kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

driver24    770

Oni sobie podnosza cenę niezależnie od wszystkiego, chore. Przewaznie 2 podwyżki w roku. Te całe prow napędzają ceny i dealerów, ale to już inny temat. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
kuba24051 napisał:

marluk napisał:

Każdy pisze co innego, szkoda czytać takie rady :) a tak nawiasem to trochę idiotyczne robienie konfiguratora który daje cenę która nijak ma się do rzeczywistości. Z tego co czytałem to w Classie jest podobnie. Wejdzcie sobie na konfigurator aut np. Renault czy Kia. Od tych cen można dostać 5-10% rabatu i to wszystko a tu konfigurator w którym cena zawyżona prawie dwukrotnie, cyrk :) 

ale gdzie tu widzisz jakieś rady? ja tylko pisze że te rabaty o których tu mowa są nierealne. zrobiłem sobie konfigurację na stronie steyera na 6145 Profi wyszło mi ok 550 000 tyś ceny katalogowej po kontakcie z dealerem dostałem ofertę na ten dam model w tej samej konfiguracji na bagatela 369 000 netto!!! nawet jeśli od 550 000 odjelibysmy tylko 35% to już wychodzi mniej niż moja oferta a tu widzę upusty rzędu 50% na dzień dobry


Piotrek5060YouYube napisał:

Panowie co do cen w konfiguratorze NH dowiedziałem się, że są one dostępne po przejściu wszystkich kroków w konfiguratorze.

Nie prawda robią w ciula

nikt nie napisał że jest to cena na dzien dobry. Ja napisałem że cena realna, taka do której można dojść po negocjacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal2704    0

Panowie mam ofertę na farmalla 85a na hydraulicznym rewersie obciążniki bez pneumatyki na 143tys netto. Dobra cena czy jeszcze sporo do zejścia? Na stronie case jest promocja na 95a za 125 netto ale diler oczywiście nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6

Nic nie wie bo nie chce wiedzieć :) Te "promocje" narzucają odgórnie. Musisz cisnąć żeby się nie wydoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

W internecie reklamują case Puma 150 multicontroler za 299000 netto,znacie może jego specyfikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2020 o 11:57, popo73 napisał:

W internecie reklamują case Puma 150 multicontroler za 299000 netto,znacie może jego specyfikację?

Zapewne golas. Albo maxxum za 229 sam myślę nad ciągnikiem za używke trzeba 100-120dac i będzie dziesięcioletni przelatany. Żeby rzeczywiście było coś ciekawego w tej cenie to by się skusił. 

Edytowano przez AndrzejMikulewicz

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Dnia 24.12.2020 o 11:57, popo73 napisał:

W internecie reklamują case Puma 150 multicontroler za 299000 netto,znacie może jego specyfikację?

Bida i golas, ponoć nawet siedzenia pasażera nie ma


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6

new holland t5.85 skrzynia dc z półbiegiem, klima, siedzenie pneumatyczne, rewers elektohydrauliczny, ehr, pneumatyka, koła 480r34  koszt 175

a ile w tej specyfikacji bedzie kosztował odpowiednik case farmall c.85  wiecej czy mniej i który lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Więcej czy mniej to zależy od negocjacji z dilerem. Ciągniki prawię identyczne. Dopytaj o koszty serwisu jakie są w tych markach. Case zawsze będzie lepiej postrzegany przy odsprzedaży


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

dostałem dziś od dealera ofertę na case maxxum 150 mc bez żadnych specjalnych fajerwerków z przednim tuzem amor kabiną i 3 parami elektrozaworow na uwaga 390 000 netto ;)

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

Najpierw myślałem że się przeslyszalem i miało być 290. Ale jednak słuch mnie nie zawodzi. potem dostałem ofertę na pume 150 w podobnym wyposażeniu na 370 000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421
2 minuty temu, kuba24051 napisał:

dostałem dziś od dealera ofertę na case maxxum 150 mc bez żadnych specjalnych fajerwerków z przednim tuzem amor kabiną i 3 parami elektrozaworow na uwaga 390 000 netto ;)

chyba sie gonią z JD kto większa cene walnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

na pume cena zawyzona, chyba ze wyceniał model wyzej albo dwa

u handlowcow podwyzki sa 4 razy do roku a faktycznie pewnie z raz


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

faktyczne podwyżki są na początku roku i to na poziomie 2-3%, case stara sobie wyrobić renomę ceną ale niestety dalej jest to cnh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3

Ja usłyszałem, że mam się decydować do końca tygodnia na pume 150 za 340 bo będzie 7% podwyżki zaraz :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że też niektórzy się nabierają na te podwyżki. Z takimi co tylko wyskakują o podwyżkach się nie rozmawia. Dealer widzi że ktoś się napalil na dany ciągnik to wtedy ciągnie ile da radę. Dlatego najlepiej mieć kilka opcji i się nie napalać 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Gorzej jak masz 10 opcji i w 6 miejscach żenią ci ten sam kit, 2 odpadają z innych względów a ostatni gadają z Tobą tak jakby nie zależało im na sprzedaży ciągnika. A Ty czekasz i czekasz a jakiś ruch trzeba wykonać

  • Like 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
Dnia 29.12.2020 o 21:49, Poznaniak napisał:

new holland t5.85 skrzynia dc z półbiegiem, klima, siedzenie pneumatyczne, rewers elektohydrauliczny, ehr, pneumatyka, koła 480r34  koszt 175

a ile w tej specyfikacji bedzie kosztował odpowiednik case farmall c.85  wiecej czy mniej i który lepszy?

Farmall 85c przed świętami bez targu w tej cenie był też dosyć fajnie wyposażony. + Mulicontroller ok 3 tys. Opony mitas 480 felgi spawane, oświetlenie full, zaczepy zwykłe... A no i zawory miedzyosiowe pod ładowacz. Bierz co bliżej.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj