kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

mus    23

O cenach nie ale o tym, że wchodzą filtry DPF to słychać od Gravitu od masseya a cena why not ? Idą wnioski co im "szkodzi" podnieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baarth    20

co roku mamy podwyżki  o około 3 % także  nic nowego  że znowu będzie  drożej.  Z własnego  doświadczenia  wiem że   sprzedawcy  zawsze  mają   zamówione ciągniki w  starej  cenie  i  warto ich dobrze męczy na początku  roku. 


New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Jak świnie po 4 zł to gnuj śmierdzi bardzo, a jak są po 6 zł to gnuj pachnie że palce lizać.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
Odnośnie podwyżek to dotyczą ciągników i slyszalem to od dealerów MF i NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Podwyższą albo i nie - zapewne uda im się kilka maszyn upchnąć na ten chwycik marketingowy. Strategia kołowania potencjalnego nabywcy trwa w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Do końca nie można tak powiedzieć .Na pewno zwyżka cenowa w najbliższym czasie -jest to dobry argument który przemówi do wieli. Osobiście rozmawiając z jakimkolwiek

sprzedawcą na temat ciągnika  czy maszyny odnoszę wrażenie że jestem rzeźbiony . Nieuczciwym tez jest z mojego punktu widzenia ,że te ciągniki które stoją na placach,można je obejrzeć ,ale  nie maja opisu z wyposażeniem  i ceną za dany egzemplarz.Generalizując sprzedaż ciągników dla potencjalnego kupującego jest nie jasna.

Edytowano przez tomek15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

To ja się spotkałem z lepszym tekstem w Claasie. New Holland T6 to gowno. Nasz Arion jest zdecydowanie lepszy: patrzę na typa i mówię: A silniki to jakiej marki macie? 

(Claas w modelach Arion 400 i Axion 800/900 korzysta z silników FPT natomiast w serii Arion 500/600 silników JD)

  • Haha 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Dla sprzedających każdy argument jest dobry, nawet ten nieprawdziwy,liczy się tylko to aby sprzedać. A tak na marginesie to biorę pod uwagę zakup  ariona 440 choć decyzja jeszcze nie zapadła ani z mojej strony ani ze strony agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

440 jest mniejsza niz T6. Tutaj musisz porównać Ariona 510 który jest praktycznie identyczny. W fajnym wyposażeniu dostałem wycenę na 276 tyś zł do negocjacji. TUZ, oska, kabina, opony 600R38, automatyczna klima, wyposażenie CIS z niekolorowym wyświetlaczem. Moim skromnym zdaniem Claas ma najlepsze kabiny. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392

Dobry sprzedający ma zachęcić do swojego produktu a nie zniechęcać do konkurencji

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dokładnie. Mam alergię na takie zachowanie. Wszyscy dilerzy zawsze odnoszą się w stylu: bo widzisz New Holland to i tamto ma gorsze. 

Nigdy nie odniosą się do Fendta tylko zawsze do NH :D

Przed chwilą, fulton napisał:

Ja za 5712 w dobrym wyposażeniu ale bez oski dostałem cene 268 tys

O 60 tyś za dużo. Co najmniej 60 za dużo... 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392

No bo fendt jedynie cenę ma gorszą w stosunku do nh


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Sumek666 mam podobną wycenę ale biturbo w silniku 510 mnie zniechęca.

Edytowano przez tomek15h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18
60 tys? z opcji poza oska nawi i kilka gadżetami to nie ma bardzo co dorzucić. A od Nowe roku wchodzi DPF i +6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110
3 minuty temu, fulton napisał:

Ja za 5712 w dobrym wyposażeniu ale bez oski dostałem cene 268 tys

Ja mam wycenę na 5712 S blisko 300 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

Co z tego że Claas i NH mają ten sam silnik, zwłaszcza że na silniki akurat w NH nikt nie narzeka. Poza tym jak powiedziałem przedstawicielowi handlowemu Claas ze mają te same silniki co NH stwierdził żeby sobie porównać tabliczki,,, w nowych NH podobno jest CHINA, czy to prawda nie wiem- raczej wątpie ale takie jego słowa.  Z mojego doświadczenia wynika że Claas to praktycznie ta sama jakość co NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110
1 minutę temu, rocco0987 napisał:

Co z tego że Claas i NH mają ten sam silnik, zwłaszcza że na silniki akurat w NH nikt nie narzeka. Poza tym jak powiedziałem przedstawicielowi handlowemu Claas ze mają te same silniki co NH stwierdził żeby sobie porównać tabliczki,,, w nowych NH podobno jest CHINA, czy to prawda nie wiem- raczej wątpie ale takie jego słowa.  Z mojego doświadczenia wynika że Claas to praktycznie ta sama jakość co NH.

Możesz szerzej powiedzieć jakie jest twoje doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj