kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

xforrest    1

Witam. Poszukuje aktualnej ceny na Case Maxxum 125 z takim wyposażeniem: resorowana oś,klima,radio, fotel pneumatyczny, ehr i ewentualnie jeszcze tuz'a. Oraz wersji standardowej. Interesowała by mnie również cena Steyr'a 6115 z podobnym wyposażeniem.

Edytowano przez xforrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instas    21

Z kąd te ceny. T6.120 skrzynia EC. obciążniki, klima itp. 180 netto. Za t5.95 bez większych negocjacji 160 netto, myślę że 155 a może 150. Ze skrzynią EC w T5 trzeba zapłacić ponad 170netto. Przy takiej cenie wybrałbym zdecydowanie T6, całkiem inny ciągnik. Waga t5 4300 a T6 ponad 4800 plus w cenie prawie 1000kg na przodzie. Pytałem też o Farmalla odp. taka sama za 95 ok 160netto. Jak przejdzie mi we wniosku 110km to tylko T6, jak nie to ursus serii H. Podobnie jak T5 wyrób Turecki. Tylko tańszy o 40 tys. Zjeżdza z tej samej taśmy co Valtra A. inna kabina i podnośnik mocniejszy, w Ursusie, no i silnik nie SISU a Perkins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

Może ktoś się orjętuje, taka sytuacja, że na nowe zamawiane ciągniki od około 3tyg. jest już nowy cennik i, że taki zamówiony ciagnik będzie droższy o około 5-7% od tych wyprodukowanych w 2013r. które stoją na placu, czy sprzedawca wciska mi kit i chce żebym kupił to co on ma na placu i kusi mnie niską ceną?

Chodzi o NEW HOLLANDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

kit, takich podwyżek nie ma i raczej nie będzie, jak cos to korekta cennika moze 1% nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

Mam właśnie taki problem, że jest do kupienia T6.155 za 200 tys. netto w podstawowym wyposażeniu, jak twierdzi sprzedawca ostatni na placu i warto by było go zarezerwowac wpłacając zaliczkę bo ktoś inny może go kupić.

A ja chciałbym takiego T6 doposażyć w skrzynię 17x16(cena tej opcji to około 3 tys.) i wydajniejszą hydraulikę 114 litrów na minutę ( ceny tej opcji nie znam, ale myślę, że nie więcej niż 5 tys.) no i z tym dodatkowym wyposarzeniem taki ciagnik miałby kosztować już 230 tys. ponieważ został by wyprodukowany w 2014 roku, a od października weszły nowe cenniki i na zamówienie czeka się ok. 3 miesięcy.

10 czy 15 tys. to ja rozumiem, ale nie od razu 30 tys i ta myśl nie daje mi spokoju.

Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

za 230 to da sie kupić case maxxum 115 a nawt pewnie i 125 nawet w wersji MC

 

a ta t6.155 z palcu to na jakiej jest skrzyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instas    21

Fajna ta T6 155. 6 cyl. i 116KM z max mocą 154KM. Dobry na modernizację ze względu na znamionową niską moc. Sam bym wolał t6 155 od t6 120, Jeżeli za 200 można kupić. T6 120 110KM zaproponowali mi za 180.

 

Ciekaw jestem jak wyglądać będzie przyszła modernizacja. Czy moc naliczana będzie od ha czy z ESU. W poprzednich naborach było różnie. Kilku znajomych mieli naliczane z ESU, a dwóch z ha, 5KM na 1ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instas    21

Ja osobiście wolałbym 16x16 bo ma ona dodatkowo biegi pełzające czyli w rzeczywistości ma 32x32 a skrzynia Electro Comand ECO 17x16 ma tylko dodatkowy bieg gdzie można jechać 40km/h przy nikich obrotach lub jechać 50km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

Biegi pełzające są w opcji, więc w standardzie masz tylko 16x16.

@Passatb4 na Twoim miejscu przemyślał bym zakup tego traktora z placu, dlatego że skrzynia 17x16 tylko z nazwy pozwala jechać 50km/h. W rzeczywistości traktor z tą skrzynią jedzie tylko 45km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jedzie 45 bo jest elektronicznie zablokowana do jazdy ok 40 KM/h bo to jest tak zawny bieg eco i masz te 40 na niższych obrotach silnika co pozwala zaoszczędzic trochę paliwa na transporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

ja mam ten 17 bieg, a jak jadę po drodze, to i tak nawet 40km/h nie osiągam na przyzwoitych obrotach silnika. Jadę zwykle tak na 1800 obrotów i wtedy jest prędkość coś koło 38 jak sie nie myle. Wiec gdybym nie miał tego ostatniego biegu, to mysle w transporcie dałoby sie jechać tylko nieco ponad 30km/h, żeby było w miare ekonomicznie.

 

Owszem, próbowłem kiedyś do ile traktor sie rozpędzi i przy 44,5km/h jest elektroniczna odcinka, ale obroty sa wtedy uż grubo ponad 2000, wiec nawet gdyby jej nie było nikt o zdrowych zmysłach by szybciej nie jedził, bo szkoda paliwa.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instas    21

Tabela ze specyfikacją dostępnych przekładni

Edytowano przez instas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

O co chodzi z tą elektroniczną odcinką? U mnie NH 6020 na 17 biegu rozpędza się do 45km/h (z jakimś groszem) i to jest koniec bo silnik osiąga przy tej prędkości max obroty, więc ja tutaj żadnej blokady nie widzę.

@nunu85 Widocznie ja jestem człowiekiem o niezdrowych zmysłach bo jeżdżę ile fabryka dała (oczywiście jeżeli równość asfaltu na to pozwala). Dlaczego według Ciebie jazda z pełną prędkoścą to strata paliwa?

 

Wie ktoś może ile NH życzy sobie za T6 Auto Command?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

@woytek

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/Steyr_Profi_6140_SPS_en.pdf

 

NA stronie 3/5 z prawej na środkowym małym wykresie możesz odczytac chwilowe zużycie paliwa na danych obrotach.

 

I tak na obrotach 1100-1700 wynosi ono około 225g/kWh

przy 1900 jest już koło 240g/kwh

dla 2100 obrotów to już 255g/kWh

a przy 2300 ( a wiec blisko max obrotów) spalanie wynosi już ponad 300g/kWh, a wiec spalasz prawie o połowę więcej, niż gdybyś podróżował przy 1700 obrotach

 

Wiec jak chce sie pracowac w ekonomicznie, to 1700-1750 obrotów to max. Wszystko powyzej sprawia, ze silnik traci na sprawności (a wiec zużywa wiecej paliwa do tego samego zadania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Tylko te 1700 to trzeba brac z biegu jałowego czy przy obciążeniu? Mam 6030 na zwykłej pompie i na przykład w ciężkiej orce mając 1700 obrotów na ręcznym gazie po zatrzymaniu ciągnika obroty wzrosną nawet do 1900, więc spalanie z jakich obrotów będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

ręki sobie uciąć nie dam ale jestem prawie pewien, ze patrzy sie na obroty rzeczywiste, a więc 1700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2512    0

Orientuje się ktoś może ile wynosi cena ciągnika Steyr 4105 multi w najbogatszym wyposażeniu bez przedniego tuza?

Edytowano przez Konrad2512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roko    0

witam

negocjował już ktoś cenę Case Farmall 105 U Pro (lub 95,115)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passatb4    0

Napiszę czego się dowiedziałem o cenach:

Steyr 6125 amortyzowana przednia oś, hydraulika 113l/min, skrzynia 17x16, amortyzowana kabina i multicontroller został sprzedany za 228tys.

Case Maxxum 115 amortyzowana kabina i hydraulika 113l/min do kupienia za 205tys.

Case Maxxum 115 hydraulika 113l/min, skrzynia 17x16, amortyzowana kabina i multicontroller i obciążniki (chyba 900 kg) ciągnik na zamówienie za 227tys.

New Holland T6.155 hydraulika 113l/min, skrzynia 17x16, amortyzowana kabina do kupienia za 220tys.

New Holland T6.155 zamawiany teraz tylko z amortyzowaną kabiną za 220tys

 

Ceny netto.

 

A orietuje się ktoś ile złotych za 1 kilometr dojazdu do klienta pobiera serwis z asprimu z Niedżwicy Dużej tj. Case, a ile rolmax ze Świdnika tj New Holland?

 

A orietuje się ktoś ile złotych za 1 kilometr dojazdu do klienta pobiera serwis z asprimu z Niedżwicy Dużej tj. Case, a ile rolmax ze Świdnika tj New Holland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozik    0

NH T6 150

skrzynia 16x16

pompa 113l silowniki 90mm

Przedni tuz

3 zawory międzyosiowe

Tur stoll + 2xlyzka stolla i paleciak

Miękka oś

Kabina amortyzowana

Radar

Lusterka elektryczne

EHR-y

Sterowanie z blotników ehr

reszta standardowa

calosc 270 tys netto cena z konca czerwca traktor po 3,5 m-ca u mnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Napiszę czego się dowiedziałem o cenach:

Steyr 6125 amortyzowana przednia oś, hydraulika 113l/min, skrzynia 17x16, amortyzowana kabina i multicontroller został sprzedany za 228tys.

 

 

bardzo dobre ceny

ja za swojego w połowie roku w podobnej specyfikacji plus opony 600 i przedni tuz dałem prawie 30 tys wiecej

 

widac, ze dopłaty z unii się kończą, nowych narazie nie widać na horyzoncie to i ceny wracają na niższe poziomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozik    0

Nie brałem go na dopłaty

Nigdy nie dostalem jeszcze doplat:((

A opony tez mam 600 tyl i 480 przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj