nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

wojtekd    2108

                soros_kijowski_wiki-400x0.jpg

 

 

Wysoka pensja lidera KOD. "Co najmniej 90 tysięcy ze zbiórek trafiło do firmy Kijowskiego"

http://wpolityce.pl/polityka/322103-rzeczpospolita-wysoka-pensja-lidera-kod-co-najmniej-90-tysiecy-ze-zbiorek-trafilo-do-firmy-kijowskiego


  Lider KOD przyznał, że utrzymuje się „ze wsparcia rodziny”

http://www.tvp.info/28320133/lider-kod-przyznal-ze-utrzymuje-sie-ze-wsparcia-rodziny


https://www.youtube.com/watch?v=_C78qxYACUY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widać lepszy centrolewicowy jak nasz lewicowo bolszewicki :P

Kiedy w końcu będzie lepiej jak drugi budzet za rządów PIS uchwalony z założeniem rosnącego deficytu?

 

Co ma pro rosyjskość do antysemityzmu? Czy to się aby nie kłuci?

Zresztą pro rosyjski autor publikujacy w prawicowych mediach? Daj im znać bo pewnie nie wiedzą :D

Na młodego Morawieckiego to spojrzeć wystarczy i wszystko jasne :D Michnik bis

 

Trudno by nie było deficytu jak musimy spłacać gigantyczne zobowiązania zaciągane przez ostatnie 8 lat B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

kiepska  ta  jego  firma  skoro na alimenty  nie ma

Wiadomo było  że   za darmo  pajaca  z siebie  nie robi 

dlaczego  jeszcze  urząd  skarbowy  się  nim nie zajął 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Nie ma się co cieszyć przedwcześnie cały ruch nie polegnie z tego powodu marsze będą jak były póki rząd będzie dostarczał powodów.A za darmo to i nawet ksiądz kazania nie powie mimo to kościoły ciągle pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech alimenty zapłaci zaległe przynajmniej to protestowanie nie pójdzie na marne Polak lubi protestować nikt mu tego nie zabroni w końcu konstytucja mu to gwarantuje ;):P :P


Widać po Twoim poście że w Kościele dawno nie byłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

staszek131415 -   bo to  jest  właśnie  ten gorszy  sort  z kościoła  się  śmieje  i  pluje   Księdza po kolędzie nie przyjmie  a  Święta  Kościelne  to  już  im nie przeszkadzają.     Rozumiem ludzi  którzy   w Boga  nie wieżą  do  kościoła  nie chodzą  ale też  świąt nie obchodzą.   Bo  jak  Kościół  zły   ksiądz   zły   Boga  niema  a Boże  Narodzenie  czy  Wielkanoc  obchodzi  to  jak nazwać  takiego  człowieka ????

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Byłem dlatego wiem że jest pełny no i proboszcza niedługo będe podejmował bo sie zapowiedział i jak co roku przypomniał o konieczności złożenia 2 ofiar jedna za kolędę stawka dowolna druga na kościół tu już stawka coroczna ustalona 250zł.Teraz też  możecie się pośmiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

staszek131415 -   bo to  jest  właśnie  ten gorszy  sort  z kościoła  się  śmieje  i  pluje   Księdza po kolędzie nie przyjmie  a  Święta  Kościelne  to  już  im nie przeszkadzają.     Rozumiem ludzi  którzy   w Boga  nie wieżą  do  kościoła  nie chodzą  ale też  świąt nie obchodzą.   Bo  jak  Kościół  zły   ksiądz   zły   Boga  niema  a Boże  Narodzenie  czy  Wielkanoc  obchodzi  to  jak nazwać  takiego  człowieka ????

Wzruszyła mnie twoja wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

opozycjoniści forumowi czekoją na przekaz z centrali jak odwrócić kota ogonem TVN pomoże 

Edytowano przez Bogdan675

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Ale kota ogonem do siebie to co najwyżej naczelnik kaczyński może sobie poodwracać.

 

A wracając do tematu - sprawa Petru to tylko i wyłącznie jego sprawa. Miał chłop ochotę pod..pczyć , kandydatka była - co więcej pisać :).

 

A co do kijowskiego - gość od zawsze wyglądał mi na lumpa i wcale mnie nie dziwi że stało się co się stało. Tu nie ma co go bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie mi tam też Kijski wisi. A protesty to nie tylko Kijowski. Jak będzie trzeba ludzie znowu będą protestować.

 

Trudno by nie było deficytu jak musimy spłacać gigantyczne zobowiązania zaciągane przez ostatnie 8 lat B)

 

Masz rację szczególnie, że ostatni rok z tych ostatnich ośmiu lat rządził pis. I deficyt powiększa z zapałem podobnym jak po. Mało tego w tym roku deficyt jeszcze wzrośnie. I za trzy lata powiemy. Trudno by nie było deficytu skoro musimy spłacać gigantyczne zobowiązania zaciągane przez ostatnich osiem lat. I to będzie prawda.

 

staszek131415 -   bo to  jest  właśnie  ten gorszy  sort  z kościoła  się  śmieje  i  pluje   Księdza po kolędzie nie przyjmie  a  Święta  Kościelne  to  już  im nie przeszkadzają.     Rozumiem ludzi  którzy   w Boga  nie wieżą  do  kościoła  nie chodzą  ale też  świąt nie obchodzą.   Bo  jak  Kościół  zły   ksiądz   zły   Boga  niema  a Boże  Narodzenie  czy  Wielkanoc  obchodzi  to  jak nazwać  takiego  człowieka ????

 

Wiara w Boga to jedno a kościół to drugie. Kościół i księża nie są bogami ani bogiem. Święta może obchodzić kto chce i jakie chce. To, że odklepiesz godzinne w kościele wcale nie czyni cię lepszym i nie daje prawa do osądów innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację że powiększył tyle że zobacz ile zrobił przez ten rok pytanie na co wydali POprzednicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

hubertuss   Święta  Katolickie   obchodzi się  w sposób Katolicki  a nie laicki  zgadzam się  że  księża nie są  Bogami  ale  ja nie chodzą  do  kościoła  dla  księdza   więc  jeśli ktoś  pisze czy mówi  że  on nie chodzi  do  kościoła  bo mu się  ksiądz nie podoba  to  sorry  ale  taki  gość  dla mnie to  0 

Ale  jacy  ludzie mają  protestować  skoro  tych    popierających  KODomitów  jest  garstka   co  nawet   Cielecka w nocniku  potwierdziła

Widać  Piotr  Duda  miał  Rację  że  ich  czapkami  nakryjemy  

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

bo dzieciaków co raz mniej . w samej mojej gminie w tych latach zamknięto 3 szkoły

robię co moge żeby to zmienić ale na razie mam 2 córy ,gospodarza brak :rolleyes:

trzeba będzie zięcia przyjąć albo na wcześniejszą emeryture pójść chyba to drugie będzie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25635

Kijowski już odstrzelony, obciachem jest go bronić, co i tu na forum możemy zaobserwować.  Obłudnicy. Jak dobrze to wynosimy pod niebiosa, jak nakaz odstrzału to jeszcze dokopać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Ale kota ogonem do siebie to co najwyżej naczelnik kaczyński może sobie poodwracać.

 

A wracając do tematu - sprawa Petru to tylko i wyłącznie jego sprawa. Miał chłop ochotę pod..pczyć , kandydatka była - co więcej pisać :).

 

A co do kijowskiego - gość od zawsze wyglądał mi na lumpa i wcale mnie nie dziwi że stało się co się stało. Tu nie ma co go bronić.

Jak eunuch z kotem nigdy kobitki dobrze nie wymłucił to jest OK a jak zdrowy chłop wygrzmocił blondynkę to skandal ? Skad ma sie brać przyrost naturalny? Władza winna dawać przykład :P

Co do Kijowskiego - nic sie nie dzieje bez przyczyny. Może ktoś stwierdził ze szkodzi wizerunkowi KOD i za 1 miesiąc bedzie nowy krzykacz? 

Niedawno forumowi lewacy twierdzili ze Kijowski bierze kasę od Sorosa i jest to skandal. Teraz jak wyszło że bierze ze składek to tez jest skandal. Jakby się nie odwrócił zawsze d*pa z tyłu ;)

 

Masz rację że powiększył tyle że zobacz ile zrobił przez ten rok pytanie na co wydali POprzednicy? ;)

No właśnie na co?

 

wrzasku nie było w tkz, wolnych mediach15871504_1703860023259431_75657762029469

 

Nie wiem czemu się bulwersujesz. Mniej szkół = więcej ciemnoty = większy elektorat PIS na przyszłość. Same korzysci!


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj