kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
falcon83p    8
simpleNICKpl    218

tak średnio mi się podoba ten podłokietnik :/ w moim odczuciu bardzo nieprzejrzysty, ale za to ekrany pierwsza liga. Ciekawe ile % więcej będzie kosztować od serii obecnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Chyba na dżonderach i dojcach się wzorowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbmw1    0
22 godziny temu, sumek666 napisał:

Już chyba wszystkie mają w standardzie bo jak jezdzielm po dealerach Deutz, John, new , case,steyr i claas to wszyscy mówili że standard. Kilka lat do tyłu chyba tak kosztowało ok 7tys w ciagniku ok 100km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

Ja własnie biore nh td5.85 bez pneumatyki, bo oryginalna 10tyś dopłaty a oni moga założyć swoja za 6-7tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Chciałbym zauważyć, że żaden ciągnik nie ma pneumatyki w standardzie oprocz duzych Valtr bo potrzebują ja do osi amortyzowanej. 

Ciągniki nie mają pneumatyki bo na różnych rynkach są różne standardy hamulców w przyczepach. Bardzo często diler zakłada po dostawie ciągnika z fabryki. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbmw1    0

No to widocznie ściema dealerów że niby dużo rzeczy w standardzie 😁 a cena dwa lata temu średnio 10% mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45
simpleNICKpl napisał:

brat versuma i nh t5 ac

od kiedy terrus, który jest prezentowany na filmie to brat versuma? 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKOPSSON    41

Jest tam tez model Martin prezentowany po oznaczeniu mozna wnioskowac ze to tez cos kolo 200 koni ;)a wnetrza porownujac obydwa filmy wrecz identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

haha😂😂 nie ma takiego modelu martin xdd. Steyr wypuścił edycję limitowaną CVT, że możemy sobie napisać np. imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj