emil355

Opony przednie C-330 i pochodne

Polecane posty

GABBER85    1308

wg mnie trzeba odkrecic obciazniki , bo jak one przejdą przez kołnierz piasty ze śrubami?

  • Like 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GABBER85 napisał:

wg mnie trzeba odkrecic obciazniki , bo jak one przejdą przez kołnierz piasty ze śrubami?

według tego zdjęcia co dodałem to masz rację, obciążniki nie przejdą przez piastę ze śrubami, jak wywalę te 4 śruby obciążniki powinny zejść, czyli obciążniki blokują felgę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1308

na to wychodzi, później możesz dospawać szpilki albo palnikiem spróbuj jeszcze może sie odkrecą

  • Thanks 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, GABBER85 napisał:

na to wychodzi, później możesz dospawać szpilki albo palnikiem spróbuj jeszcze może sie odkrecą

problemem były nie same obciążniki, a jakieś dziwne obspawanie szpilek, tak jakby w środku ktoś każdą szpilkę delikatnie przejechał elektrodą żeby nie dało się ściągnąć, teoretycznie mądre bo nawet jakby puściły nakrętki to felga nie spadnie z koła :D , ale i tak dziękuje ślicznie kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

obciążniki mają mniejszy otwór niż piasta, więc nie ma opcji aby obręcz z niej zeszła


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, izydor6280 napisał:

obciążniki mają mniejszy otwór niż piasta, więc nie ma opcji aby obręcz z niej zeszła

tak jak mówię tu problemem były fanaberie jakiegoś grzebka, ale obciążniki przeszkadzają w zdjęciu i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

zanim założysz temat to przeczytaj co napisałeś.. chcesz odkręcić i ściągnąć koło a piszesz o jakiejś oponie...


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

zanim założysz temat to przeczytaj co napisałeś.. chcesz odkręcić i ściągnąć koło a piszesz o jakiejś oponie...

chodziło mi o felgę, pisałem w pośpiechu, kolega wyżej pomógł i jakoś go d*pa nie rozbolała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, ŻakowskiSławomir napisał:

jakoś go d*pa nie rozbolała

Chyba se temat zamknąłeś 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Joker93
      Witam koledzy mam problem z wyciekiem oleju z przedniej zwolnicy w forterce 120hsx jak to rozebrać bo nigdy tego nie robiłem 
    • Przez ukasz
      Dziś zauważyłem że cała przednia oś ma dość spory luz, jednak nie jest o luz osiowy a cała oś przesuwa się do przodu i do tyłu.W instrukcji widzę tylko że z każdej strony jest jakiś pierścień ale wygląda on na dość gruby wiec raczej nie służy do kasowania luzu. i nie wiem czy można dokupić podkładki do kasowania tego luzu czy trzeba kombinować i samemu dorabiać.
    • Przez Metality_Dawid
      Witam jestem tokarzem, z chęcią podejmę się naprawą przednich osi ciągników do 120hp 2x4 oraz 4x4. Możliwość wysyłki, wystawiam FV, kod pocztowy 21-060. Pozdrawiam
      Nr.tel 722 017 799
      Adres e-mail biuro.metality@wp.pl
      Preferuje pisać na adres e-mail z przesłaniem zdjęć potrzebnej naprawy.
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Macie jakieś sposoby, żeby nie znosiło przodu w c 330 podczas zimy? 
      Pozdro!
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam chodziło by mi o oś resorową ale mam piewien problem oddośnie  bo mam tura przy ciapku  a chciałbym założyć resorowaną od ursusa 4011 nie mogę mieć bo nie mam okrągłej  to bym musiał zmienić cała oś i nie wiadomo czy ta oś by wytrzymała takich naprężen  wiec pomyślałem o zetorku 5211 lub 7211 ale nie wiem czy ona jest za wielka żeby ta półośka weszła mi https://sprzedajemy.pl/polos-przednia-zetor-5211-7211-stary-typ-warszew-2-e30984-nr65562662  i pytanie mam do was czy ona pasuje od zetora 5211 7211??? 
      wiem że od 4011 pasuje ale do tura wersja rurowa moze okazać się za słaba do ursusa c 330 z turem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj