kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

LUKASIU1983    18

To chyba "robota" pewnego pana który próbował podnieś moc  ale mu to nie wyszło bo na hamowni nic się nie zmieniło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Nh . T6 145 DC 40 km/h eco przedni tuz , obciaznik 900kg, miekka os i kabina, 4 pary mechaniczne, joy ruchomy, monitor,podnosnik wzmacniany , pompa 113l, kola 480,600 Trelleborg, oswietlenie full, + tur fabryczny stoll 750tl 300 netto do oddania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Dlaczego? Miałeś styczność ze skrzynia DC? ;)

Tam jest monitor bardzo wygodny i głównie chodzi o ustawienia skrzyni na monitorze. Bo z tego małego komputerka mało widać i dość skomplikowane jest ALE możliwe. Sam monitor też nie jest drogi a mamy juz baze pod GPS


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89
2 godziny temu, konio1011 napisał:

Nh . T6 145 DC 40 km/h eco przedni tuz , obciaznik 900kg, miekka os i kabina, 4 pary mechaniczne, joy ruchomy, monitor,podnosnik wzmacniany , pompa 113l, kola 480,600 Trelleborg, oswietlenie full, + tur fabryczny stoll 750tl 300 netto do oddania

Nh t6 155 DC w tym samym wyposażeniu ,tyle ze bez obciążnika, tura, monitora 250 netto

 

Pompę przy skrzyni DC masz 134l nie 113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100
kamil18fmr napisał:

2 godziny temu, konio1011 napisał:

Nh . T6 145 DC 40 km/h eco przedni tuz , obciaznik 900kg, miekka os i kabina, 4 pary mechaniczne, joy ruchomy, monitor,podnosnik wzmacniany , pompa 113l, kola 480,600 Trelleborg, oswietlenie full, + tur fabryczny stoll 750tl 300 netto do oddania

Nh t6 155 DC w tym samym wyposażeniu ,tyle ze bez obciążnika, tura, monitora 250 netto

 

Pompę przy skrzyni DC masz 134l nie 113

Masz wycene z teraz? Monitor niby 10 tys tur dobre 30 wiec wychodzi 260 i to 10km mniej czyli jest co negocjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766

Cena 250 tys. jest dobra jeżeli ciągnik z tego roku. Mi za sam monitor mówili o ok. 5tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

rocznik 2019.

ja jednak skłaniam się na t5 100 (maszyny mam jakie mam, a do większego to trzeba wymieniać)

t5 100 ośka, kabina amort., fotel amort. pneumatycznie, obciążniki, 3 pary wyjść,  opony 540 r38, przód 440 r28 - ciągnik na moje zamówienie, cza oczekiwania do czerwca - lekko ponad 200 netto.

Poebao ich z tymi cenami. 8 miesięcy temu T5110 z placu, w tym wyposażeniu oddawali mi za 187.

 

Luxxum 100 z osią w takim wyposażeniu, na zamówienie 225-230 netto

Jak jeszcze trochę poigrają to trzeba będzie rozpocząć negocjacje z inna marką. Nie będę za nimi jeździł do Płońska i prosił ich o ciągnik.

Takie jest moje zdanie. Ktoś się orientuje jak teraz mają się cenowo Kuboty mgx?

Luxxum 100 z osią w takim wyposażeniu, na zamówienie 225-230 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Kubota nie będzie tańsza na pewno. Na chwilę obecną nic tańszego niż CNH nie ma. Taniej masz tylko Zetora i Arbosa. (Taniej nie znaczy lepiej)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

Nie mówię o tym że ma być tańszy. Chodzi mi o lepszy stosunek jakość/cena. Jak trafi się w dobrej cenie jd 6095mc to i za 230  go wezmę. Po prostu zagranie dealera bardzo zniechęciło mnie do zakupu. Spójrzcie tylko na sprzedaż ciągników w lutym: Nh jest dalej nr1 ale tylko minimalnie przed jd. Jak tak dalej będzie to NH pójdzie w ślady Zetora, niegdyś numer 1na rynku PL, a teraz cena nieadekwatna do oferty i praktycznie brak sprzedaży w segmencie powyżej 100km.

Nie mam zamiaru przepłacać 25-30 tys netto na 100 konnym ciągniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Ale to co ty w końcu porównujesz? Luxxuma z MC? Tu nie ma co porównywać bo pod każdym względem Luxxum jest milion razy bardziej zaawansowanym ciągnikiem.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
31 minut temu, DTaras napisał:

A NH to nie z Turcji teraz przyjeżają?

Z tego co wiem to tylko TD5 jest. T5 we Wloszech, T6 i T7 Anglia a T8 USA. 

27 minut temu, rafcio07 napisał:

Panowie wiecie może ile jest różnicy w cenie między skrzynią EC a DC w t6

Mi jak liczył rok temu to 15 tys netto. ALE! Realnie różnica jest większa bo do EC nie musisz brać pompy 134 litry, podłokietnika i kilku innych pier**l które dostajesz w standardzie przy skrzyni DC


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio07    0
21 minut temu, driver24 napisał:

wg. moich informacji ok.15-18tys.

 

22 minuty temu, sumek666 napisał:

Z tego co wiem to tylko TD5 jest. T5 we Wloszech, T6 i T7 Anglia a T8 USA. 

Mi jak liczył rok temu to 15 tys netto. ALE! Realnie różnica jest większa bo do EC nie musisz brać pompy 134 litry, podłokietnika i kilku innych pier**l które dostajesz w standardzie przy skrzyni DC

Tak też myślałem że mniej dzisiaj sprzedawca mi mówił że 25 tys jakoś niechciało mi się wierzyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Całkiem możliwe. Jeżeli masz identyczne wyposażenie takie jak te same podłokietniki, pompa, zawory itd To wyjdzie 15k


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Ale to co ty w końcu porównujesz? Luxxuma z MC? Tu nie ma co porównywać bo pod każdym względem Luxxum jest milion razy bardziej zaawansowanym ciągnikiem.

A pod jakim to względem luxum tak milion razy bardziej zaawansowany? Myślę że z tej dwójki spokojnie 9 na 10 wybrało by jd 6 mc.zauważ jak niewielu rolników zdecydowało się na  luxxuma właśnie, a jd 6 mc ciągle sprzedaje się b dobrze i ludzie są z tych ciągników zadowoleni.pozdrawiam(choć z tego segmentu i tak najbardziej polecam claasa ariona)

Edytowano przez kewin123
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Dlatego, że ma wydajniejszą hydraulike, osobny zbiornik oleju dla skrzyni i hydrauliki zewnętrznej, w pełni automatyczną skrzynią biegów ZF 32x32, lepszy podnośnik, podłokietnik, większą ale nadal mała kabine. Mozna w Luxxum zamontowac system GPS i Isobus. Tyle z pamięci. Przede wszystkim jest znacznie droższy (ok 10-15%) i to dlatego rolnicy wybrali MC. 

Seria MC to prosty, mechaniczny ciągnik w wydaniu JD. Tyle. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Ta i pewnie silnik lepszy ,wytrzymałość,dużo bardziej "plastikowy" itd , bzdurne dane katalogowe nijak nie mające się do rzeczywistości  ,tyle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    89

Luxxum 100 i jd 6095mc to jedna cena ok 230 netto na osi amortyzowanej

Z tego co się orientuje i śledzę ceny to case luxxum nie zdrożał w stosunku do ubiegłych lat, może to wynik słabej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
53 minuty temu, sumek666 napisał:

Dlatego, że ma wydajniejszą hydraulike, osobny zbiornik oleju dla skrzyni i hydrauliki zewnętrznej, w pełni automatyczną skrzynią biegów ZF 32x32, lepszy podnośnik, podłokietnik, większą ale nadal mała kabine. Mozna w Luxxum zamontowac system GPS i Isobus. Tyle z pamięci. Przede wszystkim jest znacznie droższy (ok 10-15%) i to dlatego rolnicy wybrali MC. 

Seria MC to prosty, mechaniczny ciągnik w wydaniu JD. Tyle. 

Zapomniałeś jeszcze dodać że silnik 3,4l no to na pewno inna liga niż ten mało zaawansowany JD z silnikiem 4,5l hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj