nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Czas pokaże  kto  miał  Racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A dlaczego miał? Ile osób przeczytało książkę przed wyborami? Ze 100 tys? Ile osób dowiedziałoby się o Sumlińskim gdyby Komorowski go pozwał? Cała Polska. I teraz Komorowski wygrywa, bo skoro Sumliński do tej pory żadnych dowodów nie upublicznił a prokuratura w Wolnej Polsce nie ściga Komorowskiego to znaczy, że nic nie mają na niego. I wtedy uznajesz wyrok i posypujesz głowę popiołem, czy razem z Sumlińskim krzyczysz, że sądy są upolitycznione i on dalej ma twarde dowody? Zakładam, że wyroku byś nie uznał tak samo jak nie uznajesz tego, że twój bohater jest plagiatorem albo wyroków TK. W jednym przypadku może byś uznał porażkę Sumlińskiego, gdyby sam się przyznał do kłamstwa ale i wtedy być może byś mówił, że ONI go zmusili do tego.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

:)

1347643359_2pnx5o_600.jpg

 

Zaraz jeszcze napiszesz, żeś prawdziwy katolik. Wiary katolickiej obrońca. Podkładanie tych bzdur pod modlitwę Wierzę w Boga Ojca. To najczystszej postaci bluźnierstwo. Takich to w Polsce mamy katolików. Jak co to pierwsi święci obrońcy wiary. A jak się dokładniej przyjrzeć to religie mają za nic.

 

Same mocne dowody przeciwko Bronkowi. Zdjęcie, to że głosował przeciw likwidacji WSI, kryminał Sumlińskiego. Jakim cudem ten człowiek w Wolnej Polsce chodzi jeszcze wolny? Ciekawe co jest jeszcze a aneksie do raportu. Bo ani Lech Kaczyńskie ani Duda nie chcą go ujawnić? Czyżby nic nie było? Czy może są ciekawostki i na PO jak i PiS?

 

Lech Kaczyński nie opublikował aneksu do raportu. Bo zauważył, że sam raport narobił masę szkód w polskim wywiadzie. Aneks pewnie by go rozwalił totalnie. Bo zawierał więcej szczegółowych danych na temat działających agentów. Nie na darmo wielu posądza Macierewicza o to, że jest rosyjskim agentem. MI te podejrzenia są obce. On zrobił to z wrodzonej głupoty. Ale nie dziwię się ludziom, że te wnioski wyciągają. Bo nikt nie rozkłada tak wywiadu swojego państwa. Można go weryfikować, wyrzucać przestępców. Ale robić to publicznie? Tak więc Kaczyński nie opublikował. Duda nie opublikuje. Bo nie są aż tacy głupi. By rozwalić wywiad do reszty.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Opublikują tylko musi im się na tyle koło tyłka zapalić, aby publikacja była ostatnią szansą zajęcia czymś narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Jak  tak  czytam   tych    kretunodebili     powyżej   to    nie  wiem    czy     śmiać    się   czy      płakać   ,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A dlaczego miał? Ile osób przeczytało książkę przed wyborami? Ze 100 tys? Ile osób dowiedziałoby się o Sumlińskim gdyby Komorowski go pozwał? Cała Polska. I teraz Komorowski wygrywa, bo skoro Sumliński do tej pory żadnych dowodów nie upublicznił a prokuratura w Wolnej Polsce nie ściga Komorowskiego to znaczy, że nic nie mają na niego. I wtedy uznajesz wyrok i posypujesz głowę popiołem, czy razem z Sumlińskim krzyczysz, że sądy są upolitycznione i on dalej ma twarde dowody? Zakładam, że wyroku byś nie uznał tak samo jak nie uznajesz tego, że twój bohater jest plagiatorem albo wyroków TK. W jednym przypadku może byś uznał porażkę Sumlińskiego, gdyby sam się przyznał do kłamstwa ale i wtedy być może byś mówił, że ONI go zmusili do tego.

Cała  Polska  Zna  Sumlińskiego  w Kampami  nie  raz  była  mowa 

i  okrzyki na wiecach  Bronka  Pro Civili  Wojciech Sumliński  Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego

 

Ja wierzę  Wojciechowi Sumlińskiemu 

 

Lech Kaczyński nie opublikował aneksu do raportu. Bo zauważył, że sam raport narobił masę szkód w polskim wywiadzie. Aneks pewnie by go rozwalił totalnie. Bo zawierał więcej szczegółowych danych na temat działających agentów. Nie na darmo wielu posądza Macierewicza o to, że jest rosyjskim agentem. MI te podejrzenia są obce. On zrobił to z wrodzonej głupoty. Ale nie dziwię się ludziom, że te wnioski wyciągają. Bo nikt nie rozkłada tak wywiadu swojego państwa. Można go weryfikować, wyrzucać przestępców. Ale robić to publicznie? Tak więc Kaczyński nie opublikował. Duda nie opublikuje. Bo nie są aż tacy głupi. By rozwalić wywiad do reszty.

Lech Kaczyński  nie  opublikował  tego  bo  podobno  są  tam Dane Agentów.

Ale na temat  owego  Ankesu  jest  wiele  mitów  i  spekulacji  bo  treść  jego  zna  kilka  osób  w Państwie

Akurat  PiS  Samoobrona LPR PSL i  Prawie  Cała  PO  za wyjątkiem jednej osoby.

Zrobiły   wspaniałą  robotę  likwidując  WSI

Bo jak się  Teraz  okazuje   po wyrokach  sądowych   Mieli  Rację

Andrzej  Duda  może  odtajnić  tą  cześć Aneks  z pominięciem  Agentów  wywiadu

Jak się  wszyscy w Polsce przekonali  Aneks  nie zawiera  za pewnie tylko  danych  wywiadu 

Ale  jest  niewygodny dla pewnych  Polityków którzy  panicznie  się  go  bali

Co  pokazała  Afera  marszałkowa  i  Próba  Skompromitowania  Komisji  weryfikacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Słyszał ktoś w jaki sposób lewicowo-liberalna ideologia myśli o naszych symbolach narodowych?otóż środowisko gazety wyborczej oraz udzielony wywiad posła Nowoczesnej Targowicy ujawnia że mamy do czynienia z zakamuflowaną opcją antynarodową.

Warto zapamiętać iż ich środowisko buduje człowieka bezideowego,którym łatwo manipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ci ideowi to pewnie tacy jak @WawrzyniecPruski co to im ta ideowość pozwala nawet z katolickiego wyznania wiary parodię zrobić. Nie wiem co tam chce z kogo zrobić Gazeta Wyborcza bo jej nie czytam. Ale może napisz coś o tej zakamuflowanej opcji antynarodowej. Bo ci co zapraszali na marsz niepodległości zagranicznych przyjaciół chlubiących się kultywowaniem tradycji Słowackiej partii, która sympatyzowała z Hitlerem. Spokojnie mogą być nazwani taką zakamuflowaną opcją. 

@marekfarmer a co ja niby napisałem. Oczywiście, że w aneksie są dane agentów. Można je osunąć. Tylko i tak publikacja jawna jest nie korzystna. Bo z opisów wielu spraw ludzie z innych wywiadów będący w temacie mogą się różnych rzeczy domyślić. A publikacja jakichś strzępków nie ma najmniejszego sensu. Oczywiście można było zlikwidować WSI tylko po co jawnie. Ośmieszając wywiad, kraj i przede wszystkim poważnie osłabiając wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

Oto wyborca liberalno-lewicowej ideologii,wyprany bezideowiec ośmioma latami rządów teoretycznych.Może to jest bezpaństwowiec?myślę że to jedynie właściwe określenie w tym przypadku,albowiem gdyby miał ziarenko szacunku do słów za które-walczono w powstaniu listopadowym czy styczniowym,pierwszej wojnie światowej,wojnie z bolszewizmem,za które walczono w 39 roku,min Westerplatte,Grodno,Bzura,czy pózniej na frontach Europy,min Monte Cassino.Oni Wszyscy szli w bój po to by miał wolną d*pę,ginąc,rozrywani przez granaty,albo zostawali okaleczeni,bez rąk,bez nóg.Czy chcemy takiego społeczeństwa które nie mają szacunku do słów które są symbolem?Tak ma wyglądać Polska? to są właśnie wyborcy ideologii która truje społeczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Naprawdę ci się spodobał. Widać, ze go polubiłeś. Jeśli człowiek umysłowo chory jest przez ciebie przywoływanym tu autorytetem, lub chcesz go lub nie wiem kogo ośmieszyć. To tylko sam się ośmieszasz. A że robisz to nie pierwszy raz to idąc przyzwyczaiłeś się i jest to dla ciebie norma. Takie samo ośmieszanie się.

@Alamo nie którzy to nawet dzisiaj walczą. Nie bardzo wiedzą z czym ale walczą.  

Pis przepuścił konkretny atak na psl. Ciekawe co za tym stoi. Spadające sondaże? Chęć poszerzenia elektoratu?  Szydło mówiła o 500 plus i innych socjalnych pomysłach pisu. Jak gdyby zasiłki były głównym źródłem dochodu na wsi. Widać do jakiego elektoratu lewicowy społecznie pis się kieruje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Dla ciebi widzę wszyscy są umysłowo chorzy co łamią twój monopol wiedzy politycznej .

Tyle że Kononowicz przewidział zwyciestwo Trumpa , zdecydowanie zagroził ISIS , ma pomysł na imigrantow.

Ty zas od lat gadasz od rzeczy .

Kto tu jest umyslowo chory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Przepowiedział zwycięstwo Trumpa? A cóż to za sukces przy tak wyrównanej walce. Czarzasty z sld tez przepowiedział. Idź do jednego lub drugiego to ci szóstkę w lotto przepowie. Kononowicz zagroził ISIS tak zdecydowanie, że jutro na pewno się poddadzą. Groziło wielu. Sęk w tym, że z nimi coś trzeba zrobić a nie grozić. Jeśli dla ciebie Kononowicz jest autorytetem to wklejaj go dalej ja ci nie bronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Oto wyborca liberalno-lewicowej ideologii,wyprany bezideowiec ośmioma latami rządów teoretycznych.Może to jest bezpaństwowiec?myślę że to jedynie właściwe określenie w tym przypadku,albowiem gdyby miał ziarenko szacunku do słów za które-walczono w powstaniu listopadowym czy styczniowym,pierwszej wojnie światowej,wojnie z bolszewizmem,za które walczono w 39 roku,min Westerplatte,Grodno,Bzura,czy pózniej na frontach Europy,min Monte Cassino.Oni Wszyscy szli w bój po to by miał wolną d*pę,ginąc,rozrywani przez granaty,albo zostawali okaleczeni,bez rąk,bez nóg.Czy chcemy takiego społeczeństwa które nie mają szacunku do słów które są symbolem?Tak ma wyglądać Polska? to są właśnie wyborcy ideologii która truje społeczenstwa.

 

Szacunek? Szacunek mam do historii kraju w którym się urodziłem. Pytanie czy ty masz szacunek do jego obywateli bo widać, że nie. Jestem ateistą więc hasło Bóg dla mnie jest mało ważne. Ale dla mojej rodziny, znajomych dużo i szanuje ich wiarę tak samo jak ludzi wyznających islam, prawosławie czy protestantyzm. Honor? Ja mam honor i i pewne wartości takie jak szacunek dla innych, dotrzymywanie umów czy przestrzeganie prawa w kraju w którym mieszkam i jestem obywatelem.

 

I dlaczego zapominasz o zwykłych obywatelach którzy budowali dobrobyt i budują w tym kraju? Dlaczego zapominasz o mojej babci i innych ludziach którzy odbudowywali stolicę po powstaniu jak i resztę kraju? Dlaczego zapominasz o moim pradziadku który z pistoletem przy skroni musiał się dzielić zapasami żywności na zimę z "żołnierzami wyklętymi"? Albo o ofiarach ów żołnierzy którzy są jedynie temu winni, że nie chcieli się dzielić żywnością albo w przyjęli ziemię po reformie rolnej. Czy dzisiaj, o milionach rodaków którzy uczciwie pracują, płacą podatki, biorą udział w lokalnych inicjatywach? Oni są gorsi bo nie chodzą na marsze, nie szukają wrogów ojczyzny albo mają gdzieś jakiego koloru skóry jest ich sąsiad i co robi w łóżku?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

 

Lech Kaczyński  nie  opublikował  tego  bo  podobno  są  tam Dane Agentów.

Ale na temat  owego  Ankesu  jest  wiele  mitów  i  spekulacji  bo  treść  jego  zna  kilka  osób  w Państwie

Akurat  PiS  Samoobrona LPR PSL i  Prawie  Cała  PO  za wyjątkiem jednej osoby.

Zrobiły   wspaniałą  robotę  likwidując  WSI

Bo jak się  Teraz  okazuje   po wyrokach  sądowych   Mieli  Rację

Andrzej  Duda  może  odtajnić  tą  cześć Aneks  z pominięciem  Agentów  wywiadu

Jak się  wszyscy w Polsce przekonali  Aneks  nie zawiera  za pewnie tylko  danych  wywiadu 

WSI nalezało spróbowac ułożyć pod potrzeby władzy lub umiejętnie wcielić w inne struktury. Obecna władza tak samo jak poprzednia nie ma szans ogarnąc pozostałości po tych służbach. Ci ludzie byli świetnie wykształceni, wytrenowani, bardzo inteligentni z szerokimi kontaktami w polityce oraz biznesie. Są doskonale zorganizowani w działalnosci zakamuflowanej, znaja procedury wywiadowcze i kontrwywiadowcze, wiedzą jak sie nie dać zdekonspirować, mylić tropy itd. Czy uważasz że takie jełopy jak Antonii, Ziobro czy ich zastępcy Jaki i Kownacki  sa choć w ćwierci tak bystrzy by dać sobie z nimi rade i wyplenić ich z życia publicznego? Nie maja najmniejszych szans a są dla nich o tyle cenni ze wprowadzaja olbrzymi chaos, bałagan i szum informacyjny w którym ludzie z byłego WSI zapewne potrafia sie świetnie odnaleźć.

 

 

Warto zapamiętać iż ich środowisko buduje człowieka bezideowego,którym łatwo manipulować.

Równie łatwo manipulować członkami sekty

 

 

Pis przepuścił konkretny atak na psl. Ciekawe co za tym stoi. Spadające sondaże? Chęć poszerzenia elektoratu?  Szydło mówiła o 500 plus i innych socjalnych pomysłach pisu. Jak gdyby zasiłki były głównym źródłem dochodu na wsi. Widać do jakiego elektoratu lewicowy społecznie pis się kieruje.

Na wsi nie jest najlepiej i zapewne jeszcze czas jakiś sie nie polepszy. Chłopi i częśc rolników głosowała na PIS ale jak bieda zajży do kieszeni to i swiatopoglad sie zmieni. Nie wiadomo co przyniesie CETA, UE funduje nam import z UPAiny z którym nasz rzad nie chce nic zrobić, rynek rosyjski zamkniety dla warzyw i owoców o innych płodach rolniczych nie wspomne. 500+ dało słaby efekt bo polska wies się starzeje, wczesniejsza wypłata dopłat bezposrednich poprawi humory na jakis czas ale co potem? PROW-y nie sa rozwiązaniem bo socjalny elektorat wiejski i tak z nich nie korzysta. 

Zapewne beda mamic tradycją, patriotyzmem, wizjami wielkiego rozwoju ale czy to wystarczy jak bedzie pusto w kieszeniach?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

 

.... szanuje ich wiarę ....

 

wartości takie jak szacunek dla innych

 

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

schizofrenia

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

WSI nalezało spróbowac ułożyć pod potrzeby władzy lub umiejętnie wcielić w inne struktury. Obecna władza tak samo jak poprzednia nie ma szans ogarnąc pozostałości po tych służbach. Ci ludzie byli świetnie wykształceni, wytrenowani, bardzo inteligentni z szerokimi kontaktami w polityce oraz biznesie. Są doskonale zorganizowani w działalnosci zakamuflowanej, znaja procedury wywiadowcze i kontrwywiadowcze, wiedzą jak sie nie dać zdekonspirować, mylić tropy itd. Czy uważasz że takie jełopy jak Antonii, Ziobro czy ich zastępcy Jaki i Kownacki  sa choć w ćwierci tak bystrzy by dać sobie z nimi rade i wyplenić ich z życia publicznego? Nie maja najmniejszych szans a są dla nich o tyle cenni ze wprowadzaja olbrzymi chaos, bałagan i szum informacyjny w którym ludzie z byłego WSI zapewne potrafia sie świetnie odnaleźć.

 

 

Widać  niewiele  wiesz  o  WSI  że  wypisujesz  takie Brednie

Ale  żyj sobie  w tym  przekonaniu 

Twoja sprawa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Widzisz, ja szanuję tych którzy szanują i mnie a po co mam szanować ludzi, którzy by mnie powiesili gdyby dorwali się do władzy tylko dlatego, że mam inne poglądy niż oni? Nie uwierzysz ale jestem ateistą a nie przeszkadzało mi to dać składkę na remont lokalnego kościoła. Nawet księdza po kolędzie przyjmuje mimo, że wie, że jestem ateistą. Ba, nawet na Marsz Niepodległości chciałem kilka lat temu się wybrać. I teraz pytanie, czy ty szanujesz to co robi lewa strona?

 

Proszę bardzo z jakieś małej wsi w Polsce wie co służby specjalne wyprawiały i jak działały. Że Ciebie nie odwiedził samobójca skoro masz taką wiedzę.

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

 

Widać  niewiele  wiesz  o  WSI  że  wypisujesz  takie Brednie

Ale  żyj sobie  w tym  przekonaniu 

Twoja sprawa.

 

 

Co jest brednią i z czego wnioskujesz że jestem w błędzie? Chętnie sie dowiem jaka jest prawda 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Szkoda  mojego  Czasu  na to.

 

Jakiś  czas  Temu  przeżywaliście  to że  PiS  chce  dać  kasę  Ukrainie na  Remont  Drug

Jak się  teraz  okazuje  to  jest  pożyczka  70mln Euro

Która  przyznało  Ukrainie  PO-PSL

A  Polski  Rząd  PiS  postawił  Warunek  że  Polskie Firmy  mają  remontować  te  drogi.

Jak widać   przekazywane przez  was  tutaj  Rewelacje  to  Brednie 

:lol:  :lol:  :lol:

:D :D

:lol:

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Jak im coś nie pasi to potrafią się wycofywać np. śmigłowce że już o łamaniu traktatów  które Polska podpisała wchodząc do UE nie wspomne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Oj tam znowu szkoda czasu. :unsure:

Jesli to brednie to nie bądź gołosłowny ale merytoryczny. Stac cie na to ?

Gdzie takie info o naszych firmach na UPAinie znalazłes? Czy podwykonawcy tez bedą z Polski?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Pamiętam  jak  tutaj  tak lamentowaliście  że  PiS  chce  podwyższyć  wiek  emerytalny  dla  Rolników

I że  PSL  wywalczył  dla  Rolników  przechodzenie   na  emeryturę  po upływie  60 lat  z warunkiem 30 lat opłacania składki

Ale  zapomnieliście  dodać  że  ten  przywilej  miał  trwać  do  Końca  przyszłego  Roku 

A  potem Rolnicy  mieli  przechodzić  po  67 roku życia

Więc   jak niby  PiS  chce  podnieść  Rolnikom Wiek  emerytalny ??????

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@marekfarmer @Ulman ma po części rację z tym układaniem się. Tak się na świecie robi. I na przestępstwa służb tez się przymyka oko. Nie wszystko w takich służbach da się legalnie wydać i zaksięgować. Są łapówki i inne tego typu. Których z oficjalnego budżetu nie załatwisz. Każde służby prowadzą lub mają styczność z interesami na granicy prawa. Po to, aby zdobywać pieniądze na przedsięwzięcia, które są przestępstwami. Jak dawanie łapówek. Po to by pozyskać informacje ludzi itd. Robią tak wszyscy od CIA przez Mosad do KGB czy tam teraz GRU. 

Po II Wojnie Światowej CIA werbowała nawet Niemieckich zbrodniarzy wojennych. Bo dla nich były ważniejsze informacje od przeszłości i tego co ci ludzie zrobili. Nasi zachowali się może prawomyślnie. Aczkolwiek ta prawomyślność podszyta była zwykłą zemstą wobec ludzi, których winą  wielu przypadkach było, że zaczęli pracę w wywiadzie za komuny. Ale także zachowali się głupio robiąc to publicznie. Być może naszemu krajowi lepiej by opłacało się tak jak @Ulman pisze ułożenie się z tymi ludźmi. Piętnując ich konkretne zachowania. NIż pranie brudów publicznie. Co jest w zasadzie ewenementem na skalę światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Ja pamietam jak przed chwila pisałes że moja opinia o WSI to brednie ale jak przychodzi do uzasadnienia to cos tam zaczynasz o emeryturach. Nie ma to jak negacja bez argumentów.... Takie to intelektualnie wzniosłe :blink: 

 Co bedzie nastepne? Napiszesz że spotkałeś Yeti na spacerze by uciec od temetu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj