Zaloguj się, aby obserwować  
Soltys85

Zapłon w Zetorze 8045

Polecane posty

Soltys85    83

Witam!! Wiecie moze jak ustawic zapłon w Zetorze 8045?? Jak ustalic GMP? Nie widac zadnych znakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Masz otwór na kle zamachowym i bolczyka wkładasz 8mm.To jest początek wtrysku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefano1    40

Dodam jeszcze, że kołek wkłada się w otwór w misce olejowej. Znajduje się on z prawej strony ciągnika, tuż pod łączeniem miski z blokiem silnika. Zazwyczaj wspomniany otworek jest dobrze zakamuflowany grubą warstwą syfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez chwiolas
      Panowie sprawa wygląda tak: rano podniosłem podnośnik i za nic w swiecie nie mogę go juz opuścić. Dodam że chciałem kiprować przyczepę z tym podniesionym podnośnikiem i nie da się.
       
      Czy coś sie zacieło?Bo pompa jest chyba ok,bo jak zgasze traktor to oczywiście podnośnik puszcza(tak się działo już od dawna-wiedziałem o tym) i po pewnym czasie opuści sie,ale jak tylko odpale traktor to podnosi sie spowrotem.
       
      Pomoże ktoś????
    • Przez Wojtekkkkkkk
      Pomóżcie mi na temat migaczy w zetorze bo ostatni mi się zepsuły i nie wiem jak to naprawić .
      Kontrolka od migaczy pali się cały czas ,jak są wyłączone tez się pali oczywiście jak chodzi traktor.
      Nie wiem co z tym zrobić wszystkie bezpieczniki są dobre .
      Nie chodzą nawet w przyczepie/beczce jak się podłączy pod gniazdo.
      Możliwe ze jakiś kabelek się przetarł albo przepalił,tez ostatnio był w naprawie i było wszystko dobrze po jakiś 3 miesiącach przestały chodzić.
      Bardzo bym prosił o waszą pomoc.
    • Przez Przemek3211
      Witam aktualnie robię sam tura do zetora 8045. Mam pytanie jak podłączyć rozdzielacz od tura do ciągnika gdzie najlepiej żeby to wszystko dobrze chodziło. Prosiłbym kogoś kto ma założonego tura w tym traktorze o jakieś podpowiedzi-zdjęcia gdzie co i jak ma być podłączone.
    • Przez vailus
      Witam. Na wstępie zaznaczę że przeszukałem kilka tematów i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. 
      Chce rozbudować hudraulike w zetorze 8045, który jest wyposażony w tura. Tur posiada jedną parę siłowników jednostronnych wpietych trojnikiem do zasilania z pompy.  W przyszłości zamierzam dodać jeszcze jedna parę siłowników do krokodylka itd. Natomiast z tyłu chciałbym mieć jedną parę wyjść zasielanie i powrót oraz jedno wyjście jednostronnego działania. A teraz czy dobrze to kombinuje. Podłącze zasilanie z pompy bezpośrednio do rozdzielacza hydraulicznegoc4 sekcyjnego i powrót rozdzielacz do powrotu hydrauliki. Następnie podlacze jedna sekcje nurnikowa do siłowników jednostronnych w turze, druga zwykła do krokodylka. Dwie pozostałe sekcje z rozdzielacza do tylnych wyjść. W tym także jedna sekcja nurnikowymi do wyjścia np do kiprowania przyczepy. Druga para wyjść zasielanie i powrót do innych maszyn. Praca będzie odbywała się po pociągnieciu  dźwigni hydraulicznej w ciagniku. 
      Moje pytanie brzmi : czy takie rozwiązanie ma sens? Czy to będzie działało? Czy może jest inny pomysł jak to rozwiązać? 
    • Przez Tomek1234456
      kupię każdy stan maszyny 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj