Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wojtekkkkkkk

Niedziałające migacze w zetorze 7211

Polecane posty

Pomóżcie mi na temat migaczy w zetorze bo ostatni mi się zepsuły i nie wiem jak to naprawić .

Kontrolka od migaczy pali się cały czas ,jak są wyłączone tez się pali oczywiście jak chodzi traktor.

Nie wiem co z tym zrobić wszystkie bezpieczniki są dobre .

Nie chodzą nawet w przyczepie/beczce jak się podłączy pod gniazdo.

Możliwe ze jakiś kabelek się przetarł albo przepalił,tez ostatnio był w naprawie i było wszystko dobrze po jakiś 3 miesiącach przestały chodzić.

Bardzo bym prosił o waszą pomoc.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możliwe ze jakiś kabelek się przetarł albo przepalił,

Częściowo już sobie odpowiedziałeś. Do sprawdzenia włącznik, przerywacz, ich wiązki i włącznik awaryjnych jeśli jest.

Bardzo bym prosił o waszą pomoc.

Mam przyjechać i Ci to naprawić?

mds212    151

czy to moze być wina przerywacza że nie dziala mi kontrolka migacza 1 przyczepy. 2 przyczepy i ciagnika dziala.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może być, o ile żarówka sprawna.

mds212    151

Kontrolkisprawne zalozylem nowy przerywacz  ME-183 i tez nie działa kontrolka od przyczepy mignie tylko raz przy właczaniu migacza dalej nie mryga

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli płynie za mały prąd w obwodzie. Musisz wszystko po kolei sprawdzić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartek_WW
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego na temat ciągników Zetor 7745 oraz 7245. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi traktorami ? Z jakimi maszynami mogą współpracować ? Jak sprawują się te ciągniki w transporcie ( chodzi mi o uciąg na drodze asfaltowej ).
    • Przez tomato21
      Witam mam zetora 6245 w ktory założyłem nowy blok po przemrożeniu. Nowy blok jest od 72XX-średnica tłoka 102(bo podobno do 62XX-średnica tłoka 100, już nie produkują). Pompa wtryskowa jest ta sama, nie została zmieniona ani oddana do regulacji/sprawdzenia.
      Wie ktoś czy pompy wtryskowe w 62XX i 72XX różnią się wydatkami lub dawkami paliwa. Jeśli ktoś posiada takie dane to proszę o zamieszczenie.
      Pozdrawiam i dziękuje z góry
    • Przez malolat
      Cześć,

Poszukuję ciągnika na gospodarstwo 12ha mam urususa c-330 i przydalby się nowy, mam plug 5-skibowy, skiby sa normalne tzn takie jak np. u 2 skibowki do ciapaka. Mam przyczepę 12 ton i c330 juz nie daję rady.

Proszę o pomoc
    • Przez skok
      witam wszystkich
      mój zetor 7211 wydmuchuje olej rurkom która wychodzi z silnika po prawej stronie (siedząc w ciągniku )tak zwaną odmą co morze być przyczyną i jak to usunąć ???
    • Przez chwiolas
      Panowie sprawa wygląda tak: rano podniosłem podnośnik i za nic w swiecie nie mogę go juz opuścić. Dodam że chciałem kiprować przyczepę z tym podniesionym podnośnikiem i nie da się.

Czy coś sie zacieło?Bo pompa jest chyba ok,bo jak zgasze traktor to oczywiście podnośnik puszcza(tak się działo już od dawna-wiedziałem o tym) i po pewnym czasie opuści sie,ale jak tylko odpale traktor to podnosi sie spowrotem.

Pomoże ktoś????