rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

freetaxi    947

Teoretycznie już nie wołają o potwierdzenie podpisów na aneksie. Ale tak jak Ci ktoś wspomniał wyżej, na końcu wezwania masz nazwisko i imię osoby prowadzącej i numer telefonu. Przedzwoń. Najszybciej się dowiesz.

  • Thanks 1

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7257
24 minuty temu, freetaxi napisał:

A po co Ci zaświadczenie z KRUS?

Chodzi o mr

Przy sprawozdaniu chcieli zaświadczenie, przy ankiecie potem pewnie też 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Chorować każdy może. Nie będziesz miał z tym problemów. Cały czas podlegasz przecież ubezpieczeniu.

  • Thanks 1

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieniu    11

Panowie coś się zmieniło jak się brało ciągnik i teraz mam złożone na ładowarkę a chce zmienić na ciągnik przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

W poprawkach przy kilku działkach mam zaznaczone jako "brak, może być DK". Działka nie jest podana do wniosku, ale mi bardziej chodzi o to co znaczy skrót DK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Pewnie ktoś miał na myśli dzierżawę krótkoterminową. Ale będzie jednak lepiej jak zadzwonisz sobie do osoby prowadzącej, tak jak proponowałem Ci wcześniej. Nie wydaje mi się, że pisałeś wniosek sam, więc stosownej pomocy udzieli Ci pewnie osoba, która się tym zajmowała. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    858

Nareszci kasa na koncie. W marcu 2016 złożyłem wniosek. W czerwcu 2017 podpisana umowa we wrześniu 2018 wniosek o płatność. A teraz kasa na koncie. 31 miesiecy oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primorac    37

Witam, mam pytanie. W lipcu ubiegłego roku podpisaliśmy umowę z agencja. Zleciliśmy pewnej pani aby zajęła sie całym tym portalem lecz ona zachorowała i trocheee zawaliła sprawe natomiast u nas wyniknęła tez trudna sytuacja rodzinna i nie byliśmy zdecydowani co do całej modernizacji, brać czy jednak zrezygnować. Uznalismy ze poczekamy na rozwój sytuacji, w sierpniu podjęliśmy decyzje ze jednak skorzystamy z tej pomocy i wtedy wyszło na jaw ze wyżej wspomniana kobieta nic nie zrobiła a we wrześniu minął termin złożenia wniosku o płatność. Udaliśmy się do odpowiedniej osoby która wystosowała pismo do agencji i powiedziała ze powinni się przychylić do naszej prośby o przesunięcie terminu wniosku o płatnośc. Na dodatek ta osoba powiedziała ze do naszego wniosku nie jest konieczne postępowanie ofertowe bo żadna pozycja nie przekracza 120 tys. Wie ktos jak to może sie dalej potoczyc ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
9 godzin temu, poosa21 napisał:

Mój błąd. Miało być wiosek o płatność w czerwcu a poprawki we wrześniu.

a kontrole kiedy miałeś?? ja miałem pod koniec wrzesnia  i musiałem miec małe poprawki ale zdązyłem zanim popiery z kontoli wróciły do osoby prowadzacej moj wniosek. A wniosek płatnosc składałem 10 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    858

Kontroli nie miałem tylko razem z poprawkami musiałem porobić zdjęcia tabliczek znamionowych. Pewnie kontrole będę miał w czasie trwania programu. W młody rolniku miałem kontrole 7 dni przed końcem zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19820
1 godzinę temu, Primorac napisał:

Witam, mam pytanie. W lipcu ubiegłego roku podpisaliśmy umowę z agencja. Zleciliśmy pewnej pani aby zajęła sie całym tym portalem lecz ona zachorowała i trocheee zawaliła sprawe natomiast u nas wyniknęła tez trudna sytuacja rodzinna i nie byliśmy zdecydowani co do całej modernizacji, brać czy jednak zrezygnować. Uznalismy ze poczekamy na rozwój sytuacji, w sierpniu podjęliśmy decyzje ze jednak skorzystamy z tej pomocy i wtedy wyszło na jaw ze wyżej wspomniana kobieta nic nie zrobiła a we wrześniu minął termin złożenia wniosku o płatność. Udaliśmy się do odpowiedniej osoby która wystosowała pismo do agencji i powiedziała ze powinni się przychylić do naszej prośby o przesunięcie terminu wniosku o płatnośc. Na dodatek ta osoba powiedziała ze do naszego wniosku nie jest konieczne postępowanie ofertowe bo żadna pozycja nie przekracza 120 tys. Wie ktos jak to może sie dalej potoczyc ? 

nie przyszło do Was pismo z ARIMR że upłynął termin złożenia wniosku o płatność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel29    76

Witam. Do kiedy agencja ma czas na opublikowanie listy z ostatniego naboru w obszarach abc?

Edytowano przez Pawel29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

90 dni od zakończenia naboru.


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20
5 godzin temu, Pawel29 napisał:

Witam. Do kiedy agencja ma czas na opublikowanie listy z ostatniego naboru w obszarach abc?

Proponuję wejść na stronę ARiMR i sprawdzić (listy już są).


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

Moi drodzy mam pytanko

Czy wy mieliscie równiez problem z Zestawami do siewu bezpośredniego  - chodzi mi o to czy tez chcieli wcisnąć NAWOZENIE PASOWE w komplecie ?

Troche jestem zaskoczony bo to całkowicie inny przedział cenowy i zarazem parametry zbiornika ziarna się nie zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4107

Kto Ci chce wcisnąć nawożenie , agencja ? ja chce kupić Rapida ale bez nawożenia i mam nadzieję że niema przymusu , poprawek jeszcze nie dostałem więc nie wiem jak to traktują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

tak agencja  

a tak orientacyjnie ile by kosztował rapid 4 metrowy bo przyznam ze jak nawozenie bedzie musem to lipa z kwoty za maszyne

Edytowano przez lukaszz110
poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek1226    2

ja takie małe pytanko mam, jak to jest z tymi postępowaniami ofertowymi, pisałem wniosek sam to się nie zagłębiałem w ten temat jeszcze dokładnie. Mam ciągnik cena ok 180 tys. no i następna najdroższa maszyna to prasa za 110 netto. I moje pytanie, czy te 120 tys. to się tyczy każdej konkretnej  maszyny czy to jest na cały wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    104
To są podzielenia na grupy, grupy są na agencyjnej stronie. Nie wiem teraz czy te sprzęty co piszesz należą do tej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    141
23 godziny temu, poosa21 napisał:

Kontroli nie miałem tylko razem z poprawkami musiałem porobić zdjęcia tabliczek znamionowych. Pewnie kontrole będę miał w czasie trwania programu. W młody rolniku miałem kontrole 7 dni przed końcem zobowiązań.

jak zdjecia to masz mgr na kilka transz tak?? ja na pierwszą transze tez zdjecia robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj