p0mian

Ceny dzierżawy ziemi

Polecane posty

rudinho11    208
Jak chce brać w dzierżawę to za tyle chętnie oddam. Nie było żadnych kryteriów co do ceny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
Ale macie ceny, 5 tys zapłacić za dzierżawę hektara pola? to chyba trzeba być kastratem umysłowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case90    0

600-900 a nawet i 1000 za hektar. Dopłaty dla właściciela, gleby lżejsze jak i ciężkie bez kamieni. Mazowieckie powiat Makowski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
jak leży odłogiem i zarasta krzakami to jest dobrze a jak chcesz uprawiać to czeba płacić porombane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodar55    13

Kujawsko- pomorskie pogranicze z pomorskim.Stoi 300 ha pola w kawałkach od 20ha do 70ha na części zboże nieskoszone wogóle po 2000 za hektar jeśli weżmiesz wszystko lub 2400 jeśli pojedyńcze działki,ziemi 45ha 5 klasy a reszta 4b.Dzierżawcy dopłaty podatek i akcyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Jak są chętni to niezły głód tam macie. Lekko 600 tyś z ziemi rocznie i nic na niej nie robić. 

U nas zwykle dopłaty i 300 zł dla wydzierzawiajacego. Podatek jego. 

 

 

Edytowano przez ZYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodar55    13

Nie ma chętnych stoi to juz pół roku.Byłem chętny na jakąś działke 30 ha byłem nawet obejrzeć jak to wygląda ale to za dużo jak dla mnie gdyby chcieli 1000-1500 to bym wziął.No ja biore dzierżawy na zasadzie dopłaty własciciela i czasem coś dorzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36

Ja za dzierżawy płacę średnio 200-300zł za hektar i dopłaty moje. Z tym, że same małe kawałki.


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

U mnie jest też dobrze .Dopłaty oddaję i jak potrzeba moja pomoc typu podwózka drewna etc .Nie mam innych opłat .Podatek też płaci właściciel .Jedną działkę 4 ha to ja biorę dopłaty i nic nie płacę .Właściciel nic nie chce ,tylko ,żeby chwasty nie rosły .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dead_Pool
      Koledzy mam problem w 6420 z podnośnikiem, na suwaku chodzi ładnie góra dól a przyciskami nie, jak trzymam to podnosi i tak samo opada podnośnik a powinno być tak ze tylko się wciska a on opada lub podnosi do poziomu jak ustawiony jest podnośnik. Jaka może być przyczyna
    • Przez arkady12
      Panowie może nie ta zakładka, ale udało nam się otrzymać polubownie odszkodowanie z tytułu szkód łowieckich dostaliśmy teraz pit 11 w rubryce jest przed Sadowne porozumienia z tytułu szkód łowieckich pytanie teraz od tego trzeba odprowadzić podatek czy nie nie jesteśmy na ryczałcie miał ktoś już z tym stycznosc ?
    • Przez Rafał85
      Witam, jestem tutaj nowy, hoduje bydło limousine i cialak na odsadki itd, zauważyłem ostatnio u kilku cielaków żółte, siwe ale w miarę gęste stolce, cielęta jedzą już siano no i odpijaja mamki. Co może być przyczyną takowych kolorów stolca 
    • Przez Bartek13
      Witam. Czy ktoś już dostał może dopłaty za ekoschematy jak faktycznie wygląda stawka za 1pkt
    • Przez MARAKAM
      Witam, chciałbym kupić ładowacz czołowy do ciągnika 100KM, o udźwigu 1600kg. Tur nie będzie bardzo przeciążany, trochę podepchnąć zboże, zebrać śnieg, rozładować i załadować kilkanaście big bagów i palet z nawozem. Myślałem na MT 02 Metal Technik, MatStal. Nie chciałbym też wydawać wielkich pieniędzy. Pierwszy 21900 netto, ten drugi ok 23500 brutto. Może ktoś ma używany do Ursusa 9014h.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj