Polecane posty

Grzegorz86    23
masa24 napisał:

No i moja koncepcja track na t1 w dobrej cenie poszła w pizdu. Oznajmili ze jednak nie będzie i w zamian zaproponowali mi safir😀oj chyba procam zostanie przeproszony 

Ale czego nie będzie? Tracka? Kupowałem ze dwa tygodnie temu w ich sklepie w Aleksandrowie Kujawskim bez problemu. Kilka dni wcześniej dzwoniłem czy mają, sprawdził i stwierdził że około 90 baniek 5litrowych ma na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352
34 minuty temu, Grzegorz86 napisał:

Ale czego nie będzie? Tracka? Kupowałem ze dwa tygodnie temu w ich sklepie w Aleksandrowie Kujawskim bez problemu. Kilka dni wcześniej dzwoniłem czy mają, sprawdził i stwierdził że około 90 baniek 5litrowych ma na magazynie.

Po ile kupiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz86    23

Musiałbym sprawdzić, ale z tego co kojarzę, to po tej którą tu kiedyś podawałeś. Wieczorem luknę jak nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

Cholera wie o co tu chodzi z tym Agrii. Dzwoniłem do biura to powiedzieli ze nie ma i ze epoksykonazol. Zaraz procam obyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurła, tak trudno pojąć to, że wszelkie środki zaw. epoksykonazol mogą znajdować się w obrocie handlowym do 1 marca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4280
26 minut temu, ursusek902 napisał:

WiaLan? 125zł/L chyba a na hektar można 0,8 dać

Dokładnie

26 minut temu, masa24 napisał:

 dużo pewnie zapasu lezy

Pisał że wczoraj dużo poszło i ze już tylko końcówka im została.

 

Ja zawsze ochronę kończyłem do tej pory na T1. Zamawiać? Olac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siałem pod koniec września i jak narazie nic nie wdać. Zauważyłem że jednemu na życie wyskocztło tyle żółtego jak by poleciał czymś na samosiewy. Podejrzewam że są pozostałości atrazyny po kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

Procam solo ventura nie bardzo chce sprzedać, w pakietach chetnie. Tylko jaki sens tych pakietów ??  

Pakiet zboża rekord 10 t -   15 670 zł  na 17-20 ha 

Pakiet zboża standard  -  16 500 na 30 ha 

kolo 300 zl na pakiecie to jakies odzywki stymulatory i inne bzdety . ale nagrod mozna fajnie zgarnac

ale np te nagrody  wygladaja zachecajaco. korzysta ktos z tego ?  punkty za pakiety to za duze zdzierstwo. Ale np 10 l input  to 15 punktow  to np kosiarka spalinowa.  Nie ma tu zadnych haczykow? tak to sie przelicza jak oni podaja?

znaczy chyba 10 l input + 10 fandango  to 15 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to .uj, nie kupować ! W marcu będą mogli sobie to na łeb wylać, albo oddać do utylizacji i słono za to zapłacić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

nie kupuje, input polece,  ale te punkty to ciekawa sprawa. jutro sprawdze ceny tych pakietow np input fandango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    216

I ja dzisiaj trochę podzwoniłem po okolicznych Procamach agrii itd 

W agrii już nie ma i raczej nie będzie tracka.W procam w przyszłym tygodniu mają mieć ventur i to solo ale nie wiedza jeszcze po ile 

Na rolno ogrodniczym na początku lutego mają jeszcze wrzucić Safir

Aaa jeszcze w agrii mają fajny środek Proline max 859zł za 5l 

Edytowano przez drobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STIG13    920
45 minut temu, masa24 napisał:

Procam solo ventura nie bardzo chce sprzedać, w pakietach chetnie. Tylko jaki sens tych pakietów ??  

Pakiet zboża rekord 10 t -   15 670 zł  na 17-20 ha 

Pakiet zboża standard  -  16 500 na 30 ha 

kolo 300 zl na pakiecie to jakies odzywki stymulatory i inne bzdety . ale nagrod mozna fajnie zgarnac

ale np te nagrody  wygladaja zachecajaco. korzysta ktos z tego ?  punkty za pakiety to za duze zdzierstwo. Ale np 10 l input  to 15 punktow  to np kosiarka spalinowa.  Nie ma tu zadnych haczykow? tak to sie przelicza jak oni podaja?

znaczy chyba 10 l input + 10 fandango  to 15 pkt

Pro punkty raczej masz za zakup określonego pakietu np zboże standard. Nagrody są fajne, mechaniczne albo dziecku czy komuś np konsola ;)

Może się mylę ale zrozumiałem że np za zboże standard czyli 15 punktów możesz odebrać zestaw 10l inputu i 10 fandango 

Edytowano przez STIG13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

Proline max to input.  Są za pakiety za te zboża 10 + ale tez input + fandango np
jutro się dowiem jakie ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
masa24 napisał:

nie kupuje, input polece,  ale te punkty to ciekawa sprawa. jutro sprawdze ceny tych pakietow np input fandango

Jak Input + Fandango weszło na rynek, to 5l + 5l kosztowało niecałe 1500 pln 😋 Nie wiem ile u Was liczą za sam Input, ale mnie o wiele bardziej opłacał się ten Proline Max z Agrii, o którym kolega wyżej wspomniał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

Jutro dowiem się ceny ,  koło 100-130 zł różnicy na korzyść proline na 5 l biorąc pod uwagę ceny z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2303

Proline przecież to nie czysty protio?? 

Input drogi nie lepiej protio + cyflufenamid bądź proquinazid?? 

Ja nigdy żadnych punktów nie miałem mam parę Siekierek fiskarsa za nawozu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2352

Proline max to input . Wadera z Agrii to czysty protiokonazol

nie wiem do końca co dam . Chciałem track czy venture ale nie będę w pakiet wchodził skoro ciężko solo sprzedać . Niech wylewają do rowu jak mraukot mówi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Proline to czysty protio od Bayera (w Polsce raczej niedostępny) a Agrii sprzedaje Proline Max 460, czyli standardowy Input 460, pod własną nazwą handlową. Tak jak. Procam Ventur, Agrii Track, a Basf miał Bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2303

No tam tylko netto ceny podają i tak ma być. Ja parę lat jechałem od nich prochloraz + juwel ale juwel też już na wylocie. 

Albo jebac ten procam agri chemirol i dzwonić na Ukrainę po capalo 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj