Polecane posty

MKrajes    133

Ceny przyczep do bel na dzień dzisiejszy

 

Metal-Fach T014/1 - 36 000zł

Ursus T-665 - 19 000zł

 

Ceny brutto

 

Zna ktoś aktualne ceny platform do przewozu bel firmy Pronar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

zna ktos aktualna cene przyczepy Pronar T653/2 z szerokim ogumieniem reszta w podstawie??


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz196    0

przyczepa Pronar PT608

szer. paletowa

ładownośc 8.460kg

3 x zakładki

poj. 16,5 m^3

opony 385/55 22,5 R

cena 51 tys. brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek    0

pronar pt610 - 41000 netto

 

Niedawno były jakieś promocje na przyczepy Pronara. Niektórym udało się wyrwać za całkiem dobrą kasę. Ale chyba już nic nie zostało. Słyszałem że firma ma jakieś problemy finansowe. Za bardzo tego nie rozumiem bo sprzęt mają całkiem dobry - w szczególności przyczepy.

promocja jeszcze jest. a kłopoty ma jak każda duża firma czyli raz + a raz - ale bardziej konkurencja gada takie ploty bo pronar dużo przyczep sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Zna ktoś ceny przyczep metaltech tb 14 i ts 14 lub 16 ? z plandeką szerokimi oponami i podestem ewentualnie cos jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trakty    0

Ja szukałem na popularkach z ogłoszeniami, ale ceny z kosmosu. Tutaj są jeszcze jakieś ogłoszenia i kilka tysiaków na racie musisz liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A ile by trzeba dać za przyczepę 6 ton nową netto. Jakąłś najtańszą,

Bo mam remontować D47 i zastanawiam się czy warto.

Może sprzedać i kupić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Oriętuje sie ktos za ile można wyrwac metaletecha ts 16 z plandeką i podestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wolałbym nową niż tą po remoncie, niezbyt dobrze zrobionym. Byle jak burty porobione, przednia i tylna na stałe z nakładkami, te tylne zawiasy tak po trochę chamsku zrobione, nie mają otwierania dolnego burt, beznadziejnie zrobiony łańcuch w burtach w środku, spróbuj go otworzyć jak jest pełna, powinien być w nakładkach. A nakładki są uchylne, bo niezbyt widać, brak plandeki. Pewnie hamulce jednoobwodowe.

Żeby gość zrobił burty jak w nowych, z przetłoczeniami, to można by było zastanowić się.

Wolał bym za 22-24 nową niż tą.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ale te nowe 6 tonówki to mniej więcej jak stare d 47 jak chodzi o grubość ramy, ogumienie. Ta po remoncie niczego sobie moim zdaniem. Wiadomo nowa nie jest, ale podobne pieniądze chcą za d 55 bez remontu. A taka nowa pronar ile by kosztowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja teraz D47 będe remontował, coś jak Wielton będę robił, i zastanawiałem się czy nie kupić nowej zamiast remontu. Jakbym za przyczepę dostał 8 to sprzedał bym i kupił nową za 22 bo mam nowe Wieltonki i teraz tylko kupił bym nowe. Chodzi o wykonanie i funkconalność, Remont wyniesie mnie do 5 tyś,Przyczepa jest w ładnym stanie,a remontuję bo chce mieć burty nowego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erciak    19

Przecież Pronara T653/2 praktycznie w takiej cenie dostaniesz. Zadzwoń do punktu dilerskiego, zapytaj o dodatkowe rabaty przy płatności gotówką, darmowy transport. Poniżej namiary.

Koszarówka 38, 19-203 Grajewo

tel. kom. 500 099 189, 501 543 843, 519 625 763

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

no za tą cene wszystkiego mieć nie można w opcji chyba są wieksze koła dostepne


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nowa Metal Fach 6 ton 25 tyś netto, bez nakładek i plandeki.Nakładki 3 tyś.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Czy cena za Metal Fach 6 ton 30 netto z plandeką i kołem zapasowym jest dobra czy można jeszcze próbować negocjować a jak tak to za ile można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Moim skromnym zdaniem negocjować zawsze warto jak się nie uda to trudno, a jak coś tam urwiesz to zawsze zostanie w kieszeni.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Do gospodarstwa ojca zakupiliśmy teraz przyczepe Metal-Fach 730/3 ładowność 12 ton + dodatkowe nadstawki + kolor New Holland, cena 37500 netto, czy to dobra cena? Metal Fach ma teraz obniżkę cen o 15 procent i w tej chwili z porównywalną przyczepa z Pronar-u różnica wynosi około 10 tyś zł netto. Pronar T 663/1 (10T)- 38000 netto standard, T 663/3 (10T)-41000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fan_lambo    0

Chcę kupić dwuosiową paletówkę 10t, a więc moje pytanie, co byście polecali: Pronar PT610 czy Metal-Fach T711/2? Może ktoś się orientuje jakie są ceny tych przyczep i co jest w standardowym wyposażeniu? Przy okazji, trafiłem na youtube na ciekawy filmik z fabryki Pronaru (fajne mają maszyny, zwłaszcza formowanie dachu kabiny w 4:50):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj