instas

Members
 • Ilość treści

  589
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

21 Excellent

O instas

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 10/14/1986

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

5786 wyświetleń profilu
 1. Raczej to skrzynia 50, tylko zblokowana, na 8 przełożeniu obr. max. 1700 i jedzie 45km/h. Kisiel Świdnik koło Lublina. Mnie wyniosło poniżej 300tys. Rozmawiałem z przedstawicielem i powiedział że robił wycenę i w podobnej konfiguracji teraz wyszło + 30tys.
 2. Te ceny to przegięcie, ponad 90tys. za rozsiewacz
 3. O przednią oś nikt się mnie nie pytał jaka ma być, może w maxumie inna nie jest dostępna, mam skrzynie ActiveDrive 8, 50km/h, elektrozawory 4 pary i właśnie coś czytałem w instrukcji o tym między osiowym mam jakiś guzik na prawym słupku który coś załącza coś rozłącza międzyosiowo, ale po co?? Przekładnia pracuje w automacie drogowym i polowym z ustawianym obciążeniem silnika i tempomatem, dodatkowo można ustawiać stałe obr. silnika, fajna sprawa przy pracy z WOM. Mi też ofertę zrobili u Kiśla, tyle że jednorazowo brałem ciągnik, przyczepę, rozsiewacz i kultywator dłutowy.
 4. Mnie bardzo odradzali pronara zwłaszcza te większe powyżej 10T ze względu na ramy. Początkowo sam chciałem pronara ale cenowo wychodziło podobnie, sama podstawa jest tańsza ale w pronarze za wszystko trzeba dopłacać, nawet nadstawy liczą osobno.
 5. Cena ciut poniżej 300 netto. Testy 1 dniowe. MF posiałem z 5 ha rzepaku, Kubotą też ten sam obszar ale różnica w mocy bardziej niż zauważalna.
 6. Jest to 8 paletowa, wym. paki 4,5 na 2,5 m. Najbardziej zależało mi na kołach samochodowych a to najmniejszy model w którym są dostępne. Dopłata za koła chyba z 4 tys. plandeka, balkonik tylny zaczep obrotowy, reszta standard. Masakra to cena rozsiewacza. Amazonka ZAV 2000 z komputrem i wagą, jeden limiter zamówiony po starym cenniku w tamtym roku 10 tys. euro netto. Razem 56tys zł brutto.
 7. Ja wolę scr który nie jest powiązany z silnikiem jak w przypadku dpf-u
 8. miałem 2 lata temu MF serii 7, bodajże z końcówką 12, jeszcze 6 cyl. Cena 2 lata temu około 280 netto na dzisiaj seria 6 , 4 cyl. to pewnie ok. 350 netto.
 9. Pytanie czy faktura za energie wystawiona jest w całości na gospodarstwo?
 10. Widzę że dużo pisze się o wyłącznikach, tylko nie bardzo o tym jakie mają zadnie i po co się zakłada.
 11. Stawka Vat uzależniona jest od końcowego odbiorcy a nie od lokalizacji instalacji
 12. 23 tylko firmy i gospodarstwa na vacie o ile energia rozliczana jest na gospodarstwo
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj