Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pole po Fasoli
ravoj    1296
Dnia 6.12.2021 o 08:44, Adam86 napisał:

Na swojej stronie.

Screenshot_2021-12-06-08-40-48-565_com.android.chrome.jpg

Nie wiem czy wiecie ale wpisując imię i nazwisko sąsiada  jego dopłaty też sprawdzicie, to żadna tajemnica. Ja u siebie sprawdziłem kilku obszarowców to od 200 tys. Do 350 tys. zł im wpadło. Stąd tak chętnie każdy hektar kupują, bo im więcej tym lepiej, tej rozpędzonej maszyny już zatrzymać się nie da. 


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ravoj napisał:

Nie wiem czy wiecie ale wpisując imię i nazwisko sąsiada  jego dopłaty też sprawdzicie, to żadna tajemnica. Ja u siebie sprawdziłem kilku obszarowców to od 200 tys. Do 350 tys. zł im wpadło. Stąd tak chętnie każdy hektar kupują, bo im więcej tym lepiej, tej rozpędzonej maszyny już zatrzymać się nie da. 

Zapodasz linka do sprzedania tych dopłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1296

http://beneficjenciwpr.minrol.gov.pl/

Na zachodzie przejrzystość i transparentność jest standardem, tam od dawna wiadomo, że co publiczne  to ma być poszanowane, jasne i czytelne,  tylko w tym naszym  kurwidołku,  zabetonowanym zaścianku wszystko pogmatwane, pokręcone, niejasne i podpasowane do wszelkich przekrętów

  • Thanks 1

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

KUPIĘ ziarno fasoli zepsutej. Ziarna uszkodzone, połówki, przebarwione, odpad, trzeci sort, po przebieraniu ręcznym i sortowniku. Każda ilość. Szczegóły pod telefonem 725 002 013 po 1zł płaci sprzedawał ktoś do niego na fb na marketplace zamieścił ogłoszenie 

Edytowano przez a-zA-Z0-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    956

Jak sprzedawałem to odpadu mi nie oddawali teraz powinni dopłacać do niego czy za przebieranie zostaje dalej?

Tak naprawdę to nie pytałem o odpad bo tani był i bawić się z nim nie chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

Jak przebierałem to właściciel kilka razy mnie pytał czy zostawiam ale nic nie wspominał o zapłacie za niego .Zabrałem do domu na pasze dla zwierzaków nawet jakby chciał mi zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

To słynny Pan handlujący paszami czym się da. W ogloszeniu napisze 1zl a zadzwon to będzie 30gr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

ten ***** najmądrzejszy człowiek ***  z  z Mołożowa ?

Edytowano przez matek89121
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kabanos napisał:

Mam 300kg odpadu jak ktoś chętny to po 1pln za kg oddam , inaczej piec go zje

W jakim piecu palisz odpadem czy samymi odpadkami czy mieszasz? Przede mną pierwszą zima W domu wolnostojącym do tej pory mieszkałem w bloku i mam małe doświadczenie w paleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142
3 godziny temu, matek89121 napisał:

ten  **** z Mołożowa ?

weź wyedytuj na co innego bo możesz do sądu trafić
 to forum to przestrzeń publiczna i wszelkie co z tym związane.

palenie nasionami różnymi w c.o. najczęściej jako domieszka do ekogroszku jeśli kto ma taki piec a w zwykłych kopciuchach to byle na żar z węgla czy drewna zasypać
jedno że śmierdzące wyziewy z tego a zwłaszcza z nasion wysokobiałkowych i jaki "życzliwy" sąsiad i różnie to może się skończyć.
Zatem zanim się czego podsypie to trzeba uwzględnić wszelkie "na- i za-wietrzne" ;)

wg praw obecnych nawet mokrym drewnem palić nie wolno

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94

Narazie palę zrąbkami , odpady trzymam na mróz wtedy się dobrze palą a sypie na węgiel tak około dwie szufelki jak się narobi żaru więcej nie wolno bo wybucha dymem ,jak się wypali to dokładam.Piec zwykły CO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

Nie radze palić odpadami pomijając już  sąsiadów  zalepicie sobie komin i później niczym go nie wyczyścicie.

Edytowano przez matek89121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94

Szwagier ma lepiej komin zalepiony z mokrego drzewa jak ja po odpadach , a sąsiadom nie przeszkadza bo sami palą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek248    9

Wczoraj sprzedałem do AgroPaku w cenie 6,50zł a dzisiaj się dowiedziałem że do końca roku fasola ma być po 7zł Ale znając życie wstrzymają skup na ten okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    94
Bartek248 napisał:

Wczoraj sprzedałem do AgroPaku w cenie 6,50zł a dzisiaj się dowiedziałem że do końca roku fasola ma być po 7zł Ale znając życie wstrzymają skup na ten okres :D

Przebrana czy nie przebrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49
7 godzin temu, a-zA-Z0-9 napisał:

KUPIĘ ziarno fasoli zepsutej. Ziarna uszkodzone, połówki, przebarwione, odpad, trzeci sort, po przebieraniu ręcznym i sortowniku. Każda ilość. Szczegóły pod telefonem 725 002 013 po 1zł płaci sprzedawał ktoś do niego na fb na marketplace zamieścił ogłoszenie 

🤣🤣🤣 a spróbuj kupić coś u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85Tomekkk    141

Kiedys dzwonie tam(chyba)mówie ,potrzebuje worki big-bag na fasole,mam piękne woreczki,tanio ,po 8 zł.Jadę 40 km ,a worki po sadzy :D

Edytowano przez 85Tomekkk
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafcioo96    43
damianXXL napisał:

7 godzin temu, a-zA-Z0-9 napisał: KUPIĘ ziarno fasoli zepsutej. Ziarna uszkodzone, połówki, przebarwione, odpad, trzeci sort, po przebieraniu ręcznym i sortowniku. Każda ilość. Szczegóły pod telefonem 725 002 013 po 1zł płaci sprzedawał ktoś do niego na fb na marketplace zamieścił ogłoszenie  🤣🤣🤣 a spróbuj kupić coś u niego Twn człowiek ma myslenie dziecka, wysyłał mi sms z paszami jakie to on ma do sprzedania, gdy odpisałem że nie mam hodowli to mi napisał że ogłosiłem na olx rozrzutnik a to zwiazane z hodowlą więc dlaczego sie burzę. Hodowla zakończona 15 lat do tylu, a rozrzutnik sprzedawałem 5 lat temu, no nie do opisania. Pojechałem od człowieka kupic mauzera, zapewniał że ma wszystkie jakie chcę, zajechałem to mial tylko 2 i to nie takie jak mi pasują, z domu nie wyszedł. W tym roku kupowałem szafke na opryski, nie ma tam ani jednej sztuki w której nie trzeba było czegos zrobić, jak nie drzwi urwane, to dziura, brak zawiasu, po przewroceniu całego placu wybrałem 1 szt. Te co ma ogłoszone na olx lub fb to nawet ich chyba na oczy nie widział, już rok czasu wiezie dla mnie czarne mauzery. Nie polecam tego allegrowicza😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1169

ten ariel to ma wyprany mózg chyba w Vizirze albo wypłukany w  ache , totalny pół mózg , dzwoniłem po  worki big bagi 1000 kg a na placu 3 mauzry żądnych  BB  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BercikFarm
      A wy już coś macie posiane ? Jare  

    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 
       
    • Przez rolnikk70
      Witam w tym roku chciałem zasiać pszenżyto zimowe systemem bezorkowym udało mi się dostać gnojowice od bydła i pytanie czy mogę siać prosto siewnikiem scierniskowym na pole na którym jest gnojowica czy potrzebna by była orka ? Pole było ubigie w nawozy organiczne jest to 6 , 5 klasa i nie chciałbym stosować orki. Pozdrawiam
    • Przez rolnikk70
      Witam chcę zasiać pszenżyto zimowe bezorkowo stanowisko jest dość ubogie w wapno i pytanie czy mogę zastosować zwykłe wapno prosto pod siew? czy może lepiej granulowane szybciej rozpuszczalne? Proszę o podpowiedzi
    • Przez mx_racer
      Witam opryskałem glifosatem łąke mija już prawie dwa tygodnie po jakim okresie czasu mogę ją zakultywatorować? Mam zamiar rozsiać tam wapno Atrigran w ilosci 1t/ha. Następne pytanie czy w odstępie czasu 1 miesiąc od rozsiania wapna mogę wywieść tam obornik? Trawe mam zamiar posiać z żytem ok 10 września.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj