kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5084

 Case Maxxum 145 ma 145 KM mocy znamionowej! To jest odpowiednik T6.175


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

tomek81ja masz 100 % racji, po dwóch tygodniach intensywnych spotkań i odwiedzin dealerów dochodzę do tego samego zdania. Najważniejsze żeby dostać kasę i żeby maszyna wyjechała po za plac, a później jak nie zadbasz za wczas o swój interes to możesz figę dostać od dealera, jak tylko niektóre sprawy były ustalane w rozmowie. Dlatego o wszystkie oferty proszę dealerów w formie papierowej i ze szczegółowa specyfikacją maszyny, od jednego przedstawiciela handlowego do dziś nie otrzymałem oferty na deutz-fahr. Jak u nas był to na żadne pytanie nie potrafił nawet konkretnie odpowiedzieć, a o cenie podstawowej ciągnika czy dodatkowego wyposażenia w ogóle nie chciał rozmawiać w czasie spotkania, tylko że musi zrobić porządną kalkulację i w tedy wyśle ofertę i już dwa tygodnie ją wysyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli odpowiednikiem Maxxum 125 jest NH T6. 145 tzn ze Maxxum 116 to bliźniak T6. 125S

W ofercie na T6.145DC mam moc znamionowa 116, max 125, max z epm 145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766
Napisano (edytowany)

Odpowiednikiem maxxum 125 jest T6 155, a T6 125s nie ma odpowiednika w case. T6 125s jest to taka specjalna uboższa wersja o mocy 116km i nie posiadam boosta i moim zdaniem nie do końca warto ją brać pod uwagę, z tego co się orientuję ale nie na 100% jest tam inny osprzęt, np. turbo i mniejsze możliwości ewentualnego podkręcania. A maxxum 116 to bliźniak T6 145.

Edytowano przez driver24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przedstawiciel NH wspomniał o pogwarancyjnej możliwości chipu 125S na 145km więc jak jest?

To czy T6. 145 ma odpowiednika w gamie Case? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766
Napisano (edytowany)

Tak, dla T6 145 odpowiednikiem jest case maxxum 115. Niby można chipowac, ale na pewno są różnice w stosunku do wyższych modeli które mają bosta, ma inne oprogramowanie i chyba inna turbinę (informacja do zweryfikowanie). Jest to uboższa wersja. Seria T6 145 ma tyle samo mocy znamionowej co T6 125s, ale ten pierwszy ma dodatkowo boosta. 

Ogólna zasada NH na masce podaje moc maksymalną, a Case moc znamionową. 

Edytowano przez driver24
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Otóż to, koledzy mają racje. Z moich poszukiwań informacji również wychodzi, że nie warto chipować T6.125, nie nadaje się do tego, co innego z modelem T6.145. Z mocami też 100% prawdy Case podaje znamionową, a NH maksymalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jutro atakuje o ofertę T6. 155 zobaczymy

Ze strony agroecopower wynika że 125 i 145 maja ten sam piec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Silnik na sto procent jest ten sam.

Kwestia turbo, intercoolera i chłodnic


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

Ja bym nie ufał tej stronie. Zdolność do podniesienia mocy jest ustalana dla każdego ciągnika osobno.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

mi oferują t7.165s że podkręca na 170km i dadzą na to gwarancję tylko oni wskazują firmę która to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z serwisu T6. 125S można kręcić i były już takie zabiegi. 

Dylemat na weekend jest taki

T6. 125 EC16 wyposażenie ok - ćwierć banki

T6. 155 DC też ok - 275

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

145 bez tuza byl, 155 ma i byłby na sierpień. 

Usiądę w weekend, zrobię ruda i jak się obudzę będę wiedział. 

Ale coś mi się wydaje że żaden z tych powyżej tylko S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Ale do T6.145 mogą Ci domontować u dealera na placu tego przedniego TUZ-a, ja chyba będę tak robił bo też rozglądam się za ciągnikiem z 2018 roku produkcji. Sumek666 dobrze mówi nie przepłacaj za T6.155 uważam, że nie odczujesz różnicy tych kilku koni, a kiedyś jak Ci będzie ich brakowało to sobie podniesiesz moc. W informacje odnośnie T6.125S jakoś tak nie ufam dealerom i ich serwisantom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tuzem prawda, choć fabryczny też ma zalety. 

Odnośnie dilerów, mam gościa (przedstawiciela) z polecenia i raczej mnie nie wkreca, dzwonił przy mnie po serwisie NH. 

Na S powiedział że cena jest jeszcze do lekkiego zbicia, a nie chce się rzucać finansowo, nie można mieć wszystkiego 

Już mam księżniczkę w domu także jazde wirowka jakoś sobie wynagrodze. Park maszyn biedny to może te 20 w coś żeby przy tym koniu wyglądało a nie 3wy rusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam0122    25

Z kasą to prawda również tak cyrkuluje żeby wszystko było w rozsądnych pieniądzach. Ciągle zastanawiam się nam amortyzacją przedniej osi. Ty w tych cenach w T6.125 masz wliczoną amortyzację?

Księżniczkę .... 🙂 

U dilera przykręcą konstrukcję TUZ-a do ramy ciągnika i podepną węże do jednego obwodu wyjść hydraulicznych tylnych (ale podpięcie jest przed szybko złączką, a nie w, tak że można po zamknięciu zaworem węży od przedniego TUZ użytkować ten obwód hydrauliczny na tyle ciągnika), a jak to wygląda przy fabrycznym montażu?

Gościu z kolei z Kuboty mówił mi, że sterowanie przedniego TUZ-a mogą mi zrobić w dżojstiku od ładowacza czołowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oska jest i poza tą ryczaca skrzynią jest dosyć doposazona. 

Mówi że na S można dostać wsparcie fabryczne a na DC nie bo u konkurencji nie ma takich skrzyń i wiedzą że to pójdzie. Przy DC musisz serwisowac 5lat żeby gwarancja była też większe koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, adam0122 napisał:

U dilera przykręcą konstrukcję TUZ-a do ramy ciągnika i podepną węże do jednego obwodu wyjść hydraulicznych tylnych (ale podpięcie jest przed szybko złączką, a nie w, tak że można po zamknięciu zaworem węży od przedniego TUZ użytkować ten obwód hydrauliczny na tyle ciągnika), a jak to wygląda przy fabrycznym montażu?

Gościu z kolei z Kuboty mówił mi, że sterowanie przedniego TUZ-a mogą mi zrobić w dżojstiku od ładowacza czołowego. 

Można zasilić przedni tuz z elektrozaworu międzyosiowego (dodatkowa dopłata). Wtedy masz też przyciski z przodu - przy przednim tuzie, do sterowania nim. A w kabinie można sterować sobie przednim tuzem z dżojstika a mogą być ich i dwa. Na etapie konfiguracji trzeba wtedy wybrać co i jak.

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Nie musi być zasilany przedni TUZ z miedzyosiowego zeby byly przyciski to nie ma nic wspolnego .

W fabrycznie montowanym TUZie znajomy dostał kable przykrecone z tyłu zamiast szybkozłączek... podobno dealer ma mu przerobic zeby było z zaworami i 4 para gniazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ja w fabrycznym mam na 4 sekcji szybko złącza.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj