farmer1975

Case MX 110 problem z PowerShift - instrukcja napraw

Polecane posty

farmer1975    6

Witam,

Posiadam od niedawna Case MX 110 z 2001 roku PowerShift. Szukam instrukcji napraw do tego modelu, ma ktoś z Was linka do pobrania takiego PDF? Mam problem z biegami PowerShift zmienianymi kciukiem. 2i 3 działają, jednakże 1 i 4 zadusza ciagnik! Mieliście taki przypadek? Zmieniłem joystick oraz 2 elektrozawory odpowiedzialne za tą zmianę biegów i problem wciąż istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didku1    0

tarczki może nie od razu kolego do wymiany jak za dusza traktor bo wbijają się dwa biegi i trzyma chyba poszły uszczelniacze na tym wałku ale kolego rozbierzesz to wszystko będzie widac ale troszkę roboty bedziesz miał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1975    6

chcecie żebym załamał się psychicznie?

 

jeden mechanik sugeruje że poszła uszczelka nr 23 na załączonym schemacie.

post-31950-0-25866700-1413570709_thumb.jpg

Edytowano przez farmer1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak chcesz to mam servisówce do tego ciagnika cena 70zł , a to co ona zawiera:

The manual has sections:
Engine
Fuel system
Electrical
Steering
Transmission
Brakes
Hydraulics
Chassis and mounted equipment
Controller systems

 

Jak coś to pisz.


Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

ale w czym problem? wystarczy, że wepniesz manometr w poszczególne półbiegi (te cztery otwory w pionie na zdjęciu wyżej) i wszystko będzie jasne. Jeśli jednocześnie na 2 koszach będzie ciśnienie to poszedł któryś uszczelniacz lub wina rozdzielacza (tego na zdjęciu) jeśli ciśnienie będzie tylko na załączonym półbiegu to najprawdopodobniej są zapieczone tarczki,  ja obstawiam to drugie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniek1622    0

witam mam podobny problem z mx 135 ,został na 4 półbiegu i nie przełącza na niższe,tylko dusi silnik przy przełączaniu na niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

ewidentnie coś jest z koszami na jednym z wałków jest 1i3 a na drugim 2i4 połówki wiec uszczelniacze na walku ok bo nie dzialaly by 1i3 lub 2i4 tak wiec oring na koszu albo tarczki. a skrzymni nie rozłacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

koledzy dzisiaj zginął mi 3 pół bieg.stało się to raptownie.

czy do wymiany tarczka,czy uszczelniacz..dzięki za odpowiedz.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
Dnia 29.07.2016 o 22:54, matingus napisał:

koledzy dzisiaj zginął mi 3 pół bieg.stało się to raptownie.

czy do wymiany tarczka,czy uszczelniacz..dzięki za odpowiedz.

Witam! Panowie co jest przyczyną -jeśli przerzucam z trzeciego półbiegu na drugi przydusza na chwilę ciągnik.W innych pozycjach przerzuca ok! Czy te typy tak mają?Nie dawno zakupiony Case mx 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

tak nie powinno być.

napisz jak rusza z miejsca.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
11 godzin temu, matingus napisał:

tak nie powinno być.

napisz jak rusza z miejsca.

Rewers działa płynnie -przód-tył,bez żadnych szarpnięć .Proszę o kontakt-791940336 to byśmy kiedy na spokojną ,o tych modelach porozmawiali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Mam instrukcje serwisowa ale drukowana zajmuje 2 ryzy papieru, jezeli jestes zainteresowany pisz na PW


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24

Jest po polsku ? bo po angielsku mam!

2 godziny temu, Lukas85 napisał:

Mam instrukcje serwisowa ale drukowana zajmuje 2 ryzy papieru, jezeli jestes zainteresowany pisz na PW

  •  
  •  
  • poderwa
  • Members
  • 4 48

Jest po polsku ? bo po angielsku mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

nie ma polskiej wersji jezykowej


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
19 godzin temu, Lukas85 napisał:

nie ma polskiej wersji jezykowej

Ok! Ale ogólnie to dobre ciągniki case mx ?Jesteś pan zadowolony z niego ? Czy są jakieś usterki dokuczliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Na chwile obecna jestem zadowolony. Ciagniki tej serii maja bardzo dobre opinie o ile trafi sie na w miare zadbany model. Do tego nie maja jeszcze zbyt wiele elektroniki co w przypadku uzywanego sprzetu jest moim zdaniem zaletą.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
4 godziny temu, Lukas85 napisał:

Na chwile obecna jestem zadowolony. Ciagniki tej serii maja bardzo dobre opinie o ile trafi sie na w miare zadbany model. Do tego nie maja jeszcze zbyt wiele elektroniki co w przypadku uzywanego sprzetu jest moim zdaniem zaletą.

Dzięki za odp.Mój jest 2001r-9300mt,zobaczymy jak będzie chodził.Na chwile obecną wałek przekaznika wkurza ,nieraz załączy,-jak wyłącze to już nie mogę włączyć miga zielona kontrolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Ja też mam model 2001r na liczniku 7300mth. 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
14 godzin temu, Lukas85 napisał:

Ja też mam model 2001r na liczniku 7300mth. 

Puść pan sygnał na 791940336-to by porozmawiał

14 godzin temu, Lukas85 napisał:

Ja też mam model 2001r na liczniku 7300mth. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafko52    0

Witam mam problem z półbiegami w case mx90c  jest taki ze półbieg 2-3-4  nie chcą zawsze wchodzić właściwie  lub wogle ich niema  , bywa też ze  wyswietlacz pokazuje 4 a jest faktyczny stan przełożenia 2, tak samo jest z 3 a jest cały czas na 2 , bywa też że gwałtownie spadnie z 4 do 2 półbiegu . Co może być przyczną tej usterki

Błendy widoczne sa14,15,72,82,62

oleje i filtry zostały zmienione na nowe

hydro-akumulator też jest nowy ( i jakie tam powinno być ciśnienie w barach ) bo ja mam nabite 15barów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5
Napisano (edytowany)
Dnia 27.03.2019 o 06:00, rafko52 napisał:

Witam mam problem z półbiegami w case mx90c  jest taki ze półbieg 2-3-4  nie chcą zawsze wchodzić właściwie  lub wogle ich niema  , bywa też ze  wyswietlacz pokazuje 4 a jest faktyczny stan przełożenia 2, tak samo jest z 3 a jest cały czas na 2 , bywa też że gwałtownie spadnie z 4 do 2 półbiegu . Co może być przyczną tej usterki

Błendy widoczne sa14,15,72,82,62

oleje i filtry zostały zmienione na nowe

hydro-akumulator też jest nowy ( i jakie tam powinno być ciśnienie w barach ) bo ja mam nabite 15barów

 

Witam ma ktoś instrukcję napraw w pdf do case mx

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj