Zenonim

Members
 • Ilość treści

  2114
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

223 Excellent

O Zenonim

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 04/17/1988

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ulhówek

Ostatnio na profilu byli

7958 wyświetleń profilu
 1. Zamiast siedzieć na af polecam zmobilizować się i na granice. Nikt za was walczyć nie będzie jak macie kolegów w poważaniu.
 2. No to jest lider u mnie parametry w dół tłuszcz z 4.5 na 4 białko z 3.6 na 3.3 cena 1.98 netto. Za to mniejsze mleczarnie już płacą 20 gr więcej.
 3. Co się mylę chyba wiem jak kopalem sobie rok temu i jak to wyglądało.
 4. Raczej takie cukier ma ten kolega, ustawiając większą główkę masz cukier podobny tylko zanieczyszczenie sporo mniejsze.
 5. Ja akurat mam zwiększone, ale mówiłem już w maju inspektorowi i robiłem przysługę cukrowni
 6. Weź przestań gadać głupoty to co w lubelskim jest zasiane to od września do listopada spokojnie wykopia tylko każdy chce kopać dzień przed odbiorem. A ostatnie lata tego ludzi nauczyły , a tu zonk i robi się problem.
 7. Ale u nas tak samo listopad mokry tylko są różne ziemię, na jedne nie wjedziesz a na drugie dwa dni po zlewie wjedziesz
 8. Nie ma rzeczy niemożliwych, w tamtym roku 15 km ode mnie 5 rop kopało -15 40 cm śniegu. Chyba każdy ten filmik oglądał. Tylko tu już są straty , i to spore. Firma nauczona błędem z tamtego roku w tym oddała we wrześniu. Dla tego nie rozumiem niektórych, że pozostawiali buraki na redzinie bo w grudniu mają odbior. U mnie raz na 10 lat odbiór jest październik, a tak to sam grudzień, ale max do 20 listopada i muszą być z ziemi wyciągnięte
 9. A tam gadacie -8 a chłopaki kopia borowine.
 10. miwigos@ źle mnie zrozumiałeś, zawsze to parę stow na ha do przodu. Też jestem tego zdania, że sielanka max do 3 lat jeszcze i cena buraka znowu na parę lat będzie na styku.
 11. No ale limit zmniejszył Ci się pond 10 t na ha i poszło po 100 zł w nadwyżkę.
 12. Jest normalnie do 14 dni masz odebrać co deklarowales . Robią zakończenie dostaw i rozliczenie 15 dnia msc, kasa na koncie msc po odebraniu buraka. Chyba,że jesteś vatovcem to jedziesz do cukrowni podpisać fakturę
 13. Damianek20- a kto u Cb inspektorem jest?
 14. A kto Ci zamówi nasiona u nas nie ma opcji, jest jak leci przy wydawaniu
 15. Jak wezmę cr+ i znając życie będzie dostawa na grudzień to 2 razy.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj