Polecane posty

bratrolnika    28758

Tyle ze najczęściej szlo to w parze z kulami na tył, nowymi burtami, oponami od tira, itp. Taki full wypas, tyle że taka przyczepa to już z właścicielem na wieki wieków, bo nikt pieniędzy za te przeróbki nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam podobną tylko bez siatki. Fajna prasa i wygodny w obsłudze sterownik. Trzeba patrzeć na stan pasów, bo łyse miewają problemy z wciąganiem siatki. W temacie o prasach Vicon dowiesz się wszystkiego, np.jak sprawdzić ilość bel. Sprawdzić stan łańcuchów i kół. Moja po 17 tyś ma koła do wymiany, bo łańcuch nie był w porę wymieniony i zjadł zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Mam podobną tylko bez siatki. Fajna prasa i wygodny w obsłudze sterownik. Trzeba patrzeć na stan pasów, bo łyse miewają problemy z wciąganiem siatki. W temacie o prasach Vicon dowiesz się wszystkiego, np.jak sprawdzić ilość bel. Sprawdzić stan łańcuchów i kół. Moja po 17 tyś ma koła do wymiany, bo łańcuch nie był w porę wymieniony i zjadł zęby.

 

Dzięki, właśnie przebijam się przez tematy i w razie potrzeby tam dopytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Za tą kasę to warto nawet części robocze jeszcze są do orki ciekawe jak z prostością ramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

raczej na pewno  25 ,dobry do władka ,cena za mechaniczny 2skibowy w standardowych wymiarach to min 1,5-2 tys \

 

60 spokojnie 75 cm , UG na skibe masz 32 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Takie  ceny  są  w regionie i  tyle .

Buraki  ze  wschodu  płaczą i płacą  :D

 

Nadać  to  sie  nada  , ale żeby  to pociągnąć-  to  trzeba  sporo koni 

 

całe buractwo to na zachodzie kraju teraz rozlokowane bo i cukrowni tam więcej to tak na marginesie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

A co to taki ruch za prasami? Mchale bardzo dobra i fajna w obsludze znajomy ma podobna to piekne bele robi zetorkiem 135 km ta ma juz 7 lat i ponad 70 tys kosztuje troche drogo

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568

Malowana, 13 tyś bel i rotor nie wytarty ? Przebieg wydaje mi się większy szczególnie, że sprowadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest właśnie dobry czas na poszukiwania. Ja sprzedałem swoją latem to problemem było coś znaleźć. Każdy trzymał, bo żniwa, sianokosy i wybór mały. Handlarze też przed sezonem więcej sprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać że podbierak wymieniony i pomalowany. W sumie to dużo zrobiła 13 milionów bel a jak nowa :-D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja ten sezon to jeszcze Sipma zrobić muszę bo inne wydatki są.Na nst sezon czegoś trzeba będzie poszukać i właśnie myślę o takiej mchale lub welger 235☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundza150    6

Panowie co powiecie odnoście przyczep z katarzynowa warte to jest uwagi i swojej ceny? Czy lepsza będzie używana pronarka rok 2007? Ceny i pojemnosc podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275

tomek73 nie to żebym reklame jakąś robił ale mieszkam pare km od chłopaków i mają naprawdę fajne pomysły i naprawdę lubią to co robią więc przyczepy są fajnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj