kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Piters182    29

Słyszałem o takim gospodarstwie co mają Magnumy 340, i wzięli na testy nowe Magnumy że skrzyniami CVX bo to taka nowość od niedawna, poprzypinały je do swoich agregatów pojechali w pole i ciągniku się pozakopywały w polu  i tyle było testów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107
18 godzin temu, Bartek933 napisał:

Ja np nie słyszałem o padnietej skrzyni w df a w nh już wielokrotne

Tylko nie szukaj mi przykładów z internetu. Ja mówię o prawdziwych sytuacjach np w TMce czy T5040

@Bartek933, ten przypadek z internetu to jest gorszy czy coś? Przypadek, o którym przeczytałeś na internecie, myślisz że z mniejszym prawdopodobieństwem wydarzył się w rzeczywistości? Trochę wątpię. @Mariusz (ZDUN) to mechanik z mojej okolicy, dlaczego miałbym mu nie wierzyć. Prędzej na barwnych opowieściach znajomych można się przejechać. O CNH też bym mógł trochę napisać. Ale chwilę... tu miała być ta wysoka jakość Deutza, o której wspomniał user.... @adam0122. Imo to g prawda. To była jego opinia, co sam zaznaczył, ja pozwoliłem sobie polemizować.

 

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110
9 godzin temu, konio1011 napisał:

Mylisz sie kolego;) ://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/721983-steyr-profi-classic-4115/ prosze bardzo steyr 4115 wazy 6940kg takze prawie 7 ton:D

Katalog podaje masę podstawową maszyny z kołami standard i sztywną przednią osią i wynosi ona 4890 kg dla sayer 4115 i case maxxum 115. Powinieneś powiedzieć o wyposażeniu tego ciągnika na wadze, bo zapewne nie jest to standard-widać przednie obciążniki ,możliwe ze jest pełny zbiornik paliwa, może jest w nim miękka oś i większe ogumienie. Ktoś kto poszukuje danych na temat maszyn nie ciągnie każdej na wagę a posługuje się wartościami podanymi przez producenta. Są one z pewnością bardziej  wiarygodne.Wystarczy że postawisz na wadze model z identycznym wyposażeniem a okaże się że waży 300 kg mniej  bo ma  pusty zbiornik z paliwem .

Edytowano przez tomek15h
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirk41    63
18 godzin temu, tomek15h napisał:

Potłuczony to chyba ty jesteś ?     " Mam czasem maxxuma 115 i waży prawie 7 ton"- co to ma znaczyć? To ty go masz czy go nie masz ? prawie 7 ton to tez jest 5 ton.Pieprzysz jak przedszkolak. Jestem zainteresowany maszynami w tym segmencie to czytam specyfikacje produktu i nimi się podpieram pisząc swoje wypowiedzi. Ciekawe na czym są oparte twoje filozoficzne wypowiedzi ? Bo brzmią  jak  z pod sklepu.

miało być CASE. mam go i opieram swoją wypowiedz na faktach, waga ci prawdę powie...jak jesteś zainteresowany to posłuchaj co mówią użytkownicy takich maszyn. Myślisz że jak naczytałeś się broszurek to jesteś figo fago. Sam pisałeś o niewielkiej różnicy wagi między markami wynikające z detalów (50kg) a jak ci piszą że wyposażenie to czy tamto to i tak masz to koło d*py. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naczytał się broszurek i słusznie, bo to co w broszurce to ma się zgadzać z rzeczywistością. Jeżeli masz ciągnik z dołożonymi bliźniakami, 1,5t zawieszone na przodzie, płyn w oponach, pełen bak, operator świniak 150kg i wielki krzyk oraz oburzenie na cały świat, że twój traktor waży waży np. 8t a nie katologowe 5t. Jeżeli posiada się coś ponad PODSTAWOWĄ KONFIGURACJĘ to się o tym dopisuje, nikt tu nie jest jasnowidzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o cenie 182tys netto  za deutz fahr'a 5110 g plus. Wyposażenie:  funkcja stop and go ,lagi na zatrzaski ,3 zaczepy,klima ,sprężarka  , skrzynia pięciobiegowa z dwoma półbiegami, 6wyjsc hydraulicznych, obciążniki przód. Czy taniej i lepiej byloby by coś z nh?

Edytowano przez Marcin_1992_2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

cena bardzo dobra jak za ten model z nh to t5 ec pasowałoby porównać, cena troche wyższa ale i skrzynia wygodniejsza + w opcji amorka osi i kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koła dokładnie nie wiem ale chyba standardowe jak w katalogu, pompa 55, fotel pneumatyczny, podnosik mechaniczny, jakieś dwie pamięci prędkości i nie ma AdBlue

Edytowano przez Marcin_1992_2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/new-holland-t5-wkrotce-w-nowej-odslonie,82660.html

Źródło: farmer. Ciekawe jaki będzie rozstaw osi i masa, no i jak cenowo będzie się miało to do T6


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ale zdjęcia nie było ha, i tak pewnie każdy wybierze T6 o ile w niej nie wycofają mniejszych modeli


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100
Jeden z przedstawicieli nh tlumaczyl mi ze ciagnik na skrzyni ac ma ok 15% mniej mocy na kolach niz deklaruja ze niby takie straty ta skrzynia ma.. i dlatego zrobili 140km w tej T5 140 bo w rzeczywistosci bedzie porownywalny moca z T 5 120 ec?? Mozliwe to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 6.11.2018 o 20:15, sumek666 napisał:

Patrzcie jaki ogień 😎

 

 

 

Bartek film jest


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ta arimr, za własną kasę kupuj, teraz wszystko w cenie w rolnictwo,rolniki bogate, agencje nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj