Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez kamilursus385
      Zakupiłem taki zestaw ciekawe ile wytrzyma zakładał ktoś już?

    • Przez greg85
      Panowie pomocy mam u siebie zalozone w c 360 kola szerokie z przodu i nie wiem w jaki sposob skorygowac ich pochylenie tak aby staly prosto 


    • Przez Zetor5545
      Witam. Potrzebuje takie coś do Zetor 5545. Przedni napęd czop piasty wchodzi na półoś i przenosi napęd na koło przednie. Może ktoś ma... Mój tel 514900822. 

    • Przez Rafał2222
      Witam. Zrobił mi się luz na zwrotnicy, miękka i postanowiłem się za to zabrać. Złożyłem to tak jak poprzednio było złożone. Z tym że wszystko jesteś nowe. I teraz tutaj mam wątpliwość czy poprzedni właściciel dobrze to złożył. Głównie chodzi mi o łożysko oporowe ono powinno być na tym pod toczeniu na sworzniu czy powinno leżeć na tulei zwrotnicy. Albo się to dopracuje bo tak dość słabo chodzi,. Zetor 5011. Smaru nie żałowałem.
    • Przez przemoj1
      Koledzy pomóżcie jaki rozmiar śrub idzie w te otwory w ursusa c330 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v