marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

Matey    884

nie ma łatwo i szybko, jakby taki istniał to codziennie widywałbyś kilkudziesięciu Pudzianów czy Burneiek ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Witam od nie dawna zaczynam trenować codziennie 100 brzuszków i przysiadów i 10 pompek i od dawan szukam sposobu jak łatwo i szybko przypakować więc dajcie mi porade

 

HAHAHa żeby przypakować to trzeba się naprawdę przyłożyć. Taki trening jak 100 brzuszków, 10 pompek czy ileś tam przysiadów żadnego efektu nie przyniesie. 1 sprawa to porządnie się rozgrzać 10 - 15 min, porozciągać. 2 przechodzimy do treningu. Jednego dnia ćwiczymy górne partie ( klata, barki, plecki, naramienne), drugiego dnia nogi + ramiona ( biceps, triceps, przedramię) a brzuszki to można ćwiczyć każdego wieczoru przed spaniem ale nie 100 na raz tylko 20, za 2 min. 25, za 2 min. 30 i takim sposobem uzyskujesz dużo lepszy efekt. Trzeba dużo cierpliwości. Ja ćwiczę praktycznie bez obciążenia - drążek do podciągania( podciąganie nachwytem, podchwytem, oraz różne kombinacje, podnoszenie nóg w górę) , mam ekspander 5 sprężynowy (klata, bic, plecki, barki), pompki różnego rodzaju, pompki z obciążeniem ( do plecaka ładujesz byle co, grunt żeby ciężar był), pompki szwedzkie, pompki na 1 ręce, na podwyższeniu. Przysiady na jednej nodze, na dwóch z obciążeniem, wspięcia na palcach, podskoki oraz od czasu do czasu różne wyciskania sztangami made in garage ;) Przede wszystkim cierpliwości, spożywaj dużo mleka i nie jedz chipsów a i pij dużo wody :)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Panowie, jakie renomowane firmy odżywek "supli" stosujecie-polecacie ?

Ostatnio po aferze z firmą Revenge (jej suple promował Hardkorowy Koksu Robert Burneika) należącą do "Cybera" Krzysztofa Stępniewskiego. Mam straszne obawy co do supli i byle gów... nie chcę się truć ;[

Dopiero wtajemniczam się w suplementacje i diety, a już niedługo zapisuje się na siłkę "tylko ten ostatni urlopik niech będzie na luzie" :D


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

znajomego syn kupił jakieś cudo na przyrost i wylądował w szpitalu bo wątroba się rozleciała i jest w ciężkim stanie i niewiadomo czy z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Panowie, jakie renomowane firmy odżywek "supli" stosujecie-polecacie ?

Ostatnio po aferze z firmą Revenge (jej suple promował Hardkorowy Koksu Robert Burneika) należącą do "Cybera" Krzysztofa Stępniewskiego. Mam straszne obawy co do supli i byle gów... nie chcę się truć ;[

Dopiero wtajemniczam się w suplementacje i diety, a już niedługo zapisuje się na siłkę "tylko ten ostatni urlopik niech będzie na luzie" :D

Nie warto. Jak ktoś jest zdrowy, wytrwały to bez supli osiągnie to co chce, z tym że nie w takim tępie. Koledzy z mojego rocznika ćwiczyli przez okres jesienno - zimowy i ja również. Ja nie brałem żadnych supli tylko wiadomo, po treningu jakieś jajeczka czy inne białko a oni brali. Na nich może i widać różnicę ale co z tego jak pary w łapie więcej nie ma a te muły to takie jak balony. Ja osobiście wolę powoli ale zdrowo i dłużej. Co do tego faszerowania białkiem to też na dobre nie wychodzi. Dużo wody, jak najmniej niepotrzebnych smakołyków typu chipsy, cola a więcej warzyw i mięsa, sera. Czyli jeść to co dostarcza czegoś konkretnego. A i jak najbardziej częstować się surówkami ! :D


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Głównie to chciałbym pozbyć się brzuszka, bo niestety troszkę tłuszczyku się odłożyło. Ogólnie chcę popracować nad swoim ciałem. Nie chcę być karkiem. Wiadomo, duża łapa fajnie wygląda :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Głównie to chciałbym pozbyć się brzuszka, bo niestety troszkę tłuszczyku się odłożyło. Ogólnie chcę popracować nad swoim ciałem. Nie chcę być karkiem. Wiadomo, duża łapa fajnie wygląda :)

Dokładnie jak to powiedział hardcorowy koksu "idźcie na siłownie bo będziecie wyglądać jak kury"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja to podziwiam Michała Konowalskiego (fumfel Roberta z radia koksu). Chłop wie co gada, a gada mądrze. To on mnie zmotywował do pracy nad swoim ciałem i do pewnych zmian w życiu :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o suple to poszukaj czegoś z OLIMP-a, sprawdzone może nie najtańsze ale przynajmniej wątrobę możesz ocalić dla alkoholu :)

jakaś Massacra powinna zadziałać na każdego na Ciebie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 22 lata 191cm wzrostu 104kg rekord życiowy to 112kg dwa razy leżąc-ławka prosta. 121kg dwa razy ławka skośna, 72kg na biceps stojąc glową oparty o ściane-gięty gryf, 78kg siedząc, wyciskanie za glową na barki. na solidnyu trening niestety teraz brak czasu a może być spooooro lepiej:)


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Co tu się chwalić...

Na siłowni nigdy nie byłem mam ją w domu.

Raz 8 ton pszenicy sam załadowałem na Tira .dodam że w pośp :D iechu

A worek pszenicy spokojnie na plecy sobie zazucę i nad siebie dzwignę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

a to różnie ale ogólnie nie ma się czym chwalić ale jak będę kiedyś ćwiczyć to mięśnie od pasa w górę bo rowerem jeżdzę latem do pracy i przy dobrej pogodzie kościoła a w mieście z braku rowera i mpków często i dużo chodzę pieszo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Ze 12 lat temu jak byłem w techniku to się trochę cwiczylo. W internacie była siłownia więc z nudów się trenowało. Mój rekord to 120 kg. Obecnie choć posiadam przez siebie zrobioną siłownię to już ze 3 lata nie cwiczylem. Nie ma czasu i samemu ćwiczyć to też się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Właśnie uczęszczam do technikum, mieszkam w internacie i się cwiczy :D Waga aktualna to 65 kg. Wyciskanie na klatkę - 82 kg, Martwy ciąg - 112 kg, Przysiad ze sztangą - 77 kg, wyciskanie żołnierskie - 57 kg, a biceps to zależy od pompy. A i podciąganie na drążku 26 razy ;)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Ja ćwiczę nie wiem dokładnie od kiedy, ale mniej więcej od sierpnia kiedy to zacząłem brzuszki i pompki. Zrobiłem program 100pompek.pl i mój rekord to 120, a brzuszków na ławce skośnej zrobiłem 1000 :P Możecie nie wierzyć, ale założyłem się z koleżanką o to i się udało. Brzuszki efekt przyniosły w postaci kaloryfera, ale pompki klatki, barków bicepsów i tricepsów nie wyrzeźbiły tak jak bym chciał. Od dwóch miesięcy posiadam własną siłownię (niestety mało profesjonalną). Lat 21, 178 cm, 78 kg wagi. Rekordy - wyciskanie na ławce płaskiej -95 kg, przysiad ze sztangą 90 kg, MC nie robię gdyż mam problemy z kręgosłupem, a drążek nachwytem 15 razy zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

W czasach technikum ćwiczyliśmy z kolegami przez ponad 3 lata. Wiadomo dieta bogata w białko, zero alkoholu i jakieś tam odżywki. Ja miałem Nitrobolon. Po nim rośniesz w oczach ale suszy i sikać się chce co chwile. Później była przerwa w jego stosowaniu wg zaleceń etykiety i przerzut na białko. Stosowałem Mass XXL czy jakoś tak (dawno to było). Efekty nie powiem bo były. Ale żeby to wyglądało cały czas trzeba ćwiczyć każdą partię ciała. Przestałem ćwiczyć bo kręgosłup mi się rozsypał po 3 latach. Sama praca w gospodarstwie nie wystarczy aby utrzymać porządny efekt. Przy 186 cm wzrostu i 89 kilo pamiętam, że pod koniec tego całego czasu ćwiczeń na klatkę na ławce płaskiej poszło 138 kg (kolega machał tym serie). Uważąjcie na martwy ciąg, a najlepiej go nie robić w trosce o własne zdrowie.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W czasach technikum ćwiczyliśmy z kolegami przez ponad 3 lata. Wiadomo dieta bogata w białko, zero alkoholu i jakieś tam odżywki. Ja miałem Nitrobolon. Po nim rośniesz w oczach ale suszy i sikać się chce co chwile. Później była przerwa w jego stosowaniu wg zaleceń etykiety i przerzut na białko. Stosowałem Mass XXL czy jakoś tak (dawno to było). Efekty nie powiem bo były. Ale żeby to wyglądało cały czas trzeba ćwiczyć każdą partię ciała. Przestałem ćwiczyć bo kręgosłup mi się rozsypał po 3 latach. Sama praca w gospodarstwie nie wystarczy aby utrzymać porządny efekt. Przy 186 cm wzrostu i 89 kilo pamiętam, że pod koniec tego całego czasu ćwiczeń na klatkę na ławce płaskiej poszło 138 kg (kolega machał tym serie). Uważąjcie na martwy ciąg, a najlepiej go nie robić w trosce o własne zdrowie.

 

 

nie wiem czemy by nie robić martwego ciągu, to jest najlepsze ćwiczenie na plecy. 

tylko najważniejsze aby to ćwiczenie wykonywać poprawnie technicznie, jeśli nie umiesz tego technicznie zrobić i weźmiesz się jeszcze za duże ciężary to po kręgoslupie. 

 

pozdrawiam siłaczy ;))

Bo dopóki bierzesz te suple to wyglądasz a jak przestaniesz to wyglądasz ale inaczej dry.gif

 

 

super formę głównie się robi na odpowiednio zbilansowanej diecie, jesli się dobrze nie odżywiasz a bierzesz mase suplementów to i tak Ci nic to nie da. najważniejsze to dobra dieta bo przecież organizm musi z czegoś budować te mięsnie. wiadomo że suple też pełnią ważną rolę jesli ćwiczymy, ponieważ przy natężonym wysiłku w naszymm organizmie zachodzą różne procesy i jednak trzeba wziąć coś z zewnątrz aby zbytnio nie osłabiać swojego organizmu i nie narażać na jakieś choroby bądź kontuzje. 

 

Niech ktoś czasami nie myli suplementów ze sterydami bo to 2 całkiem różne bajki ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trl    1

Sam próbowałem chodzić na siłównie przez jakiś czas jednak to nie dla mnie. NIe mam na to czasu, nie mam zbyt wiele możliwości ( najbliższa siłownia jest ode mnie oddalona o jakieś 30 kilometrów tak wiec dojazd chociaz nie jest długi to w dwie strony jednak troche zajmuje). Nie miałem również do tego motywacji. Staram się obecnie bardziej biegać.

Poza tym zapisałem się na elektrostymulację, na którą chodzę sobie raz w tygodniu i coś takiego rownież jest w stanie znacznie poprawić wytrzymałość.I wymodelować ciało. 

Proponuję jeszcze tutaj doczytać: https://www.intime20.pl/blog/czy-nawodnienie-organizmu-przed-treningiem-ems-jest-wazne/

Edytowano przez trl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj