kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

adam0122    25

Strzechu to wynika z tego tak jakby mu tego tuza dołożyli już u dealera na placu, no bo tak naprawdę nie było żadnej ingerencji w seryjne elementy ciągnika. A jeśli to wyszło prosto z fabryki to słabo, bo automatycznie jedna para szybkozłączy na tył mu wyleciała. 

Sadek ale tą czwartą parę do TUZ-a możesz zamknąć zaworami i w razie potrzeby użytkować na tyle ciągnika z pozostałymi ? Czy masz wpiętego TUZ-a bezpośrednio w wyjścia szybkozłączy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
2 godziny temu, strzechu napisał:

Nie musi być zasilany przedni TUZ z miedzyosiowego zeby byly przyciski to nie ma nic wspolnego .

W fabrycznie montowanym TUZie znajomy dostał kable przykrecone z tyłu zamiast szybkozłączek... podobno dealer ma mu przerobic zeby było z zaworami i 4 para gniazd...

Jeżeli wybierzesz mechanicznie sterowanie tylnymi wyjściami hydraulicznymi... a zazwyczaj taki typ sterowania ludzie wybierają, i do jednej pary podłączysz przedniego tuza, to nie masz już przycisków z przodu do sterowania przednim tuzem, do tego są potrzebne elektrozawory sterujące przednim tuzem, stąd napisałem o zasilaniu przedniego tuz z dodanej międzyosiowej pary elektrozaworów.

Bo to jest najtańsze rozwiązanie. I tak za przedniego tuza płacisz dobre 10 tys. zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1126
6 godzin temu, adam0122 napisał:

 

Sadek ale tą czwartą parę do TUZ-a możesz zamknąć zaworami i w razie potrzeby użytkować na tyle ciągnika z pozostałymi ? Czy masz wpiętego TUZ-a bezpośrednio w wyjścia szybkozłączy. 

Nie mam zaworów tylko przedni tuz podpięty pod 4 parę szybko złączy.

Do jakiej maszyny potrzeba 4 pary wyjść?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś dokładne informacje czy silnik 116km i 125km różni się czymś więcej poza elektroniką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15
17 godzin temu, adam0122 napisał:

Z kasą to prawda również tak cyrkuluje żeby wszystko było w rozsądnych pieniądzach. Ciągle zastanawiam się nam amortyzacją przedniej osi. Ty w tych cenach w T6.125 masz wliczoną amortyzację?

Księżniczkę .... 🙂 

U dilera przykręcą konstrukcję TUZ-a do ramy ciągnika i podepną węże do jednego obwodu wyjść hydraulicznych tylnych (ale podpięcie jest przed szybko złączką, a nie w, tak że można po zamknięciu zaworem węży od przedniego TUZ użytkować ten obwód hydrauliczny na tyle ciągnika), a jak to wygląda przy fabrycznym montażu?

Gościu z kolei z Kuboty mówił mi, że sterowanie przedniego TUZ-a mogą mi zrobić w dżojstiku od ładowacza czołowego. 

Mam Tuz-a dokładanego u dealera i jest on wpięty w jedną parę z tyłu ale na trójnikach przed gniazdami także z szybkozłączy mogę korzystać normalnie pod warunkiem że Tuz-a odłącze zaworami które mam zamontowane nad szybkozłączami i mogę to robić z pozycji fotela z kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Grucha18, no i takie własnie rozwiązanie proponują mi dealerzy. Dzięki za info bo właśnie chciałem wiedzieć czy ktoś tak ma podłączone i czy dobrze taki układ się sprawuje. Masz jakieś problemy z nieszczelnością w okolicach wpięcia TUZ-a w hydraulikę, czy wszystko jest ok i nie ma przecieków?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś po trasie wjechalem do delara Valtry spoza mojego rejonu i stoi n114 z 18r na twardej osi i zależy im to za 260 by oddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15
12 godzin temu, adam0122 napisał:

Grucha18, no i takie własnie rozwiązanie proponują mi dealerzy. Dzięki za info bo właśnie chciałem wiedzieć czy ktoś tak ma podłączone i czy dobrze taki układ się sprawuje. Masz jakieś problemy z nieszczelnością w okolicach wpięcia TUZ-a w hydraulikę, czy wszystko jest ok i nie ma przecieków?  

Wszystko jak najbardziej ok sporo ciągników różnych marek w okolicy ma tak zrobione niektóre przepracowały już po kilka tys. godzin i wszystko pracuje bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

T7s   można   zamówić   gps  ready  nie wiem  jak  w przypadku  T6


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 22.05.2019 o 21:15, simpleNICKpl napisał:

Ja bym nie ufał tej stronie. Zdolność do podniesienia mocy jest ustalana dla każdego ciągnika osobno.

A i tak większość tych super tunerów wgrywa gotowce bo tyle tyle umieją zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
2 godziny temu, Arek napisał:

A i tak większość tych super tunerów wgrywa gotowce bo tyle tyle umieją zrobić.

Spora   grupa napewno tak ,  ci lepsi   zgrywają   soft i  wysyłają   najczęściej  na  słowację  bądź  czechy  do obróbki.  U  nas  dopiero  5  program  dał  założone  efekty.   Jeszcze nie spotkałem  w przypadku  ciągników  kogoś  kto   na miejscu  modyfikuje mapy.


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

Witam. New Holland t7 165s

-Miękka os

-Amortyzacja kabiny

- fotel Comfort skrętny 

- opony 650 tył i 540 przód MITAS 

- gruby dach, 8 lamp LED

- przedni TUZ

- siłowniki 100mm

- 4 pary hydrauliki + wolny spływ 

- skrzynia Eco 40 km/h 19x6 RC

Cena 286 tys netto plus 2 pierwsze przeglądy usługa i dojazd gratis. Umowa podpisana. Panowie dobra cena?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

Czyngis-chan dzięki.

Orientuje się ktoś na ile km można po gwarancji podkręcić takie t7 165s? Nominalnie ma 150km. Według info na stronie agroecopower do 190km.... Wie ktoś może jak z tym modelem wygląda to w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszyniak    8

Gdzie taką cene dostałeś? Mi za t6 tyle zaśpiewali na dc. To nie przypadkiem zeszło roczny albo demo zarejestrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22
7 minut temu, wyszyniak napisał:

Gdzie taką cene dostałeś? Mi za t6 tyle zaśpiewali na dc. To nie przypadkiem zeszło roczny albo demo zarejestrowany

Dokładnie tak jak mówi sumek666 

Maszyna z targów data produkcji. 12.02.2019r. Stoi na placu i już czeka na mnie.

Diler Motoagromax Kostomłoty koło Kielc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Chyba dwie T7S były.  

215tka jest na większej ramie chyba


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254
Napisano (edytowany)

215s to ciągnik o klase wiekszy a dokladnie o 1,5tony od 165s.

Ja podpisalem umowe kilka dni temu na T7.230 PC na 4 elektrozaworach , bez miedzyosiowych , bez navi i przygotowania , tuz,oska,zwykla klima ,12ledow za 380netto -  54% ceny katalogowej.

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20
1 godzinę temu, Pioagri napisał:

Czyngis-chan dzięki.

Orientuje się ktoś na ile km można po gwarancji podkręcić takie t7 165s? Nominalnie ma 150km. Według info na stronie agroecopower do 190km.... Wie ktoś może jak z tym modelem wygląda to w praktyce?

Wszystko zależy  co ten ciągnik bedzie robić , można go i na  210  wykręcić  tylko   przy pełnym wykorzystani mocy   zużyje sie dość  szybko. My mamy jednego  smerfa  który lata  tylko  w opryskiwaczu i  rozsiewaczu , miał  słaby dół i  trzeba bylo go ciągać po obrotach . Dziwne oprogramowanie  dławiło  go z   dołu , dopiero dolanie    odpowiedniej ilości paliwa  ,  podniesienie  ciśnienia  doładowani a oraz ciśnienie na  szynie   poprawiło  dół na  tyle  fajnie  że  w największe  góry  wjeżdżam   przy 1500 obrotów.  Seryjnie miał   121 i  547 nm koni (na hamowni) po  4  wersji softu 173 i  695 nm.


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
strzechu napisał:

215s to ciągnik o klase wiekszy a dokladnie o 1,5tony od 165s.

Ja podpisalem umowe kilka dni temu na T7.230 PC na 4 elektrozaworach , bez miedzyosiowych , bez navi i przygotowania , tuz,oska,zwykla klima ,12ledow za 380netto -  54% ceny katalogowej.

Czyli trochę jest do utargowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj