Polecane posty

hardkor113    637

Kto ci to powiedział ?Pewnie przedstawiciel Agroloku on to chce sprzedać nie słuchaj jego gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolpilu    0

Zgadza sie z agroloku. Nie ma opini własnie i nie wiem czy to warte zeby kupic.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz44    7

Też wciskają mi ten elplon ster w zamian za polifoske 6 ta sama gadka lepsza rozpuszczalność itd , i nie ma kogoś kto by to potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112
Dnia 1.02.2018 o 10:08, loquito napisał:

Czy któraś z hurtowni na Podkarpaciu Wia-lan/Teamagro Kuczynska/Agricola handluje Ultrą?

Jesienią brałem ultre z wamexu obsługuje podkarpacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak89   
Gość podlasiak89

Na jesien pod ozime stosowalem elplon ster i zabraklo mi na na 0,6ha wiec kupilem lokalnie pol6 to zboze jak odciete na korzysc elplonu , takze efekt jest . dodam ze gdy mieszalem glebe przed siewem to polifoska jeszcze sie nie rozpuscila a elplonu juz nie bylo widac takze rozpuszczalność jest tak jak mówią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

team agro Zamość - saletra 110 brutto na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209
5 godzin temu, podlasiak89 napisał:

Na jesien pod ozime stosowalem elplon ster i zabraklo mi na na 0,6ha wiec kupilem lokalnie pol6 to zboze jak odciete na korzysc elplonu , takze efekt jest . dodam ze gdy mieszalem glebe przed siewem to polifoska jeszcze sie nie rozpuscila a elplonu juz nie bylo widac takze rozpuszczalność jest tak jak mówią 

Na jakiej podstawie obecnie wnioskujesz że różnica w tych oziminach to właśnie od różnych npk, bo jakoś nie widzę związku?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    896

u mnie zaksan 1210 brutto, szok skandal niedowierzanie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795

Faktycznie zdzierstwo, mi tydzień temu saletrę anwil przywieźli po 1080 brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak89   
Gość podlasiak89
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, 20CBR12 napisał:

Na jakiej podstawie obecnie wnioskujesz że różnica w tych oziminach to właśnie od różnych npk, bo jakoś nie widzę związku?! 

Widac roznice w wsxhodach,rozkrzewieniu i ogolnie stanie plantacji pomimo poznego siewu i mysle ze nie jest to zbieg okolicznosci.jak sie boisz to syp dalej pol6, pozdrawiam

Edytowano przez podlasiak89
dopisanie uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
9 minut temu, podlasiak89 napisał:

Widac roznice w wsxhodach,rozkrzewieniu i ogolnie stanie plantacji pomimo poznego siewu . jak sie boisz to syp dalej pol6, pozdrawiam

Az taka róznica? Juz odlat kilku probuje mi to wcisnac agrolok ale sie po prostu nie kalkuluje ani sklad ani tez cena. A ty podlasiak nie jestes czasem tym noWym przedstawicielem na podlasiu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Ja tez nie wierze zeby po kilku miesiacach bylo widac efekt.Rozumiem stosowac to 2-3 lata to efekt moze i bedzie widoczny ale nie po kilku miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz44    7
12 godzin temu, karolpilu napisał:

mateusz44 po ile Ci to proponuja ?

 

1487 brutto 4 dni przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
12 godzin temu, ksys napisał:

team agro Zamość - saletra 110 brutto na dziś

przy jakiej ilości .Jaką mają cene dla niewielkich ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

może wiecie kiedy będzie dostepna tania saletra z anglii,gruzji,rosji bo polska produkowana na germańskim gazie  importowanym z Rosji jest za droga Pósrednik kosztuje a chłop zapłaci za politykę polityków

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak89   
Gość podlasiak89

Wciskala mi to dziewczyna przez telefon wiec wzielem na probe i mi sie sprawdził, niczego nie zachwalam. Np 8-20-30  tez mi bardzo odpowiada . pytaliscie czy ktos stosowal to odpowiadam ze ja stosowalem a ty zastosujesz co tylko bedzieszz chcial;)

1 godzinę temu, BENNY82 napisał:

Az taka róznica? Juz odlat kilku probuje mi to wcisnac agrolok ale sie po prostu nie kalkuluje ani sklad ani tez cena. A ty podlasiak nie jestes czasem tym noWym przedstawicielem na podlasiu? 

Przy plonach  zobaczymy roznice jesli będą.  Do mnie zaden przedstawiciel nie zajezdza tylko dzwoni kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209
14 godzin temu, podlasiak89 napisał:
1 godzinę temu, podlasiak89 napisał:

Widac roznice w wsxhodach,rozkrzewieniu i ogolnie stanie plantacji pomimo poznego siewu i mysle ze nie jest to zbieg okolicznosci.jak sie boisz to syp dalej pol6, pozdrawiam

A co mają wschody do npk albo rozkrzewienia? Oszczędź sobie też kolego uszczypliwe uwagi co ja mam siać, bo sam doskonale wiem co i w jakim przypadku bez twoich rad, ale jeśli widzę że ktoś pisze rzeczowe błędy to komentuje, a tobie kolego radzę doczytać po co się sieje npk przedsiewnie a dopiero później przelewa swoje złote myśli na papier i radz ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Ja też stosuję NPK wschodni od kilku lat i uważam za bardzo dobry  ale jeżeli ktoś preferuje drogi nawóz polski to jego wybór i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak89   
Gość podlasiak89

Wczesniej ktos pytal czy ktos stosowal a ja akurat stosowalem i wyrazilem swoja opinie. Kazdy wie co ma u siebie zastosowac i ja nikomu nie kaze stosowac npk . przeciez jest wiele innych rozwiazan np kazdy skladnik odzdzielnie. 

Jak myslicie azoty spadna z ceny?

12 minut temu, 20CBR12 napisał:

 

Oczywiscie wszystko pokaza plony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209
Napisano (edytowany)

Ja nie neguje tego że npk siejesz tylko proszę nie pisz że na podstawie tego jak weszło i jak się rozkrzewienia twierdzisz że jeden nawóz jest lepszy od drugiego 

Mam ofertę na nordkalk standard 125 zł brutto tona widzi mi się trochę drogo wlkp, ma ktoś namiar na taniej, otrzymuje kilka wanien 

Edytowano przez 20CBR12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlasiak89   
Gość podlasiak89

Ja mowie co widac dla oka hehe jak wspomnialem kombajn pokaze. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Naprawdę jesteście z niej zadowoleni miałem ten nawóz i to jakaś porażka rozkład trwał chyba z dwa miesiące qq wykazywała nie dobory fosforu i potasu przy naworzeniu bogatym obornik Max i 240kg na ha . ...Ale jak kto uważa.  Po tych doświadczeniach nie kupię nigdy więcej npk ani tej ultry to tak samo jak z kiełbasą dobra to i kosztuje a ta tania wygląda podobnie a sami wiemy jak smakuje. Na łące granula leżała ponad 8tygodni przy wielu jakiej pogodzie. A i polskie to wspieram Polaka.  Nie ruska czy Duńczyków. 590 powodów do kupowania krajowych dóbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj