Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chyba o to chodzi ze "dżojem" mocno szarpnoł zamias delikatniej. (2min 30s)

 

Blisko ale nie o to chodzi, szarpanie nie wpływa bezposrednio na stan techniczny caignika

 

 

 

mi sie wydaje ze ten fendt mial za male tylne kola i nie sa wtedy zgrane z przodem . :lol:

 

 

Też nie to. W dodatku nie wyobrażam sobie żeby nowego ciagnika dealer sprzedał z zle dobranym ogumieniem.

 

 

Probujcie dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

Widzialem ten film tak powinni u nas zrobic z sejmem to by zaczeli inaczej myslec przy korycie w Warszawie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

 

 

Kto zauważy przyczynę dlaczego ten Fendt nie pojeździ długo ??

 

PS. Film jeden z lepszych jakie widziałem

Zmienił przełożenie do tyłu szybciej niż powinien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niestety to też nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winson92    0

Moze o to chodzi ze ciagnik w jednym momecie puscil dymka a dokladniej ze go jakby zadusil(prawie bo nie zgasl) i szkrzynia chciala ciagnac a nie miala mocy na kolach;p troche pogmatwane;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Panowie kiedy tak robimy pod sejmem? :D

Podziwiam ich za to jak walcza o swoje.U nas tez tak powinno byc ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

 

Słaby uciąg mają te Fendty :D

 

 

Ursus power ^^ sprzęt @Wojtek

 

 


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Mnie najbardziej rozśmieszyło jak po tym budynku szambem i gnojem walili a potem najlepsza ładowarka na końcu :lol:

 

Owacje były tez jak z objętościówki Joskina wysypała się hałda obornika :D Powinni ten film w sejmie zapodać jako przestrogę!!


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

chyba o to chodzi ze "dżojem" mocno szarpnoł zamias delikatniej. (2min 30s)

Na takich sprzętach to się za bardzo nie znam ale....., jeśli tym 'dżojem" zmieniał prędkość/obroty silnika czy coś w tym rodzaju to znaczyło by to tyle że chyba nie używa TMS-a ( tego automatu do skrzyni/silnika) i prawdopodobnie dzięki temu ciągnik nie "chodzi" w sposób optymalny. Ale tak z drugiej strony do obsługi skrzyni to jest chyba ten mały wichajster obok dżoja. Tak strzelam ;) I jeśli nie zgadłem to weź powiedz o co chodzi bo najwidoczniej nikt nie wie


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez the1mati1
      Witam. Otóż mam problem z rozrusznikiem przy Belarusie 820, rocznik 2011, rozrusznik jakiś szmelc białoruski siedzi tu od nowości. Otóż już drugi raz mi zblokowało bendiks. Ciągnik normalnie odpalany i gaszony, aż za którymś razem próbuję przekręcić kluczyk a tu słychać że tylko cewka wysunęła bendiks i żądnej reakcji. Wyciągnąłem rozrusznik a tu zblokowany bendiks, wysunięty i nie wrócił na swoje miejsce i nie da się go przekrecić. Z drugiej strony tam gdzie szczotkotrzymacz, rozsadziło całą obydowę i delikatnie przesuneło wirnik do tyłu. Jakieś dwa tygodnie temu podobna sytuacja, ale wymieniłem bendiks ( bo były delikatnie scięte frezy) , poskladałem to jakoś, też wysunłeo bendiks i go nie cofnęło i rozsadziło delikatnie obudowe, ale udało sie złożyć. W czym może być przyczyna że tak sie dzieję? Z cewką powinno byc raczej wszystko w porządku bo wymnieniana wiosną. GDzie szukać przyczyny?
    • Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez toobek
      Witam szanownych kolegów. Mamy taki problem z kuzynem. Posiada on BELARUSA 952 i gdy naciśnie przycisk do grzania świecy płomieniowej to załącza się również rozrusznik. Nie zawsze się tak dzieje, powiedzmy raz na 5 naciśnięć. Rozebraliśmy deskę rozdzielczą, wszystkie wiązki. Przekaźnik od świecy działa prawidłowo świeca grzeje, ale czasami również odpala. Może ktoś się orientuje gdzie szukać przyczyny, albo miał ktoś taki problem? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam !!
    • Przez grodzioman
      Panowie ratujcie. Potrzebuję opis bądź zdjęcie jak podłączyć przewody do stacyjki do Belarusa 920 2007r. Wypadła mi stacyjka podczas wymiany i rozłączyły się przewody.  Stacyjka nowego typu, nie moge się połapać który był gdzie. Sprawa dość pilna bo zostałem bez tura przy bydle. 😒
    • Przez potok
      Czy jest możliwe zamontowanie wysprzęglika i pompki od innego ciągnika aby praca sprzęgła była bardziej wygodna.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj