Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Michalmeer    483

Hańba ! polska dostała kolejny raz w pysk od ludzi którzy od zawsze od zaborów dławili polske , wstyd unia to zło które ludzi uważają za cud tak cud upadku polski .. ch.. uni w du...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To ruskie podrzucili wiadomo a na co zdechły , chyba na komucha


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek175    1

powinnismy  PSLowi pokazac w wyborach parlamentarnych gdzie ich mamy  bo oni o nas pamietaja tylko przed wyborami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Skończcie. Po prostu skończcie spamować. Żaden z Was na strajk żaden skuteczny się nie zjawi. (czytaj: SKUTECZNY). Przejrzałem 4 strony, i znalzałem 2-3 ceny. A ten temat jest od cen, a nie od gorzkich żali. Kogo chcecie czego uczyć? Kto ma trzodę chlewną i trochę pojecia o ordynacji unijnej oraz państwowej wie co i jak, a kto nie to i tak g*wno z tego zrozumie.  AF idzie w bardzo kiepską stronę... 

 

Cena 3,7 + VAT lokalna ubojnia


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Temat był założony nie tylko o cenach.Mi się podoba to co piszą hodowcy i faktem jest że Ministerstwem rolnictwa jest zwykły patałach z pod budki z piwem który nic nie widzi.PSL nie ma racji bytu w sejmie tak jak reszta spadochroniarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Dziwi mnie tylko to dlaczego na półce z mięsem niema jak np. na owocach kraju pochodzenia i wtedy każdy by sobie wybrał schab Polski, Duński czy Niemiecki...

  • Like 1

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Zgadzam się jako 25  w 100%tylko problem polega na tym że ciągną z uni i po przerobce staje się produktem polskim niestety .A opis na opakowaniu wyprodukowano w Polsce a prosie Duńskie bo rolnikowi nie chce się hodować np. PBZ mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dziwi mnie tylko to dlaczego na półce z mięsem niema jak np. na owocach kraju pochodzenia i wtedy każdy by sobie wybrał schab Polski, Duński czy Niemiecki...

 

Gdzieś już pisałem że pewien zakład Polski kupuje Niemiecki schab bo jest 20 gr tańszy od polskiego, tak samo kupujący wybrałby tańszy nie znaczy że lepszy.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrowojtek    3

Kuj-pom powiat nakielski 3,4+VAT za żywiec, 4,8-4,9 wbc za E klasę, maciory 1,9-2,0+VAT. Słabizna :(


Od myszy po cesarza każdy żyje z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Dzisiaj sawicki był w programie polityka przy kawie na tvp1 .. i jego słowa dosłownie są tak głupie nie wiem jakim cudem został ministrem rolnictwa .. powiedział że nie powinno przywiązywać wagi do protestów tylko korzystać z programów unijnych na rozwój gospodarstwa , jednym słowem mówiąc chce aby nabrać na gospodarstwo ile pójdzie a potem jeśli te ceny sie utrzymają za żywiec poprostu zbańczyć , jak można być tak głupim żeby takie coś powiedzieć bez zmian cena 3.50


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalok    0

Cały nasz rząd to banda baranów!!!(boję się ze obraziłem w tej chwili barany).przyczyniliśmy się do zaognienia konfliktu na ukrainie i co z tego mamy?Gówno!z bliskim sąsiadem jakim jest rosja powinniśmy klepać się po plecach i robić interesy a nie wojować.polski rząd liże d*py w UE w zamian za co?pokazali spójność ''wspólnoty' 'a Putin odniósł zwycięstwo polityczne obnażając to.

Bujak chce posłać polskich żołnierzy  na ukraine....w imię czego?niech sam tam jedzie szkolić się i walczyć.Paranoja kompletna i każdy kto ma odrobinę rozumu to widzi i nie trzeba  tego tłumaczyć.

Potrzeba Strajków jest bardzo wielka .trzeba starać się publicznie mówić co nas boli może ktoś usłyszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Dzisiaj sawicki był w programie polityka przy kawie na tvp1 .. i jego słowa dosłownie są tak głupie nie wiem jakim cudem został ministrem rolnictwa .. powiedział że nie powinno przywiązywać wagi do protestów tylko korzystać z programów unijnych na rozwój gospodarstwa , jednym słowem mówiąc chce aby nabrać na gospodarstwo ile pójdzie a potem jeśli te ceny sie utrzymają za żywiec poprostu zbańczyć , jak można być tak głupim żeby takie coś powiedzieć bez zmian cena 3.50

 

To kolejna wypowiedź sawickiego w tym samym tonie. Jak można namawiać kogoś do rowijania się w kompletnie nie rentownej branży. Każdy kto chociaż troche myśli wie że najpierw powinna być zagwarantowana opłacalność a następnie można ludzi namawiać do rozwoju. To jakby namawiać teraz ludzi do brania kredytu we frankach....   Lubelskie 3,5 + Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Jak sie urodzi ignorant to będzie ignorantem do zdechu a nie daj Boże puścić takiego na salony to taki imbecyl wykona nawet seppuku na swojej nacji.Widzę że Poska na siłę wciągana jest przez zachód i USA w wojnę z Rosją i nic więcej sie nie liczy.Gdyby ode mnie zależało ratował bym jeszcze te szątki tego co zastało w Polsce a spadochroniarzy z rządu wyeksportowałbym tam gdzie ich szkolono i skąd ich zrzucono.O cenie nie będę pisał bo to patologia co się z nami robi.

Edytowano przez BRUTAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Trochę odbiegamy od tematu ale mam taki jeden wniosek z tej całej sprawy, dlaczego minister finansów nie nazwie frankowiczów frajerami ? i niech sobie radza sami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

3,5 netto czyli bez zmian - rynek trzody chlewnej opanowała mafia także niema co się szału spodziewać w przyszłości w tej branży 


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

3,5 zł/kg - największe sztuki pod 130 kg miały i sprzedałem razem z sąsiadem 17 szt. Wystąpić trzeba z tej popier.... unii bo już to wszystkim bokiem wychodzi tylko nie tym mądrym co w Brukseli i w sejmie siedzą bo tylko im hajs się zgadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Krystian jesli to nie tajemnica to napisz kto taką  cene dał , bo ja czekam od wtorku i jakos niemogą dojechac Łagrom 3,65+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To juz nawet nie o unie chodzi .. rząd jest do pi... , polska nie miała gospodarza i nie ma .. zawsze jakieś hieny bez honoru sie do rządu pchają , węgry są w uni robią co chcą i jest dobrze tylko te dupowłazy z sejmu  wiecznie mieszają


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj