rolnik22

PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

danielhaker

Wiadomość dodana przez danielhaker

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
macin87    71

Zatwierdzone pozytywnie postępowanie przez portal po 17 dniach, Lubelskie.

No to nieźle ja dopiero na dniach będę miał złożone to jak tak szybko to ogarną to szybciej niż maszyny będą na placu a po komentarzach innych o tempie agencji można wywnioskować że będzie odwrotnie  :lol:

 

BRAWO ARiMR LUBLIN  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozaczek20    0

Kolego nie ciesz się za wcześnie bo moje postępowanie czeka już w agencji w Lublinieprawie 3 miesiące wiec nie wiem jak to zrobili w 17 dni jak u mnie w tak długi czasie nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Udało się!!! Województwo Wielkopolskie miejsce 121* przyszło zaproszenie do podpisania umowy!!☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myciu    24

dzisiaj mineło 5 miesięcy od daty złożenia wniosku o płatność i dzisiaj kasa na koncie małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Czemu tak długo?? 3 miesiące mają przecież


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksu    7

Sprawozdanie z postępowania ofertowego robi się na jakimś formularzu, czy samodzielnie na podstawie zapisów rozporządzenia tylko?


Pomagam wypełniać wnioski o premię dla Młodego Rolnika i w ramach MGR
kontakt@mlodyrolnikdoradca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamik90    9

Czy jeśli kupuje maszyny na kredyt, to bank może od razu pieniądze przelać na konto firmy od której biorę maszyny? Czy musi być przelew z mojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

^^potwierdzam, według tych nowych przepisów o przyspieszonych zwrotach każda faktura przelewowa musi być zapłacona z twojego konta, natomiast jeśli chcesz na zwykłe 60 dni to może być bank->dealer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie pytanie
Czy orientuje się ktoś na ile wniosków w województwie lubelskim wystarczy środków? Ktoś dostał już decyzje odmowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

U mnie bank przelał kasę za maszyny a zwrot vatu dostałem wiec nie wiem jak to tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1994rolnik   
Gość Damian1994rolnik

No ten do miesiąca nie pamiętam ilu dniowy , ale bank przelewal w którym brałem kredyt kasę za maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

Wielkopolska miejsce 12xx dziś dostałem decyzję i umowę o przyznaniu teraz tylko się skontaktować na podpisanie umowy.ale gruba ta umowa nie wiem od czego zacząć zadawać pytania przed podpisaniem umowy.
tam pisze wniosek o płatność w tym terminie a można złożyć w szybszym terminie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groove    1

Przedsiębiorstwo, które pomagało mi przy tworzeniu wniosku o modernizacje gospodarstw rolnych poinformowało mnie dziś, że rolnicy z wielkopolski którzy mają poniżej 5 punktów nie załapią się na dofinansowanie.  Czy ktoś może to potwierdzić...    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

Panowie mam oferty na maszyny które po obliczeniu przewyższają o 20 tyś sumę kosztów  kwalifikowanych z umowy bo oczywiście dealerzy robili niby se te 10-15 tyś zapasu i ceny większe pisali a teraz od tych wyższych cen zamiast spuścić to  znów kilka tysi w górę  ,... Jak agencja podchodzi do tego? nie chce od tego nadlimitu już żadnych zwrotów  ale nie chcę też problemów że czemu tak drogo czy coś skoro są dużo tańsze maszyny... Miał ktoś taki przypadek z was? z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

A jak jest z osobami ktore dostały odmowe a po aktualizaji listy łapia sie w limicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

Wielkopolska z tymi punktami to nieprawda ja miałem poniżej 5 pkt i w czwartek podpisuje umowr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groove    1

Wielkopolska z tymi punktami to nieprawda ja miałem poniżej 5 pkt i w czwartek podpisuje umowr

 

To mnie trochę pocieszyłeś, w takim razie trzeba czekać na jakikolwiek odzew z agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27

dziś umowa podpisana i na Wielkopolskę mają na 1300 osób tak prowadzący mi mówił ale mówił bez przerwy się zmienia jedni odrzucają a nawet Ci co podpisali umowę nawet później rezygnują czyli mówił że same przygody maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

lubelskie 156x dzis odmowa :( Poprawki były ze 2 miechy temu. Z tego co wiem zabrakło niewiele, a kasy zostanie po rozliczeniu z tego naboru ale ARIMR dostało prykaz z ministerstwa żeby pisac odmowy   i robic nabór na poczatku 2018.  Jestem wkur................... 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez pw34
      Czy są jakieś informacje odnośnie naboru w marcu? Bedzie mozna byc ubezpieczonym z ZUSie? czy wydłużyli okres posiadania gospodarstwa? gospodarstwo zostało przepisane na mnie w pazdzierniku 2014 roku, skladalem na MR w pierwszym naborze czy w  marcu bede mogl skladac?
    • Przez Czakk
      Witam
      Pół roku temu przejąłem gospodarstwo. Jestem w trakcie przerabiania chlewni na kurnik. Istniejącej płyty obornikowej nie będę używał, pomiot kurzy będę wywoził poza teren gospodarstwa na pryzmę ze względów higieny przy kurniku.
      Składam wniosek na PROW, potrzebny mi sprzęt za który nie ma punktów. Punktowane są stanowiska do mycia i płukania sprzętów w tym stanowiska biobed. W tym celu chcę wykorzystać tą płytę.
      Czy jest możliwe, aby zmienić przeznaczenie płyty?
      Jak to zrobić?
      Pozdrawiam
    • Przez dotacja_info
      Nabór wniosków na „małe przetwórstwo” 29 września – 28 października 2016 r. Ogłoszenie znajduje się tutaj
      15 września 2016 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie, odbyło się szkolenie pt. Zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji polegających na podejmowaniu wykonywania działalności gospodarczej w zakresie przetwórstwa rolno-spożywczego przez rolnika, domownika lub małżonka rolnika podlegającego w pełnym zakresie ubezpieczeniu w KRUS.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj