimna mnie męczy.. A co do ilości... ja jedną pół stodoły chce oświetlić a nie kanciape 10x6 :P

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz oświetlić żeby coś tam było widać to nie ma problemu ale ja muszę oświetlić to w ten sposób by możnabyło pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do precyzyjnej naprawy lepiej skombinuj statyw i ze 3 lampy. Doświetlisz sobie miejsce pracy. Na warsztat wybrałbym te z 2 linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj