Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja zawsze przez mrozem spuszczam z bloku wodę a rano może se nawet być i -30 ,,zalewam go gorąca wodą i nie ma bata żeby nie odpalił :P:P

 

Dokadnie tak samo robie.

 

Ja nie mam zadych przerobek

Opublikowano

Kolega ma 60 i kiedy do niego nie przyjde w zimie to i tak odpali. Jeżeli ma sie dobrze zrobiony ciągnik to w każdych warunkach powinien odpalić i nawet przy -39 PORANEK: oczywiście są podgrzewacze do świec i takie specjalne laski żarowe ale jak źle silnik jest zakonsterwowany to nic ci nie pomoże

Opublikowano

u mnie sposob goraca woda i pala wsyztskie. A znajomy kiedys miał porobione w ciagnikach ze stawiał je gdzies w zasiegu gniazdka rano jak cos do czego zeby nie chechłać to pyk przedłuzacz z kabiny kabelek z wtyczką i do gniazdka miał powstawiane grzałki w misie olejowej w bloku i chłodnicy postał tak przez 15 20 minut przy tym szedł pyk i pali i juz rozgrzany hhehe

Opublikowano

dawniej to gazeta zapałki i świeca żarowa gotowa :P , a teraz jak mam nowe akumulatory to nawet przy -20 nie ma problemu, ale ciągnik stoi pod dachem.

Opublikowano (edytowane)

U mnie 60 na ropie bez gorącej wody, świec żarowych typu gazeta czy szmata na drucie zmoczona w ropie itp. odpala za trzecim razem w największe mrozy, a na opale musi się niestety troche dłużej starter przytrzymać, tak że u mnie nie najtragiczniej odpalanie zimą wygląda.

Edytowane przez Nikita_Bennet
ortografia
Opublikowano

witam

niedawno zalozylem temat o ladowaniu akumulatorow(o moim problemie).

Tak wiec zakupilem nowe akumulatory(odkrylem tez powod zwarcia-silniczek wycieraczki-mocno grzal sie a wycieraczka nie ruszala),a traktor dalej nie chce odpalic :/

 

Odpala jedynie na "zwarcie" rozrusznika bo z guzika nie chce :/

Sprawdzalem podlaczenie tego guzika i są tam dwa kable,a nie zauwazylam zeby ktorys sie odczepił.

Swiatla,sygnał dźwiekowy działaja,kontrolka naladowania aku świeci.

 

 

Co moge jeszcze zrobic?

Zauwazylem ze akumulator od strony wejsca(lewej jak siedze) jest słabszy niż drugi.

Opublikowano

własnie zauważylem ze jak odpalam "na zwarcie",2,3razy to pozniej guzik zaskakuje(i znowu przez jakis czas dziala) ale tak jakby mial malo pradu i nie umie odpalic-ale raz,dwa razy kreci a wszystkie światla i kontolka sie pali

Opublikowano

Jeśli instalacja i aku jest ok. to tylko może być rozrusznik, szkoda że jak kupowałem do 4514 nie było z przekładnią> fajna sprawa- ciągnik podobno łatwiej zapala przy niższej temp.

Opublikowano

Z przekładnią duuuużo lepiej pali, teraz mam w 360, fajna sprawa.

@Stillo ja też tak miałem kiedyś, mówili że aku powinny być oba nowe, to nowy kupiłem, pochodziło miesiąc i znów to samo było, wymieniłem rozrusznik i 2 lata problem z głowy. Nie radzę oddawać do regeneracji, lepiej dać trochę drożej a kupić nowy, ja za nówkę dałem 530zł a stary(popsuty) opchnąłem jeszcze za 150

Opublikowano

A u nas to w ogóle ciężko pali po nocy w garażu... Wie ktoś jaka może być przyczyna ? Jak zimą przyjdzie gnój wozić to chyba trzeba go będzie na zaciąg brać..

Opublikowano
A u nas to w ogóle ciężko pali po nocy w garażu... Wie ktoś jaka może być przyczyna ? Jak zimą przyjdzie gnój wozić to chyba trzeba go będzie na zaciąg brać..

pewnie bedzie cos zwiazane z ukladem paliwowym -pewnie wtryski

P.S Ciezko kreci czy jak??

Opublikowano
@marcin974 też tak myślę że coś z układem paliwowym.

lub najczestrzą przyczyną jest podrobienie sie sprzęgielka w pompie -takie lączenie pompy z silnikiem)

 

P.S ja na c-360 to sie wychowalem :rolleyes:

Byl taki czas (chyba 7 lat) ze c-360 i c-355 byly na 30ha przewaznie a to sie w jednym remont kapitalny silnika robilo a to w drugim, miedzyczasie jeszcze ,,wytchnął kopyto" wiec jeszcze raz

pozniej skrzynia itd. itd. Ile ja nocy spedzilem w garazu :lol:

Opublikowano

U mnie nie ma problemu z odpalaniem C 360. Zrobiłem mały tuning z tatą :rolleyes:. Zamontowaliśmy w nim świecę żarową (taka sama jak w U. 4514) i teraz zimą jest na płynie i odpala nawet w najcięższe mrozy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez antonio86
      Witam!
      Wiem ,że był już taki temat odnośnie c-330, ale mysle ,ze c-360 to inna bajka(jak się myle to prosze usunąć temat)
      Otóż chce zalac układ chłodniczy płynem-głównym powodem jest to,ze mam zamiar założyc nagrzewnice w kabinie,a woda nigdy cała nie wyleci z nagrzewnicy i na mrozie ja rozwali.
      Mam taki dylemat, otóż remont silnika był 13 lat temu i boje sie czy płyn nie rozpusci kamienie i niedostanie się do oleju(słyszałem o przypadkach,że były wrzery i płyn rozpuscił kamień i wleciał do oleju ,jakie wy macie doświadczenia z zamianą wody na płyn???
    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez Pszemq
      Witam.Niestety moja os wraz ze wspornikiem nie nadaja sie juz do uzytkowania tak więc prosze składac propozycje.
      Oczywiscie nie szukam nowych części jakby były lekkie luzy to nie przeszkadza mi to.Cena tez się liczy bo nie mam zamiaru pakować w ten ciągnik kupę kasy.Pozdrawiam
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v