kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

tomek15h    110
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Nie cytujcie poprzedniego posta!!!

Dyskusja tak rozgorzała że się zagalopowałem. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
1 godzinę temu, rocco0987 napisał:

Niedaleko facet ma identyko mój, ale już z oznaczeniem T7.xxx i słyszałem że całkiem potargało przód. Niektórzy mówią że to od wożenia opryskiwacza na przednim tuz, on już z tą przednią beczką nie jeździ ale nie wiem czy właśnie z tego powodu.

Kurcze, a seria T7 ma znacznie mocniejszą przednią oś od T6 i takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
2 minuty temu, tomek15h napisał:

Dyskusja tak rozgorzała że się zagalopowałem. Sorry

Gorzała... weekend sie zaczal i tylko jedno w głowie 

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HULK    0

witam ma ktoś ofertę na df 6120 w podstawowej wersji na sztywnej osi przedniej

 

Edytowano przez HULK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HULK    0
2 minuty temu, zetorki12 napisał:

Nie ma takiego morza .

ciągnik deutz farh 6120 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Kocur to co wybrałeś w końcu? 

Moim zdaniem brać tylko trzeba mocno negocjować 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112
1 godzinę temu, Kos_pl napisał:

Kurcze, a seria T7 ma znacznie mocniejszą przednią oś od T6 i takie rzeczy.

Właśnie nie, osie a nawet cały ciagnik jest ten sam.. Dlatego że ten mój T6000 jest z wersji RC/PC czyli identycznie to samo co teraz mniejsze modele T7 ( bo T7 to dwa gabaryty pare mniejszych i pare wiekszych modeli) Jak ja kupowałem były dwie różne serie 6000 i jedna 7000 od 168 koni, później mniejsze 6000 oznaczyli T6 a wieksze 6000 i 7000 zrobili w jedna serie T7. Nie wiem czy napisałem zrozumiale ale zobacz do mnie w galerii jak wyglada ta seria 6000 i porównaj do T7 przed zmianą maski oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22
1 godzinę temu, kocur666 napisał:

A co myslicie o John Deere 6120M ???

Zależy do czego do ciężkich prac ma trochę udźwig za mały według mnie i trochę rozstaw osi. Ale tak jak mówię zależy do jakich maszyn. 

Ja  wybiorę chyba pomiędzy case maxxum 125, nh t6 lub Jd 6135m i ból głowy cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

rocco0987 napisał: 1 godzinę temu, Kos_pl napisał: Kurcze, a seria T7 ma znacznie mocniejszą przednią oś od T6 i takie rzeczy. Właśnie nie, osie a nawet cały ciagnik jest ten sam.. Dlatego że ten mój T6000 jest z wersji RC/PC czyli identycznie to samo co teraz mniejsze modele T7 ( bo T7 to dwa gabaryty pare mniejszych i pare wiekszych modeli) Jak ja kupowałem były dwie różne serie 6000 i jedna 7000 od 168 koni, później mniejsze 6000 oznaczyli T6 a wieksze 6000 i 7000 zrobili w jedna serie T7. Nie wiem czy napisałem zrozumiale ale zobacz do mnie w galerii jak wyglada ta seria 6000 i porównaj do T7 przed zmianą maski oczywiscie. Wprowadzasz w błąd kolegów . Seria 6000to odpowiednik wiekszej t6 a 7000 odpowiednik t7 i tu się nic nie zmieniło. Oś masz jak w t6 nawet mniejsza t7 ma już mocniejszą. Porównaj chociażby masy modelu z konedaty największy model czyli 6090-6.600kg najmniejsza t7 jest minimum tonę cieższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

Chyba ty..

tu masz T7 jeszcze przed zmianą maski

a tu masz T6000 RC/PC

 co do wagi moja 6000 ma ok 8ton

Edytowano przez rocco0987
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

A jaki ty masz model? T6 czy T7? mówię ci jak jest, nawet ten facet co mu potargało przód ma dwa ciągniki identyczne jeden to T6050 a drugi T7.175. One są takie same, jakby nie to że jednego ma na waskich kołach to byś nie rozróżnił. Zmienili serie T6000 modele RC/PC na mniejsze T7. A te mniejsze 6000 zostały T6.  Dlatego waga mojego jest jaka jest bo odpowiada mniejszym T7. Wstawiłem ci przecież filmiki, nawet nie trzeba puszczać żeby porównać. Waga większej 7 jest jeszcze wyższa. Miałem T7.215 na pokazach, jeździłem nawet stał obok mojego kropla w krople to samo.

 

nie pisz paru postów pod sobą, po to masz edytowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21
4 godziny temu, sumek666 napisał:

Kocur to co wybrałeś w końcu? 

Moim zdaniem brać tylko trzeba mocno negocjować 

Sumek jednak zostane przy JD co by nie kupił to i tak predzej czy pozniej musi sie rozj... ;)

Jak mówisz trzeba bedzie dilera za jaja i twardo negocjować ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HULK    0
3 godziny temu, Pioagri napisał:

Zależy do czego do ciężkich prac ma trochę udźwig za mały według mnie i trochę rozstaw osi. Ale tak jak mówię zależy do jakich maszyn. 

Ja  wybiorę chyba pomiędzy case maxxum 125, nh t6 lub Jd 6135m i ból głowy cały czas...

masz może jakąś ofertę na jd 6120m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47
1 godzinę temu, HULK napisał:

wie ktoś kiedy będą wyniki z prow z tego roku 

Kolego nie bardzo rozumiem o jakie wyniki Ci chodzi ?

Z reszta pytania odnośnie PROW pisz w odpowiedniej zakładce tutaj masz temat odnośnie zakupu ciagnikow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21
18 godzin temu, HULK napisał:

masz może jakąś ofertę na jd 6120m

Ja mam z marca tego roku 290netto frice Mrągowo wyposażenie na full tylko bez przedniego womu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj